Górnik Łęczna. Schodzi: Paweł Sasin. Wchodzi: Adrian Szczerba.

Adrian Szczerba #99
1
88'

Gol! Strzelił Marcin Wodecki. Kapitalna kontra Odry, po podaniu Niziołka oko w oko z Prusakiem stanął Wodecki i chociaż minął go, to nie zdołał oddać strzału. Mimo wszystko goście utrzymali się przy piłce i po chwili Wodecki zrehabilitował się bramką na 3:0!

11
12
2
2
86'

Odra Opole. Schodzi: Rafał Brusiło. Wchodzi: Marek Gancarczyk.

Rafał Brusiło #8
4
2
85'

Sędzia Łukasz Szczech ostrzegł przy linii bocznej trenera Nazaruka, który chwilę wcześniej impulsywnie domagał się podyktowania rzutu karnego dla swojego zespołu.

2
2
1
1
1
85'

Ależ pech Górnika! Tym razem w poprzeczkę trafił Arkadiusz Kasperkiewicz.

3
5
3
2
3
84'

Z rzutu rożnego dośrodkował Tymiński i główkę Sasina kapitalnie obronił niezawodny dzisiaj Kuchta!

1
1
82'

Szewczyk dośrodkował z linii końcowej, w polu karnym Sasin przepuścił piłkę i przechwycił ją Martin Baran.

80'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Kuchta za opóźnianie wznowienia gry.

3
1
3
79'

Karbowy zagrał na lewą stronę do Szewczyka, którego płaski strzał obronił Kuchta. Bramkarz Odry rozgrywa fenomenalny mecz!

1
1
1
78'

Piłkarze Odry ze stoickim spokojem zażegnali niebezpieczeństwo po wrzutce Tymińskiego z rzutu rożnego.

77'

Filip Karbowy zza pola karnego uderzył tuż nad poprzeczką bramki Odry.

1
1
75'

Górnik Łęczna. Schodzi: Dariusz Jarecki. Wchodzi: Filip Szewczyk.

Filip Szewczyk #19
2
1
73'

Górnik wciąż atakuje. Z linii pola karnego płasko uderzył Łukasz Tymiński i znów na posterunku był Kuchta.

1
1
1
72'
71'

Górnik bardzo blisko kontaktowej bramki! Po wrzutce Tymińskiego z rzutu wolnego Robert Pisarczuk strzelił z ostrego kąta i kapitalnie obronił Kuchta!

2
1
70'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Habusta za faul na Karbowym.

Jakub Habusta #17
Odra Opole
1
1
1
1
68'

Górnik ruszył z kontrą, Sasin zagrał na 18. metr do Bonina, którego strzał zablokowali obrońcy Odry.

2
1
66'

Pewna interwencja Kowalskiego na 5. metrze. Obrońca Odry wybił piłkę spod nóg atakującego Szysza.

1
64'

Niziołek jednak wrócił na murawę i był bliski asysty. Podał na czystą pozycję do Skrzypczaka, którego w ostatniej chwili wślizgiem zablokował Kosznik.

2
1
62'

Pomocnik Odry nabawił się poważnej kontuzji w tym starciu i boisko opuścił na noszach.

2
1
4
2
1
61'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Sosnowski za faul w środku pola na Niziołku.

1
1
1
59'

Po kontrze Odry Niziołek podał do Wodeckiego, którego płaski strzał z 16. metra obronił Sergiusz Prusak.

1
1
57'

Tuż nad poprzeczką główkował Dariusz Jarecki po wrzutce Tymińskiego z rzutu rożnego.

1
57'

Kuchta wybił piłkę poza linię końcową po uderzeniu Pisarczuka z ostrego kąta.

1
56'

Zupełnie nieudane uderzenie Karbowego z dystansu.

1
1
54'

Do akcji ofensywnej włączył się środkowy obrońca - Sosnowski i stracił piłkę tuż przed polem karnym Odry.

1
52'

Zupełnie nieudana główka Jareckiego i piłka spadła pod nogi Kuchty.

1
51'

Mateusz Kuchta pewnie interweniował w polu bramkowym po głębokiej wrzutce Jareckiego.

1
50'

Powinno być 3:0 dla Odry! Skrzypczak dobrym podaniem obsłużył Niziołka, który z 16. metra strzelił tuż obok słupka.

1
1
49'

Z rzutu wolnego dośrodkował Wodecki i nad poprzeczką główkował Gabriel Nowak.

1
1
48'

Kasperkiewicz głową wycofał piłkę do Prusaka, uprzedzając Wodeckiego

1
46'

Po zmianie stron grę wznowiła Odra Opole.

1
1
45+1'

Nowak świetnym podaniem na wolne pole obsłużył Skrzypczaka, który był jednak na spalonym.

