3
1
1
88'

Wprowadzony niedawno z ławki rezerwowych Grzegorz Goncerz nie wykorzystał szansy na oddanie strzału z czystej pozycji.

1
2
2
2
2
86'

Żółtą kartkę za faul na Mateuszu Abramowiczu otrzymał Szymon Skrzypczak.

1
3
1
1
1
85'

Pojedynek gigantów w polu karnym katowiczan. Lukas Klemenz wygrał starcie z Vaclavem Cverną i nie pozwolił na wyrównanie.

1
1
1
1
1
81'
81'
80'

Adrian Błąd przybliżył gości do zwycięstwa.

5
2
77'

Adrian Błąd wyprowadził GKS Katowice na prowadzenie! Przyjezdni odwracają wynik i los tego spotkania. Aktywny od początku pomocnik zakończył rajd przez pół boiska strzałem zza pola karnego na 2:1.

10
7
2
5
5
75'

Kwadrans do końca pojedynku, a trener Jacek Paszulewicz nie zmienia. Z kolei Mirosław Smyła wykorzystał już dwie roszady personalne.

2
2
1
1
1
74'

Wyczekiwana przez gospodarzy riposta miejscowych piłkarzy. Vaclav Cverna strzelił obok bramki po podaniu Łukasza Winiarczyka z lewego skrzydła.

1
71'

Żółtą kartkę za faul na Łukaszu Winiarczyku otrzymał Mateusz Mączyński.

2
2
1
70'

Wojciech Kędziora obudził się i przypomniał o sobie. Ma pecha napastnik GieKSy, ponieważ piłka po jego uderzeniu trafiła w słupek!

4
1
67'

Katowiczanie aktywniejsi i groźniejsi w drugiej połowie, ale brakuje im skuteczności, a do końca spotkania coraz mniej czasu.

3
1
1
65'

Szymon Skrzypczak przesadził w pojedynku z Lukasem Klemenzem i sędzia gwizdnął faul ofensywnego zawodnika Odry Opole.

1
1
1
63'

Ponownie strzelił środkowy obrońca GieKSy. Robią to częściej niż napastnik Wojciech Kędziora. Mateusz Kamiński chybił po dośrodkowaniu Adriana Błąda.

1
1
1
1
60'

Minął kwadrans po przerwie i wciąż remis!

1
2
1
58'

Lukas Klemenz próbował ponownie zajść za skórę byłemu klubowi. Strzał stopera nad poprzeczką po dośrodkowaniu z narożnika boiska.

3
1
56'

Tobiasz Weinzettel złapał futbolówkę po dośrodkowaniu Tomasza Mokwy. Zapędził się daleko defensor z Katowic, jednak zabrakło mu jakości.

3
1
54'

Po przerwie kibice zobaczyli już dwie próby umieszczenia piłki w bramce przez Wojciecha Słomkę. Tobiasz Weinzettel nie daje się ominąć.

3
1
53'

Filip Żagiel powinien uruchomić dośrodkowaniem Szymona Skrzypczaka. Napastnik Odry Opole nie doczekał się jednak dokładnego podania od zmiennika.

1
1
1
1
50'

Pauza w grze spowodowana urazem Rafała Brusiły. Chwila oddechu dla innych defensorów z Opola.

1
1
1
48'

Temperatura sięgnęła zenitu w polu karnym opolan po dośrodkowaniu Łukasza Zejdlera z rzutu rożnego. Odra nie potrafiła wybić stamtąd futbolówki i całe zamieszanie zakończyło się strzałem Lukasa Klemenza w poprzeczkę!

1
1
4
1
1
47'

Andreja Prokić rozgrywa pierwszy mecz po otrzymaniu polskiego obywatelstwa. Nowy Polak rozpędził się na lewym skrzydle, jednak nie zakończył swojego rajdu ani dobrym strzałem, ani dośrodkowaniem.

1
3
1
46'

17:11

GKS Katowice walczy o punkty w Opolu, a na jego stadionie trenuje reprezentacja Polski. Oczekiwana zmiana miejsc.

2
45'

Doliczona minuta.

3
1
1
1
43'

Żółtą kartkę za faul na Tomasie Mikinicu otrzymał Wojciech Słomka.

3
3
1
1
41'

GKS Katowice wyrównał i marzy o prowadzeniu jeszcze przed przerwą. Tobiasz Weinzettel zmierzył się z groźnymi uderzeniami Andreji Prokicia oraz Wojciecha Słomki.

3
1
2
39'

Gol! Strzelił Mateusz Kamiński. Asystował mu Adrian Błąd.

Co się odwlecze to nie uciecze! Mateusz Kamiński doprowadził do remisu kilka minut po golu Jakuba Habusty. Obrońca wykorzystał dośrodkowanie Adriana Błąda z rzutu rożnego.

11
4
3
2
8
36'

Minutę po golu gospodarzy zapachniało wyrównaniem. Doskonałej szansy nie wykorzystał Łukasz Zejdler, który z kilku metrów strzelił prosto w bramkarza!

4
1
2
35'

Gol! Strzelił Jakub Habusta.

