Nice I liga: 21. kolejka
24 kwi 2018 19:00
90+3'

Wojciechowski z piłką w polu karnym, ale rezerwowy Ruchu uderzył bardzo źle. To mogła być piłka meczowa.

2
6
1
1
1
90+1'
90'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Kamil Słoma.

Ruch Chorzów
3
2
1
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

2
88'

Uderzał w krótki róg Marcel Ziemann, Hrdlicka pewnie w bramce Ruchu Chorzów.

88'

Żadna z drużyn nie chce zbytnio ryzykować. Remis jeszcze nie eliminuje szans drużyn na utrzymanie, ale sytuacja, zwłaszcza Ruchu, będzie trudna.

2
85'

Dogranie Ramireza po rykoszecie złapał Hrdlicka.

1
1
2
1
1
85'

Gra wyrównała się, mecz w końcówce jest rwany. Sporo w nim niedokładności.

1
1
3
3
1
83'
82'

Ruch aktywniejszy, goście szukają zwycięskiego gola, gospodarze starają się kontrować.

1
2
2
4
4
80'

Majewski uderzył z rzutu wolnego wprost w ręce bramkarza Stomilu.

5
4
2
2
2
79'

Żółtą kartkę za faul tuż przed polem karnym otrzymał Łukasz Sołowiej.

2
1
77'

Kontra olsztynian, ale gospodarze nie oddali uderzenia na bramkę Hrdlicki.

4
3
1
1
75'

Już tylko kwadrans do końca. Wydaje się, że zespół, który zdobędzie gola zwycięży.

73'

Stomil. Schodzi: Grzegorz Lech. Wchodzi: Daniel Ramirez.

72'

Strzelał Siemaszko, piłka po nodze obrońcy w rękach Hrdlicki.

1
70'

Z ok. 30 metrów uderzał Karankiewicz, daleko od bramki Hrdlicki.

1
1
68'

Olsztynianie w małym szoku, Ruch stara się to wykorzystać. Strzał Przybeckiego z ok. 16 metrów ponad poprzeczką.

66'

Gol! Strzelił Mateusz Majewski. Kuriozalny gol tym razem dla Ruchu! Leszczyński chciał wybijać piłkę i... trafił w Majewskiego. 2:2!

18
12
4
7
11
64'

Siemaszko sam na sam z Hrdlicką, ale bramkarz nie pozwolił na strzał, po chwili do pustej bramki uderzał Ziemann, ale obrońca wybił piłkę z bramki!

1
63'

Stomil prowadzi i nie dopuszcza chorzowian pod własną bramkę. To gospodarze w ostatnich minutach częściej pod bramką gości.

4
3
1
1
1
60'

Z dystansu uderzał Głowacki, Hrdlicka pewnie złapał piłkę.

1
1
1
2
1
59'

Groźna akcja olsztynian, dogranie Głowackiego, Marković uprzedził Siemaszkę i wybił piłkę na róg.

1
57'

Stomil. Schodzi: Tomasz Zając. Wchodzi: Marcel Ziemann.

54'

Z dystansu uderzył Mello, Leszczyński wybił piłkę na róg.

2
53'

Lech dośrodkował w pole karne, obrona Ruchu poradziła sobie z sytuacją.

1
50'

Chaotyczny początek 2. połowy. Piłka raz pod jednym polem karnym, raz pod drugim.

2
1
47'

Piłkarze grają, a... muzyka gra. Spiker zapomniał wyłączyć.

2
1
1
46'

Gramy po przerwie!

1
1
1
1
1
45'

Gol! Strzelił Miłosz Przybecki. Asystował mu Mateusz Hołownia. Ruch złapał kontakt. Kontra Niebieskich, Hołownia z linii końcowej do Przybeckiego, a ten trafił na 2:1!

12
7
4
14
16
43'

Ruch momentami na stojąco. Ten zespół miał oddawać serce za klub. Tymczasem niektórzy gracze nawet spodenek nie zdążyli jeszcze pobrudzić.

2
2
40'

Dwa dośrodkowania Lecha, po drugim uderzał Głowacki, ale minimalnie przestrzelił.

1
1
39'

Bezradni chorzowianie, Ruch rozgrywa piłkę i niewiele z tego wynika. Stomil konsekwentnie gra swoje.

2
1
1
36'

Kolejna próba Mello, ponownie niecelnie.

1
34'

Kolejny prosty błąd defensywy Ruchu. Efektem korner dla gości. Przypomnijmy, że podczas przygotowań chorzowianie byli na zgrupowaniu na Cyprze. Stomil  pozostał w Polsce.

1
32'

Z ok. 20 metrów uderzał Mello, ale ponownie niecelnie. Stara się coś zdziałać Ruch, Stomil jednak nie pozwala na zbyt wiele gościom.