Nice I liga: 23. kolejka
11 kwi 2018 19:00
90+2'

Z dystansu strzelał Bartosz Nowak. Obronił to uderzenie Łukasz Sapela. Ogrome emocje w Mielcu.

5
1
90'

Gol! Strzelił Jakub Arak.

Stal Mielec doprowadziła do remisu! Po podaniu Janoty po długim słupku piłkę do bramki Miedzi skierował Jakub Arak.

Stal Mielec
18
8
3
13
8
90'

Doliczone cztery minuty.

4
1
2
88'

Stal Mielec cały czas szuka okazji na gola. Zapowiada się emocjonująca końcówka meczu.

2
3
3
1
86'
83'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Wroński.

3
1
3
2
82'

Piłka w bramce Miedzi Legnica, ale arbiter nie uznał tego gola. Prawdopodobnie chodziło o faul na bramkarzu.

10
3
2
3
80'

Żółtą kartkę otrzymał Tomislav Bozić.

Miedź Legnica
1
1
5
2
79'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego z kilku metrów niecelnie strzelał Josip Soljić. Kolejna dobra okazja gospodarzy.

3
4
78'

Z rzutu wolnego z około 25 metrów strzelał Michał Janota. To było ładne uderzenie w samo okienko bramki, ale Łukasz Sapela nie dał się zaskoczyć.

5
1
1
74'

W polu karnym Stali strzelał Fabian Piasecki. Jego uderzenie zostało zablokowane.

6
2
2
3
4
72'

Z rzutu wolnego z około 25 metrów minimalnie niecelnie strzelał Petteri Forsell.

5
4
3
3
2
71'

Będzie rzut wolny dla gości. Dobra okazja do strzału zza pola karnego.

2
3
2
2
5
69'

Miedź Legnica cofnęła się do defensywy. Zza pola karnego przed chwilą niecelnie strzelał Jakub Arak.

5
2
2
1
2
67'
5
2
1
2
4
66'

Schodzi: Dejan Djermanović. Wchodzi: Jakub Arak.

66'

Schodzi: Rafał Grodzicki. Wchodzi: Szymon Sobczak.

64'

Minimalnie niecelnie tym razem strzelał Leandro. Szuka Stal Mielec okazji na gola.

3
4
6
1
1
63'

Żółtą kartkę otrzymał Marquitos.

3
2
2
2
6
60'

Kolejny raz w polu karnym strzelał Michał Janota. Także i tym razem został zablokowany. Coraz groźniejsze są akcje gospodarzy.

3
2
4
2
2
59'

Blisko było o gola dla Stali Mielec. W polu karnym z kilku metrów strzelał Michał Janota, lecz w ostatniej chwili jego udrzenie zostało zablokowane.

1
3
1
1
1
55'

Z ostrego kąta strzelał Wojciech Łobodziński. Rykoszet i rzut rożny dla gości. Po nim piłkarze Stali wybili piłkę.

1
1
1
1
3
53'

Stal Mielec stara się atakować. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował jeden z piłkarzy gospodarzy, ale było to uderzenie niecelne.

3
3
2
2
5
48'

Dośrodkowanie w pole karne Stali Mielec. Z kilkunastu metrów strzelał Omar Santana, a jego uderzenie świetnie obronił Radosław Majecki.

5
3
1
2
2
46'

Początek drugiej połowy.

4
2
1
1
1
45'

Doliczona jedna minuta.

2
2
1
1
1
45'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Rafał Grodzicki.

3
3
2
2
2
45'

Stal rozgrywała piłkę na połowie Miedzi Legnica, ale goście odebrali piłkę zawodnikom z Mielca.

1
2
1
1
1
39'

W ostatnich minutach częściej przy piłce są zawodnicy Miedzi Legnica. Goście szukają okazji na drugiego gola.

4
4
3
2
2
37'

3
35'

Gol! Strzelił Petteri Forsell.

Kolejna groźna akcja Miedzi Legnica i tym razem zakończona golem. Petteri Forsell otrzymał piłkę około 20 metrów od bramki Stali Mielec i zdecydował się na uderzenie. Po rykoszecie piłka wpadła do bramki.

21
11
3
3
3
34'

Ładny, minimalnie niecelny strzał z dystansu oddał Petteri Forsell. To była groźna akcja Miedzi Legnica.

3
3
2
2
2
33'

Po dośrodkowaniu w pole karne gospodarzy niecelnie główkował Marquitos.

3
3
2
2
2
32'

Oba zespoły starają się przeprowadzać akcje oskrzydlające. W ostatnich minutach brakuje jednak dobrych sytuacji strzeleckich.

2
2
2
2
2
27'

Z rzutu wolnego z około 20 metrów strzelał Petteri ForsellRadosław Majecki nie dał się zaskoczyć.

1
1
2
4
2
26'

Przed polem karnym Stali faulowany był Petteri Forsell. Będzie rzut wolny i dobra okazja na strzał na bramkę gospodarzy.

1
1
2
1
1
22'

W odpowiedzi niecelnie na bramkę Stali Mielec z około 16-17 metrów uderzył Wojciech Łobodziński.

3
2
2
2
2
21'

Z dystansu niecelnie strzelał Dejan Djermanović.

3
3
2
2
2
18'

Zamieszanie w polu karnym gości. W dobrej sytuacji znalazł się Maksymilian Banaszewski, lecz oddał niecelny strzał.

3
3
2
2
2
18'

Sporo gry w środkowej strefie boiska.

2
2
2
2
2
16'

Zanosiło się na groźną akcję Stali Mielec. Na spalonym był jednak Mateusz Gancarczyk.

1
4
2
1
2
14'

Gra wznowiona.

2
2
13'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Miedzi.

1
1
1
4
1
11'

Indywidualną akcję przeprowadził Maksymilian Banaszewski. W polu karnym piłkę wybił mu jednak Kornel Osyra.

2
10'

Wojciech Łobodziński dośrodkował w pole karne gospodarzy. Zabrakło jednak strzału na bramkę.