2
1
1
82'

Jak między tyczkami pomiędzy piłkarzami Ruchu biegają gracze lidera Nice I ligi. Chorzowianie bez ładu, składu i co najgorsze bez jakiejkolwiek ambicji.

3
5
3
1
1
80'

Z woleja uderzał Petteri Forsell, trafił w Trojaka, piłkę po rykoszecie złapał Hrdlicka.

1
1
1
4
1
76'

Miedź cały czas przeważa, zawodnicy Ruchu myślami są. No właśnie, gdzie?

4
2
5
4
2
71'

Fatalnie rozgrywają piłkę zawodnicy Ruchu. Tak gra spadkowicz z I ligi. Niesamowite jak sportowo drużyna Niebieskich stoczyła się w niespełna rok. Miedź czeka na swoje szanse na podwyższenie wyniku.

3
4
3
3
2
67'

Zieliński chciał przelobować Hrdlickę, ale trafił w poprzeczkę!

3
2
2
1
3
66'

Strzał z dystansu Urbańczyka pwnie obronił Sapela.

3
3
1
1
1
62'

Gol! Strzelił Wojciech Łobodziński. Asystował mu Frank Adu Kwame. Kolejny raz fatalnie zagrał Urbańczyk, piłkę przejął Kwame, podał do Łobodzińskiego, a ten trafił na 5:1!

16
11
3
3
3
62'

Ruch bez ładu i składu. Miedź spokojnie rozgrywa piłkę i prawdopodobnie wkrótce podwyższy wynik.

1
56'

Szybka akcja Ruchu, Bogusz do Przybeckiego, a ten uderzył bardzo niecelnie. Czego można wymagać od zawodnika, który uderzając do pustej bramki jest w stanie trafić w słupek...

1
2
2
53'

Gol! Strzelił Fabian Piasecki. Asystował mu Wojciech Łobodziński. Uśpili chorzowian gospodarze. Miedź przyspieszyła grę, Łobodziński dograł do Piaseckiego, a ten z ok. 16 metrów na 4:1! 14-krotni mistrzowie Polski po raz kolejny są policzkowani przez rywala!

18
10
2
3
4
52'

Miedź kontroluje przebieg wydarzeń na boisku, Ruch niewiele potrafi zdziałać, a czasu na wyrównanie ma coraz mniej.

3
1
50'

Piasecki uderzył z rzutu wolnego, ale trafił w chorzowski mur.

1
48'

Przybecki dograł do Majewskiego, a ten z woleja uderzył niecelnie.

1
1
46'

Wracamy do meczu!

6
1
2
2
2
46'
44'

Ruch mógł złapać kontakt. Przybecki z bliska uderzał, ale wprost w bramkarza. Zawodnik gości domagał się rzutu karnego, sędzia nie zareagował.

5
2
2
43'

Gol! Strzelił Mateusz Piątkowski. Asystował mu Fabian Piasecki. Kolejny raz bałagan w szeregach Ruchu wykorzystała Miedź. Piasecki w pole karne do Piątkowskiego, a ten pewnie na 3:1! Ruch na kolanach, Miedź widzi już wrota Lotto Ekstraklasy. W oddali, ale widzi. Przed Niebieskimi z kolei... otchłań.

13
5
2
2
5
42'

Marquitos uderzył z rzutu wolnego tuż ponad poprzeczką bramki Ruchu!

2
39'

Ruch po stracie drugiego gola rozsypał się. Miedź dyktuje warunki. Chorzowianie są nad ligową przepaścią i w sobotę uczynią kolejny krok ku degradacji.

4
36'

Gol! Strzelił Fabian Piasecki. Asystował mu Rafał Augustyniak. Fatalne zachowanie defensywy Ruchu, piłkę przejął Augustyniak, z pola karnego dograł do Piaseckiego, a ten z bliska trafił na 2:1! Szybka zmiana wyniku, jeszcze kilka minut temu Ruch prowadził, teraz zwycięża Miedź.

13
7
4
2
7
35'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kamil Słoma.

Ruch Chorzów
1
33'

Gol! Strzelił Marquitos. Pewny strzał Marquitosa i w Legnicy ponownie remis! 1:1!

14
6
2
3
6
33'

Rzut karny dla Miedzi! Faulowany był Augustyniak.

2
1
1
32'

Miedź zaczyna się gubić, nerwowo grają gospodarze, zaczynają niecierpliwić się kibice z Legnicy.

1
30'

Z ok. 25 metrów płaski strzał oddał Kowalski. Piłka minęła cel.

1
28'

Piłka w polu karnym do Kwame, ale ten na spalonym.

1
27'

Mogła odpowiedzieć Miedź, ale żaden z graczy gospodarzy nie zdecydował się na strzał.

1
1
3
24'

Gol! Strzelił Giacomo Mello. Z rzutu wolnego uderzył Mello, piłka odbiła się jeszcze od murawy i przy słupku wpadła do siatki Miedzi! Sensacja w Legnicy! 0:1!

10
8
4
7
8
23'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marquitos.

3
22'

Giacomo Mello dośrodkował z rzutu wolnego, ale wprost w Sapelę. Ruch wciąż bez zagrożenia pod bramką Miedzi.

20'

Groźne dogranie w pole karne Ruchu, ale Kowalski ubiegł składającego się do uderzenia Piaseckiego.

2
1
1
1
1
17'

Ruch po przejęciu piłki stara się ją szanować i długo buduje swoje akcje. Napór Miedzi osłabł.

14'

Ruch niemal nie wychodzi z własnej połowy. Miedź przed kolejną szansą. Strzał Marquitosa był jednak niecelny.

1
1
1
10'

Cały czas w ataku Miedź. Przed momentem w polu karnym Ruchu doszło do sporego zamieszania, ale gościom udało się wyjść cało z opresji.

1
1
6'

Z dystansu uderzył Zieliński, pewnie w bramce Hrdlicka.

1
1
5'

Niebezpiecznie w polu karnym Ruchu, Kowalczyk uprzedził jednak Markovicia. Atakować się stara Miedź, goście kontrują.

1
3'

Łobodziński dogrywał piłkę w pole karne Ruchu, ale źle dośrodkował i futbolówkę przejęli goście.