Nice I liga: 26. kolejka
15 kwi 2018 19:00
90+3'

Żółtą kartkę otrzymał Grzegorz Bonin. Sędzia upomniał kapitana Górnika za komentowanie jego decyzji z ławki rezerwowych.

Górnik Łęczna
5
1
1
5
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Majewski.

5
2
3
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Radosław Pruchnik. Sędzia szybko ostudził emocje i ukarał obu piłkarzy.

5
5
90+2'

Pruchnik wdał się w przepychankę z Majewskim i na boisku rozpętała się awantura.

1
1
1
1
1
90'

Mecz przedłużony o cztery minuty.

5
4
3
3
3
89'

Kowalski zdecydował się na uderzenie z dystansu i minimalnie chybił celu.

4
3
2
3
87'

Pruchnik główkował wysoko nad poprzeczką, ale i tak był na spalonym.

3
2
2
2
4
82'

Trener Bogusław Baniak dyryguje swoim zespołem z trybuny VIP. Co chwilę przekazuje wskazówki asystentowi, Sławomirowi Nazarukowi lub kierownikowi drużyny.

2
80'
79'

Po wrzutce Hołowni z rzutu wolnego Radosław Pruchnik zażegnał niebezpieczeństwo.

1
77'

Żółtą kartkę otrzymał Robert Pisarczuk za faul na ruszającym z kontrą Słomie.

2
1
76'

Górnik Łęczna. Schodzi: Mikołaj Lebedyński. Wchodzi: Jurij Wereszczak.

wchodzi Wchodzi
Jurij Wereszczak #9
schodzi Schodzi
75'

Po dośrodkowaniu Szysza Przemysław Pitry przegrał pojedynek główkowy z obrońcą Ruchu.

1
73'

Trener Bogusław Baniak kilka minut temu wyszedł na trybuny, a teraz odnalazł się tuż obok ławki rezerwowych Górnika. Dostrzegł to sędzia techniczny i odesłał go do szatni.

1
3
1
69'

2
66'

Po tej decyzji arbitra mocno protestował Bogusław Baniak i sędzia odesłał go na trybuny.

7
3
2
3
2
65'

Żółtą kartkę otrzymał Sergei Mosnikov za próbę wymuszenia rzutu karnego.

5
1
1
1
2
62'

Ruch nadal ambitnie atakuje, ale Górnik rozpaczliwie się broni.

3
1
1
2
1
58'

To było nieprawdopodobne! Ruch rozklepał obronę Górnika i mający przed sobą pustą już bramkę Mateusz Majewski strzelił w... Wojciechowskiego!

4
3
1
2
3
57'

Znów kiks piłkarzy Górnika! Łuszkiewicz niczym junior stracił piłką na rzecz Kowalskiego, który zbyt wolno ruszył na bramkę i w ostatniej chwili zatrzymał go Pruchnik.

1
1
1
1
2
55'

Dał o sobie znać Bonin! Kapitan Górnika opanował lecącą wysoko piłkę i jego uderzenie z ostrego kąta efektownie obronił Libor Hrdlicka.

2
1
1
1
3
54'

Wybiegający na czystą pozycję Kowalski zderzył się z Kosznikiem, jednak sędzia nie dopatrzył się przewinienia obrońcy Górnika.

1
1
1
1
1
52'

Pierwsza w tej części gry groźna akcja Ruchu. Po podaniu Wojciechowskiego celnie strzelił Mateusz Majewski i Prusak nie miał problemów z interwencją.

4
2
2
2
3
50'

Słoma zbyt mocno zagrał w kierunku Majewskiego, który nie zdążył do tego podania i od bramki grę wznowił Sergiusz Prusak.

1
1
1
1
1
48'

Z ostrego kąta groźnie strzelił Bonin i obrońcy Ruchu zablokowali to uderzenie.

1
1
1
1
2
47'

Górnik ambitnie rozpoczął drugą połowę. Po kilku zablokowanych strzałach piłkę w polu karnym przechwycił Szysz, ale wybiegł z nią za linię końcową.

2
2
1
1
46'

Po zmianie stron grę wznowił Górnik Łęczna!

