1
1
1
89'

Lebedyński pogubił się w dryblingu obok pola karnego Rakowa i na dodatek sfaulował jednego z rywali.

2
88'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Andrzej Niewulis. Niewulis uderzył w twarz Lebedyńskiego i goście dokończą ten mecz w osłabieniu!

5
4
1
2
85'

Góra płasko uderzył zza pola karnego obok słupka bramki Górnika.

1
2
2
83'

Łukasz Sosnowski w ostatniej chwili uprzedził Embalo w polu karnym gospodarzy.

1
1
1
1
1
82'

Z bliskiej odległości Wójcik posłał futbolówkę nad poprzeczką.

2
80'

Raków. Schodzi: Karol Mondek. Wchodzi: Krystian Wójcik.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Karol Mondek #2
1
1
1
79'

Pruchnik przytomnie przerwał prostopadłe podanie Szczepańskiego w kierunku Malinowskiego.

2
77'

Prusak wybiegł na 16. metr i uprzedził atakującego Malinowskiego.

2
2
77'

Jose Embalo przewrócił się w starciu z Kasperkiewiczem w polu karnym gospodarzy i próbował wymusić jedenastkę, lecz sędzia nie dał się nabrać.

1
76'

Po wrzutce Łuszkiewicza Flis strzelił tuż obok słupka, ale i tak był na spalonym.

1
74'

Na linii pola karnego gości Szysz minął dwóch rywali, ale zatrzymał się na trzecim.

2
72'

Sosnowski wyłuskał piłkę spod nóg rywali w środku pola i jego płaskie uderzenie spokojnie obronił Lis.

1
70'

Formella zupełnie nie zrozumiał się z Mondkiem i od bramki grę wznowił Prusak.

2
1
69'

Raków. Schodzi: Adam Czerkas. Wchodzi: Jose Embalo.

Jose Ebalo #14
1
67'

Malinowski przechwycił piłkę w środku pola, od razu ruszył na bramkę Górnika i zza pola karnego strzelił tuż nad poprzeczką.

1
1
1
1
66'

Rafał Figiel uderzył z dystansu i przytomnie Flis zablokował ten strzał.

2
65'

Raków. Schodzi: Igor Sapała. Wchodzi: Miłosz Szczepański.

Igor Sapała #7
1
63'

Raków głęboko cofnął się i Górnik niezbyt dobrze radzi sobie z konstruowaniem akcji. Tym razem szarżował Szysz i szybko zatrzymali go rywale.

1
61'

Gospodarze długo utrzymali się przy piłce i tę składną akcję podaniem do... Radwańskiego zakończył Marcin Flis.

1
59'

Kasperkiewicz zauważył, że Lis wyszedł daleko z bramki i zdecydował się na strzał z własnej połowy, lecz golkiper Rakowa cofnął się i skutecznie interweniował.

2
2
57'

Prusak odważnie interwniował na przedpolu i wypiąstkował piłkę, uprzedzając Radwańskiego.

3
1
55'

Szysz ruszył z akcją i mając przed sobą dwóch rywali podał w kierunku Lebedyńskiego, który tylko odprowadził piłkę wzrokiem, choć był o krok od niej.

2
2
53'

Jeden z piłkarzy Rakowa zbyt głęboko dośrodkował, ale nie zauważył tego Sasin i niepotrzebnie wybił piłkę za linię końcową.

2
51'

Mosnikov naciskał na wybijającego piłkę Mateusza Lisa, ale bramkarz Rakowa zachował zimną krew i nie pomylił się.

2
49'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Kamil Kościelny i posłał piłkę nad poprzeczką.

2
2
48'

Z rzutu rożnego głęboko dośrodkował Łuszkiewicz i zamykający akcję Flis strzelił płasko obok bramki.

2
2
46'

Po podaniu Mosnikova fatalnie z linii pola karnego strzelił Szysz.

2
46'

Po zmianie stron grę wznowił Górnik Łęczna.

2
2
1
45'

Pitry nabawił się kontuzji w tej akcji i poza murawą jest opatrywany przez masażystów.

1
1
45'

Sędzia przedłużył pierwszą połowę o 2 minuty.

45'

Gol! Strzelił Przemysław Pitry. Asystował mu Rafał Kosznik. Cóż za riposta Górnika! Po ciekawej akcji Kosznik dośrodkował z lewej strony boiska i Pitry główką dał Górnikowi prowadzenie 2:1!

