","datePublished":"2018-03-26T15:45:27+02:00"},{"@type":"BlogPosting","articleBody":"Podbeskidzie zwyciężyło w Chorzowie!","datePublished":"2018-03-17T19:05:25+01:00"},{"@type":"BlogPosting","articleBody":"Doliczone 3 minuty.","datePublished":"2018-03-17T19:05:25+01:00"}],"name":"Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała","coverageStartTime":"2018-03-17T18:00:00+01:00","headline":"Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała","description":"Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała","about":{"@type":"SportsEvent","name":"Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała","startDate":"2018-03-17 18:00","location":{"@type":"Place","name":"Stadion Miejski w Chorzowie"},"awayTeam":{"@type":"SportsTeam","name":"Podbeskidzie Bielsko-Biała"},"homeTeam":{"@type":"SportsTeam","name":"Ruch Chorzów"}},"@id":"https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/relacja/77387/ruch-chorzow-podbeskidzie"}
Nice I liga: 22. kolejka
17 mar 2018 18:00
komentarz
90'

Doliczone 3 minuty.

2
3
3
1
3
89'

Bramka kontaktowa mogłaby dodać rumieńców końcówce spotkania. Miał szansę Paweł Wojciechowski, jednak po jego uderzeniu piłka przeleciała nieznacznie obok słupka.

1
87'
85'

Podbeskidzie. Schodzi: Valerijs Sabala. Wchodzi: Kacper Kostorz.

wchodzi Wchodzi
Kacper Kostorz #21
schodzi Schodzi
2
2
1
82'

Mateusz Majewski główkował niecelnie. Było to drugie uderzenie młodego napastnika w ostatnim okresie spotkania. Brakuje w nich dokładności.

2
1
1
2
77'

Żółtą kartkę otrzymał Paweł Oleksy.

Podbeskidzie Bielsko-Biała
3
2
3
2
75'

Niewiele wynika z ataków chorzowian. Defensywa Podbeskidzia może ponownie zachować czyste konto w rundzie wiosennej.

5
5
1
2
2
72'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Chmiel.

3
4
2
2
3
71'
70'

20 minut do końca regulaminowego czasu. Futbolówka dla Niebieskich, ponieważ sędzia asystent zasygnalizował spalonego Valerijsa Sabali.

1
1
1
66'

5
64'
1
1
1
3
2
62'

Paweł Wojciechowski próbował oddać strzał głową po dośrodkowaniu Miłosza Przybeckiego. Blisko doświadczonego napastnika był obrońca i nie pozwolił na wiele.

3
1
1
2
2
59'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Kowalczyk.

2
1
1
3
4
53'

Rafał Leszczyński zachował się we własnym polu karnym zdecydowanie lepiej niż Nikołaj Bankow. Dobra interwencja byłego bramkarza Dolcanu Ząbki po dośrodkowaniu Miłosza Przybeckiego.

7
4
2
1
1
50'

Gol! Strzelił Mavroudis Bougaidis.

Podbeskidzie zdobyło drugiego gola po rzucie rożnym. Obrońca ukarał strzałem do bramki Nikołaja Bankowa za złe zachowanie na przedpolu.

18
13
3
6
8
46'

5
42'

Piłka w bramce Niebieskich, jednak sędzia nie pozwala przyjezdnym cieszyć się z drugiego trafienia, ponieważ był spalony.

4
2
3
2
7
42'

Żółtą kartkę otrzymał Hubert Kotus.

3
3
1
1
4
37'

Bojan Marković był w tej sytuacji ostatnim defensorem i nie pozwolił Valerijsowi Sabali na stoczenie pojedynku sam na sam z bramkarzem.

1
1
1
2
4
35'

Vilim Posinković nie zdołał oddać uderzenia po dośrodkowaniu, a na dodatek sędzia gwizdnął faul ofensywnego zawodnika Ruchu Chorzów. Chorwat protestuje, ale to na nic.

3
1
1
2
1
32'

Po dośrodkowaniu Huberta Kotusa niepotrzebnie na przyjmowanie piłki zdecydował się Michał Walski. Futbolówka odskoczyła pomocnikowi Ruchu Chorzów, przez co nie oddał uderzenia.

2
2
1
1
4
27'

Defensor Podbeskidzia poradził sobie z dośrodkowaniem Michała Walskiego z rzutu rożnego. Ruch musi szukać nowego sposobu na wyrównanie.

2
2
1
3
1
24'

Miłosz Przybecki domagał się odgwizdania rzutu wolnego, jednak sędzia kazał dynamicznemu skrzydłowemu szybko podnieść się z boiska.

1
2
1
2
2
20'

Gol! Strzelił Valerijs Sabala.

Valerijs Sabala ponownie w centrum wydarzeń. Napastnik Podbeskidzia oddał uderzenie z kilku metrów w zamieszaniu i po rzucie rożnym Podbeskidzie jest na prowadzeniu!

23
16
4
6
7
18'

Doskonała sytuacja podbramkowa Górali! Nikołaj Bankow obronił cudem uderzenie Valerijsa Sabali z pięciu metrów. Była jeszcze dobitka, po której futbolówka otarła się o poprzeczkę.

3
1
2
2
2
16'

Duet Przybecki i Kotus tym razem nie dośrodkowywał, a uderzał z dystansu. Obaj nie przymierzyli w światło bramki Podbeskidzia. Rafał Leszczyński obserwuje to wszystko ze spokojem.

2
1
1
2
2
12'

Wrzutki Miłosza Przybeckiego oraz Huberta Kotusa zostały zneutralizowane przez obrońców Podbeskidzia Bielsko-Biała. Skuteczni w defensywie są Górale.

2
1
1
1
1
10'

Seria dośrodkowań po obu stronach boiska. Królami w powietrzu są bramkarze. Przed momentem pewny chwyt zaprezentował kibicom Nikołaj Bankow.

1
1
1
1
1
5'

Mateusz Majewski uderzył zza pola karnego po pierwsze anemicznie, a po drugie niecelnie. Rafał Leszczyński musiał wyłącznie odprowadzić piłkę wzrokiem poza boisko.

1
1
1
1
1
3'

Autorem pierwszego uderzenia w tym meczu Miłosz Trojak. Ruch Chorzów stara się atakować przeciwnika na początku spotkania i jest aktywny w pressingu.

16:51

Ruch Chorzów podejmie kolejną próbę zbliżenia się do bezpiecznych miejsc w tabeli. Przeciwnikiem ostatniego zespołu w tabeli Nice I ligi będzie Podbeskidzie Bielsko-Biała, które w rundzie wiosennej nie straciło jeszcze gola.