1
1
1
3
1
43'

Kolejna okazja Ruchu do objęcia prowadzenia! Kasperkiewicz nabił Majewskiego, ten ambitnie ruszył za piłką i stanął oko w oko z Prusakiem, który był górą w tym pojedynku.

1
1
1
1
3
42'

Kontra Górnika, Rafał Kosznik podał do Łuszkiewicza, który sprzed pola karnego uderzył nad poprzeczką.

1
1
1
1
2
41'

W niezłej sytuacji znalazł się Łukasz Sosnowski, lecz fatalnie skiksował i nie oddał strzału.

1
2
1
1
2
40'

Grzegorz Bonin zdecydował się na strzał z ostrego kąta i posłał piłkę obok słupka bramki Ruchu.

2
2
1
1
2
38'

Libor Hrdlicka zdołał obronić uderzenie Lebedyńskiego z bliskiej odległości, ale napastnik Górnika i tak był na spalonym.

1
2
1
1
1
36'

Po mocnej wrzutce Pisarczuka obok słupka główkował Patryk Szysz.

1
1
1
1
2
34'

Lewą stroną boiska ruszył Patryk Szysz, ale ze stoickim spokojem zatrzymał go Santiago Villafane.

2
2
1
1
32'

Z rzutu wolnego dośrodkował Łuszkiewicz i Pruchnik główkował nad poprzeczką.

2
2
2
1
1
30'

Prusak spokojnie złapał piłkę po wrzutce Kowalskiego z prawej strony boiska.

5
2
2
1
1
29'

Dwukrotnie z narożnika boiska dośrodkowywał Adrian Łuszkiewicz i Ruch bez trudu zażegnywał niebezpieczeństwo.

2
2
1
1
3
27'

W odpowiedzi Rafał Kosznik z dystansu strzelił Panu Bogu w okno.

2
3
3
2
2
26'

Maciej Urbańczyk zbiegł do środka boiska i strzelił w środek bramki, dzięki czemu Prusak nie miał kłopotów z interwencją.

4
3
1
1
1
23'

Ależ nieporozumienie w szeregach Górnika! Dwaj obrońcy zwlekali z wybiciem piłki, wmieszał się w to Kulejewski i Sergiusz Prusak ręką obronił jego strzał.

2
2
2
1
1
22'

Mogło być 1:0 dla Ruchu! Majewski świetnie odegrał głową na 10. metr do Wojciechowskiego, a ten w wyśmienitej sytuacji nie trafił czysto w piłkę.

1
2
1
1
2
21'

Sergei Mosnikov minął kilku rywali i na linii pola karnego wycofał piłkę do Sosnowskiego, co było srogim błędem, bo on kopnął futbolówkę tam gdzie nie było żadnego z jego kolegów.

2
1
1
1
1
19'

Na razie nie ma zbyt wiele jakości w grze obu drużyn, a składnych akcji było jak na lekarstwo.

1
1
2
3
2
17'

Prawą stroną boiska szarżował Villafane i jego wrzutkę na raty zablokował Rafał Kosznik.

1
1
3
1
1
15'

Żółtą kartkę otrzymał Bartłomiej Kulejewski.

Bartłomiej Kulejewski #22
5
3
2
2
3
13'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Sosnowski za faul w środku pola na Urbańczyku.

3
2
1
3
4
11'

Zupełnie nieudane uderzenie Roberta Pisarczuka z dystansu.

2
3
4
4
4
10'

Płaski strzał Sergeia Mosnikova z kilkunastu metrów obok słupka bramki Ruchu.

2
3
3
2
2
9'

Po dośrodkowaniu Bonina z prawej strony boiska obrońcy Ruchu byli szybsi od atakującego Szysza.

2
2
2
3
3
7'

Pewna interwencja Prusaka na przedpolu po wrzutce Bogusza z rzutu wolnego.

3
3
2
3
2
6'

Wojciechowski długim podaniem szukał Słomy, którego przy linii bocznej uprzedził Pisarczuk.

3
2
2
2
2
3'

Drugi w tym meczu rzut wolny dla Ruchu. Ponownie nie było większego zagrożenia dla gospodarzy.