Nice I liga: 31. kolejka
13 maj 2018 19:00
90+2'

Sasin głęboko dośrodkował w pole karne, Osyra wybił piłkę pod nogi Jareckiego, który nawet nie oddał strzału.

7
10
3
3
5
90'

Mecz przedłużony o 4 minuty.

14
6
5
2
2
90'
89'

Żółtą kartkę otrzymał Jurij Wereszczak.

Jurij Wereszczak #15
Górnik Łęczna
4
2
2
87'

Piłka minęła niemal wszystkich piłkarzy w polu karnym Górnika po wrzutce z rzutu rożnego, a na dodatek jeden z piłkarzy Miedzi sfaulował rywala.

1
1
2
4
4
85'

Zabrakło centymetrów! Po wrzutce Łuszkiewicza z narożnika boiska tuż obok słupka główkował Radosław Pruchnik.

3
1
1
1
3
82'
80'

Górnik próbował wykorzystać okres gry w przewadze, ale bił głową w mur i nawet nie oddał strzału.

4
3
1
1
78'

De Amo przewrócił się na murawę i długo nie podnosił się z niej. W asyście masażystów opuścił boisko i zapewne będziemy mieli zmianę w zespole Miedzi.

2
1
1
13
4
76'

Górnik Łęczna. Schodzi: Michał Suchanek. Wchodzi: Filip Szewczyk.

1
76'

Górnik Łęczna. Schodzi: Mikołaj Lebedyński. Wchodzi: Jurij Wereszczak.

2
2
1
1
2
75'

Zza szesnastki płasko uderzył Marquitos i piłka minęła słupek bramki Górnika.

4
2
1
1
2
73'

Mogło być 2:1 dla Miedzi! Po wrzutce Marquitosa pięknie główkował Piątkowski i efektownie obronił to Prusak!

5
2
2
1
2
71'

Miedź w ofensywie. Santana zdecydował się na strzał zza pola karnego i trafił w... Marquitosa.

1
2
1
68'

Łukasz Sapela wybiegł przed pole karne i uprzedził atakującego Łuszkiewicza.

4
66'

Żółtą kartkę otrzymał Wojciech Łobodziński za faul na Pruchniku.

1
5
6
65'

Suchanek szarżował środkiem boiska, minął kilku rywali i w szesnastce gości został zatrzymany przez Marquitosa.

5
3
1
2
64'

Z rzutu wolnego Adrian Łuszkiewicz strzelił Panu Bogu w okno.

6
5
62'

Lebedyński próbował opanować piłkę przed polem karnym Miedzi i sfaulował go De Amo.

4
1
60'

Środkiem boiska przedarł się Rafał Augustyniak, ale fatalnie podał i piłka wylądowała pod nogami bramkarza Górnika.

2
4
58'

Żółtą kartkę otrzymał Paweł Sasin.

5
1
2
3
58'

Gol! Strzelił Mateusz Piątkowski. Podrażniona Miedź ekspresowo wyrównała! Piątkowski ładnie strzelił z ostrego kąta i mamy remis 1:1!

19
7
2
4
5
56'

Górnik wciąż atakuje. Szysz długo zwlekał z oddaniem strzału, wycofał piłkę do Bonina, którego na linii pola karnego zablokowali obrońcy Miedzi.

2
54'

Szysz wytrzymał presję. Młody napastnik Górnika w ostatnim meczu zmarnował jedenastkę, przez co Górnik zremisował z Pogonią Siedlce 1:1. Tym razem zachował zimną krew i pokonał Sapelę!

1
1
2
54'

Gol! Strzelił Patryk Szysz. Asystował mu Mikołaj Lebedyński.

13
10
6
8
53'

Lebedyński odebrał piłkę Bartczakowi w szesnastce Miedzi, a ten sfaulował napastnika Górnika!

1
51'

Sasin sfaulował Łobodzińskiego tuż przed polem karnym. Z rzutu wolnego Santana posłał piłkę nad poprzeczką.

2
2
50'

Pewna interwencja Sapeli po mocnym strzale Łuszkiewicza z dystansu.