Beniaminek na prowadzeniu! Po raz pierwszy w rundzie wiosennej! Dobre przyspieszenie opolan zaowocowało golem. Jakub Haubusta był w odpowiednim miejscu oraz czasie i głową dobił do siatki piłkę odbitą od poprzeczki.

3
33'

Mniej niż kwadrans do końca pierwszej części spotkania. Adrian Błąd stworzył sytuację podbramkową krótko po rozpoczęciu widowiska i zanosiło się na ofensywne starcie z wieloma szansami. Później dobrych uderzeń było już jednak zdecydowanie mniej.

3
1
31'

Zdecydowanie za głębokie dośrodkowanie Marcina Wodeckiego z rzutu rożnego. Piłka minęła wszystkich zawodników w polu karnym gości.

1
3
29'

Składna akcja opolan na lewej stronie boiska. Po dośrodkowaniu Marcina Wodeckiego do strzału przymierzał się Rafał Brusiło, jednak Adrian Błąd nie pozwolił na to.

1
1
1
26'

Mateusz Abramowicz nie musiał robić nic ponad odprowadzenie piłki wzrokiem po złym strzale z dystansu Rafała Niziołka. Młody bramkarz zastępuje w podstawowym składzie GieKSy kontuzjowanego Sebastiana Nowaka.

1
1
1
23'

Żółtą kartkę za faul na Andreji Prokiciu otrzymał Vaclav Cverna.

3
1
22'

Odra Opole. Schodzi: Mateusz Czyżycki. Wchodzi: Filip Żagiel.

wchodzi Wchodzi
Filip Żagiel #30
schodzi Schodzi
1
1
1
22'

Po faulu Tomasa Mikinica na Adrianie Błądzie sam poszkodowany wykonał rzut wolny. Dośrodkowanie aktywnego skrzydłowego wybił z pola karnego opolan Mateusz Bodzioch.

1
3
20'

Po 20 minutach pierwsza dłuższa przerwa w grze spowodowana kontuzją Mateusza Czyżyckiego. Być może konieczna będzie zmiana w jedenastce Odry.

2
2
1
18'

Gdyby piłkarze koncentrowali się w ostatnich minutach tak samo na strzelaniu jak na faulowaniu, byłoby to bardzo atrakcyjne widowisko.

4
1
16'

Tym razem faul Mateusza Czyżyckiego na Andreji Prokiciu. Dotychczas niewiele wynikało z rzutów wolnych po obu stronach boiska w Opolu.

1
1
2
13'

Mateusz Bodzioch faulował swojego imiennika Kamińskiego po dośrodkowaniu Rafała Niziołka z rzutu wolnego. Wznowią grę katowiczanie.

1
3
12'

Wojciech Słomka zastępuje w jedenastce z Katowic powołanego na zgrupowanie reprezentacji Oktawiana Skrzecza. Przed momentem skrzydłowy sfaulował Tomasa Mikinica i dostał ostrzeżenie od sędziego.

1
1
1
10'

Kontratak beniaminka zakończony niecelnym strzałem Szymona Skrzypczaka. Dośrodkowywał do najbardziej wysuniętego zawodnika gospodarzy Marcin Wodecki.

1
1
1
8'

Jeden z opolan wygrał walkę w powietrzu po dośrodkowaniu Adriana Błąda z rzutu rożnego. Chętni na oddanie strzału goście obeszli się smakiem.

2
4
1
6'

Mateusz Mączyński i Adrian Błąd działają na lewym skrzydle i to przez nich przechodzą na razie akcje przyjezdnych. Obrońca dobrze asekuruje odważnie grającego byłego zawodnika KGHM Zagłębia Lubin.

4
2
2
2
3
3'

Pierwsze uderzenie w tym meczu to dzieło Adriana Błąda. Skrzydłowy z Katowic sprawdził czujność Tobiasza Weinzettela, który zastępuje w bramce gospodarzy nieobecnego Mateusza Kuchtę.

4
2
2
2
2
2'

Gospodarze w granatowych koszulkach oraz czerwonych spodenkach, a ich przeciwnik z Katowic w żółto-czarnych strojach. Od środka rozpoczął beniaminek.

16:31

GKS Katowice zagrał dotychczas w rundzie wiosennej jedno spotkanie, a i tak zdobył więcej punktów niż Odra Opole. W debiucie trener Jacek Paszulewicz poprowadził drużynę ze stolicy Górnego Śląska do zwycięstwa 2:1 z Rakowem Częstochowa. Chce iść za ciosem.

1
3
1
16:31

Odra będzie sobie radzić bez bramkarza Mateusza Kuchty.

1
1
1
1
16:31

Beniaminek był wiceliderem Nice I ligi przed rundą wiosenną. W dwóch meczach po okresie przygotowań zdobył jeden z możliwych sześciu punktów, co kosztowało go opuszczenie miejsca premiowanego awansem. Po porażce i remisie chce wygrać.

1
1
2
16:31

Odra Opole i GKS Katowice to jedyni odważni, którzy zdecydowali się zagrać zgodnie z terminarzem w 23. kolejce Nice I ligi. Kluby dzielą w tabeli cztery punkty na korzyść beniaminka, który będzie gospodarzem.