1
1
1
45'

Jarecki dośrodkował z rzutu wolnego obok pola karnego Odry i Szysz nie sięgnął piłki.

1
1
1
45'

Pierwsza połowa przedłużona o minutę.

1
42'

Gol! Strzelił Marcin Wodecki. Asystował mu Rafał Brusiło. Wzdłuż bramki Górnika zagrał Brusiło, a zamykający akcję Wodecki ze stoickim spokojem podwyższył na 2:0 dla Odry!

Odra Opole
Asysta:
10
10
3
4
41'

Prusak pewnie obronił płaski strzał Wodeckiego z linii pola karnego.

1
1
39'

Po kontrze Odry Rafał Niziołek mógł znaleźć się w sytuacji sam na sam z Prusakiem, ale w ostatniej chwili uprzedził go Arkadiusz Kasperkiewicz.

2
2
1
37'

Pruchnik głęboko dośrodkował z narożnika boiska i Kuchta skutecznie interweniował na 5. metrze.

1
1
1
35'

Świetna okazja dla Górnika! Grzegorz Bonin stanął oko w oko z Kuchtą i golkiper Odry kapitalnie obronił dwa jego strzały!

3
4
2
1
1
33'

Skrzypczak sfaulował Kasperkiewicza w walce o piłkę, w polu karnym Górnika.

3
31'

Górnik w natarciu! Po strzale z dystansu Rafała Kosznika piłka trafiła w słupek!

4
6
3
2
1
29'

Paweł Sasin przedarł się prawą stroną boiska i dośrodkował w pole karne, ale żaden z jego kolegów nie zamknął tej akcji i grę od bramki wznowił Mateusz Kuchta.

1
1
3
27'

Po długiej wymianie podań Wodecki lekko wrzucił piłkę na 5. metr, gdzie Sergiusz Prusak w ostatniej chwili uprzedził Skrzypczaka.

2
1
1
25'

Łukasz Tymiński zdecydował się na strzał bezpośrednio z rzutu wolnego, z 25. metra i trafił w poprzeczkę! Było blisko wyrównania!

5
2
2
3
2
23'

Bonin cały czas próbuje brać ciężar gry na siebie, ale wychodzi mu to kiepsko. Kolejny strzał z dystansu i tym razem Panu Bogu w okno.

1
1
3
21'

Obrońcy Odry bez najmniejszego trudu zablokowali strzał Bonina zza pola karnego.

2
3
1
19'

Dariusz Jarecki z lewej strony boiska zagrał wzdłuż bramki Odry i Szyszowi zabrakło centymetrów, by sięnąć piłkę.

18'

Kontra Górnika po przechwycie Jareckiego i fatalne podanie Pisarczuka wylądowało pod nogami obrońców Odry.

2
1
16'

Pewna interwencja Kuchty po wrzutce Pruchnika z rzutu rożnego.

16'

Bonin zdecydował się na atomowe uderzenie zza pola karnego i Kowalski ofiarnie zablokował je... głową.

14'

Gol! Strzelił Szymon Skrzypczak. Asystował mu Gabriel Nowak. Odra świetną akcją rozmontowała obronę Górnika i Skrzypczak strzałem z 10 metrów przy słupku pokonał Prusaka!

14
10
2
1
2
12'

Bonin świetnie wrzucił piłkę w pole karne, gdzie Szysz próbował odegrać w kierunku Tymińskiego i odważną interwencją na przedpolu uprzedził go Mateusz Kuchta.

11'

Kompletnie pogubiła się defensywa Górnika, sam na sam z Prusakiem wybiegł Robert Trznadel i trafił prosto w bramkarza gospodarzy.

1
1
9'

Robert Pisarczuk próbował przenieść ciężar gry na drugą stronę boiska, ale podał prosto pod nogi Brusiły. Ten próbował ruszyć z kontrą, lecz ta akcja Odry szybko straciła impet.

2
7'

Szysz wycofał piłkę przed szesnastkę do Tymińskiego, którego uderzenie zablokował Trznadel.

1
6'

W polu karnym gospodarzy Szymon Skrzypczak nie opanował piłki i przechwycił ją Łukasz Sosnowski.

1
1
5'

Górnik kontynuował akcję, chociaż na boisku leżał Skrzypczak i po wrzutce Pisarczuka obok słupka strzelił Patryk Szysz.

1
1
3'

Kosznik spokojnie zatrzymał rajd Brusiły prawą stroną boiska.

1
1'

Dwa rzuty rożne w wykonaniu Szymona Skrzypczaka, ale bez większego zagrożenia dla Górnika.

czas Start meczu
11:44

Gospodarze zagrają w strojach zielono-czarnych, a goście w biało-niebieskich.