1
49'

Miedź długo rozgrywała akcję, Łobodziński podał na prawą stronę boiska do Bartczaka, który zagał wzdłuż bramki Górnika i piłkę przechwycił Prusak.

1
47'

Górnik ciekawie rozegrał rzut wolny. Sasin podał na prawą stronę boiska do Bonina, ten z pierwszej piłki przerzucił futbolówkę do Szysza, który jednak jej nie opanował.

1
2
46'

Po zmianie stron grę wznowił Górnik Łęczna.

45'

Pierwsza połowa przedłużona o minutę.

2
1
43'

Santana zderzył się z Pruchnikiem w polu karnym Górnika i sędzia zdecydował, że faulował piłkarz Miedzi.

1
3
1
1
41'

Marquitos miękko wrzucił piłkę z rzutu wolnego, czym zaskoczył kolegów z drużyny - żaden z nich nie ruszył do futbolówki i od bramki grę wznowił Prusak.

1
1
39'

Z prawej strony boiska wzdłuż bramki Miedzi zagrał Sasin i w niezłej sytuacji Sergei Mosnikov uderzył nad poprzeczką.

1
36'

Ożywił się Górnik po niemrawym początku. Tym razem Michał Suchanek z ostrego kąta uderzył nad bramką.

1
2
35'

Bonin wycofał piłkę przed pole karne do Sasina, którego strzał ofiarnie zablokował Frank Adu Kwame.

1
32'

Po wrzutce Marquitosa z rzutu wolnego niebezpieczeństwo zażegnał Wiech, głową wybijając piłkę w kierunku linii środkowej.

1
30'

Miedź ruszyła z kontrą, Santana podał na wolne pole do Marquitosa, który był jednak na spalonym.

1
29'

Z 25. metra pod poprzeczkę przymierzył Radosław Pruchnik i Łukasz Sapela przeniósł piłkę nad poprzeczką.

1
28'

Bonin przeniósł ciężar gry na przeciwną stronę boiska do Sasina, ten zagrał na środek do Kosznika, którego został sfaulowany przy próbie strzału.

2
1
26'

Znów w głównej roli bardzo aktywny Marquitos - tym razem trafił w poprzeczkę!

3
1
25'

Było gorąco pod bramką Górnika! Marquitos ograł Sasina i jego płaski strzał efektownie obronił Prusak!

2
25'

Mikołaj Lebedyński próbował odwrócić się z piłką w szesnastce Miedzi, jednak bez trudu zatrzymał go De Amo.

2
23'

Pewna interwencja Bożicia po wrzutce Sasina.

1
21'

Mateusz Piątkowski pogubił się w dryblingu w polu karnym Górnika i piłkę przechwycił Łukasz Wiech.

1
20'

Przebudził się Grzegorz Bonin. Długo holował piłkę, mocno uderzył zza pola karnego i na raty futbolówkę złapał Łukasz Sapela.

2
1
17'

Górnik mozolnie próbował skonstruować akcję, ale została ona przerwana już na 30. metrze przed bramką gości.

1
15'

Grzegorz Bonin długim podaniem uruchomił Szysza, a Sapela wybiegł na 16. metr i uprzedził napastnika Górnika.

2
13'

Łobodziński miękko dośrodkował w pole karne i Piątkowski przegrał pojedynek główkowy z Radosławem Pruchnikiem.

1
1
11'

Powinno być 1:0 dla Miedzi! Kolejny raz Marquitos ograł Wiecha, położył go na murawę i wystawił piłkę na środek pola karnego, gdzie Pruchnik w ostatniej chwili uprzedził napastników drużyny gości.

3
1
9'

Głęboka wrzutka Bartczaka z prawej strony boiska i Sasin strącił piłkę tuż przed przymierzającym się do strzału Santaną.

1
7'

W polu karnym Górnika Wojciech Łobodziński nie opanował futbolówki i akcję Miedzi zatrzymali obrońcy gospodarzy.

1
5'

Miedź ciągle atakuje. Na bramkę Górnika ruszył Augustyniak, przebiegł z piłką kilkanaście metrów i podał do... Prusaka.