12
8
1
1
2
44'

Rafał Kosznik zbyt lekko zagrał wzdłuż bramki Rakowa i piłka wtoczyła się w ręce Lisa.

1
1
43'

Raków próbował pójść za ciosem, lecz Czerkas przegrał pojedynek z Kasperkiewiczem w szesnastce gospodarzy.

2
41'

Gol! Strzelił Andrzej Niewulis. Po głębokiej wrzutce pozostawiony zupełnie bez opieki w polu karnym Niewulis strzałem głową doprowadził do wyrównania!

4
2
1
3
4
40'

Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska Marcin Flis w ostatniej chwili uprzedził przymierzającego się do strzału Formellę.

1
38'

Po niezłej kontrze Szysz nie zdecydował się na uderzenie z ostrego kąta i wycofał piłkę na 20. metr do Pitrego, któremu odebrali ją rywale.

36'

Kasperkiewicz skutecznie zablokował Czerkasa przy linii końcowej i piłkę przechwycił Sergiusz Prusak.

2
2
34'

Rafał Figiel po raz kolejny mocno wrzucił piłkę z autu w pole karne Górnika, ale gospodarze ze spokojem zażegnali niebezpieczeństwo.

32'

Sapała zdecydował się na uderzenie z dystansu, które zablokował Łukasz Sosnowski.

30'

Sosnowski próbował zagrać za obrońców w kierunku Szysza, jednak defensorzy Rakowa przechwycili futbolówkę.

28'

Mondek nie zdołał oddać strzału, więc wycofał piłkę przed pole karne, gdzie po wymianie kilku podań zawodnicy Rakowa trafili w sędziego.

26'

Po dośrodkowaniu Figla z rzutu rożnego obrońcy Górnika nie zdołali wybić futbolówki i zamykający akcję Dariusz Formella trafił w jednego z defensorów gospodarzy.

24'

Figiel ucierpiał w starciu z Łuszkiewiczem w środku pola, ale sędzie ograniczył się do ustnego upomnienia dla pomocnika Górnika.

2
22'

Gol! Strzelił Patryk Szysz. Asystował mu Marcin Flis. Najlepszy strzelec Górnika płaskim strzałem pokonał Lisa! 1:0 dla Górnika!

Górnik Łęczna
8
8
1
20'

Pitry przegrał pojedynek o piłkę na linii pola karnego, futbolówka wtoczyła się w szesnastkę, gdzie obrońcy Rakowa sfaulowali Flisa!

18'

Długie podanie w kierunku Formelli spokojnie przechwycił Arkadiusz Kasperkiewicz.

16'

Po wrzutce Łuszkiewicza obok słupka główkował Radosław Pruchnik.

15'

Górnik w natarciu! Rafał Kosznik długo utrzymał się przy piłce, uderzył z ostrego kąta pod poprzeczkę i znów fenomenalnie obronił Lis!

13'

Było blisko gola dla Górnika! Po wrzutce Kosznika lekko główkował Pitry i Lis instynktownie wybił piłkę za linię końcową.

2
11'

Żółtą kartkę otrzymał Andrzej Niewulis. Obrońca Rakowa bezpardonowo zatrzymał ruszającego z kontrą Pitrego i sędzia bez wahania upomniał go żółtą kartką.

10'

Zupełnie nieudanym strzałem z dystansu Łukasz Sosnowski zwieńczył kombinacyjną akcję Górnika.

9'

Z narożnika boiska ładnie dośrodkował Adam Radwański a Niewulis fatalnie przyjął piłkę i nie zdołał utrzymać jej w boisku.

8'

Cały czas bardzo aktywny jest Dariusz Formella. Tym razem wpadł w pole karne i jego wrzutkę zablokował Łuszkiewicz.

6'

Formella próbował przedrzeć się przez obronę Górnika, futbolówka odbiła się od defensorów gospodarzy i z pierwszej piłki tuż obok słupka strzelił Kamil Kościelny.

4'

Adam Radwański wygrał pojedynek biegowy z Pruchnikiem i mógł stanąć oko w oko z Prusakiem, ale był na spalonym.

3'

Sergei Mosnikov lekko odegrał z rzutu wolnego do Łuszkiewicza, który strzelił nad poprzeczką.