6
7
9
90+4'

Przypomnijmy, że w karnych zostanie zastosowany nowy system: ABBA, a więc drużyny będą zmieniały się w kolejności oddawania strzałów.

12
14
8
5
5
90+2'

Szansa dla Chelsea. Fabregas dośrodkował piłkę z rzutu wolnego, lecz Morata uderzył tuż obok słupka.

8
3
2
2
3
90'

Pięć minut doliczonych.

13
8
1
1
2
87'

Arsenal. Schodzi: Danny Welbeck. Wchodzi: Reiss Nelson.

3
86'

Chelsea cofnięta, Arsenal stara się atakować.

7
2
2
4
2
83'
8
4
1
1
3
82'

Gol! Strzelił Sead Kolasinac. Asystował mu Granit Xhaka. 1:1! Dośrodkowanie z rzutu wolnego i Kolasinac z pięciu metrów wpakował piłkę do siatki.

33
20
10
11
18
80'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Pedro Rodriguez. Brzydki faul w nogi Elneny'ego. Słuszna decyzja arbitra.

16
10
5
8
10
79'
78'

Morata zamykał akcję The Blues, lecz ledwo sięgnął piłkę i ta poleciała obok bramki.

2
1
76'

Ależ bomba Xhaki z 35 metrów i bramkarz Chelsea z trudem sparował piłkę na korner.

2
1
5
74'
15
8
10
3
4
73'

Arsenal gra przewidywalnie, wolno i trudno tak zaskoczyć Chelsea.

7
3
1
2
3
69'

Bardzo lekki strzał Alonso i piłka w rękach Cecha. Niewiele się dzieje na boisku.

5
4
3
8
5
67'

Arsenal. Schodzi: Alex Iwobi. Wchodzi: Theo Walcott.

7
5
5
5
4
66'
65'

Za chwilę dwie zmiany w Arsenalu - Walcott i Giroud pojawią się na boisku.

7
2
1
1
63'

Mocno przeciętne widowisko na Wembley.

5
1
1
7
2
61'

Sprytne zagranie Elneny'ego do Lacazette'a. Francuz był jednak na spalonym.

3
1
2
2
5
59'

Thibaut Courtois obronił zaskakujący strzał Elneny'ego z prawej strony boiska. Korner.

2
1
1
3
56'

Cahill zderzył się głową z Luizem. Przerwa w grze.

2
3
5
7
6
55'

Bellerin walczył z Alonso i zdobył korner.

4
4
3
2
3
53'

Źle zaczął drugą połowę Arsenal i już nie chodzi tylko o straconą bramkę, ale o grę Kanonierów.

5
4
2
2
1
50'

Elneny źle trafił w piłkę przed polem karnym i bramkarz nie musiał interweniować.

1
1
1
1
1
46'

Gol! Strzelił Victor Moses. Asystował mu Gary Cahill. 1:0 dla Chelsea! Cahill zgrał piłkę w pole karne, gdzie Moses znalazł się sam przed Cechem i okazji nie zmarnował.

30
30
6
10
13
46'

Początek drugiej połowy.

9
1
1
45'

Trzy minuty doliczone.

13
5
2
1
1
44'

Iwobi tańczył w polu karnym Chelsea, w końcu oddał strzał, jednak wprost w bramkarza.

6
10
4
4
5
40'

Próba akcji Chelsea, ale na linii pola karnego Arsenalu było zbyt wielu zawodników.

6
2
3
3
5
37'

Żółtą kartkę otrzymał Willian. Symulka Brazylijczyka w polu karnym Arsenalu.

Chelsea FC
6
5
5
3
6
35'

Żółtą kartkę otrzymał Marcos Alonso.

8
3
1
2
8
35'

Kolejna interwencja Cecha, jednak znów nie był to trudny strzał do obrony. Próbował Pedro.

8
1
1
2
33'
32'

Mimo ostrego kąta Moses zdecydował się na strzał, który sparował Petr Cech.

8
1
1
2
1
30'

To koniec meczu dla Mertesackera.

6
4
1
9
2
28'

Cahill zdzielił łokciem Pera Mertesackera. Niemiec zalał się krwią. Możliwe, że ma złamany nos.

10
6
1
8
2
25'

Błąd Arsenalu i Cech musiał na 16. metrze wślizgiem wybić piłkę.

8
1
2
2
5
25'

Alex Oxlade-Chamberlain tym razem nie dał rady minąć Mosesa. Nigeryjczyk dobrze się zastawił.

7
4
1
2
22'

Alexandre Lacazette oddał techniczny strzał z 14 metrów i piłka trafiła w słupek!

4
5
4
9
3
21'

Pedro rozpędził się z piłką, oddał ją do Alonso, którego dośrodkowanie było fatalne.

5
4
1
4
1
20'

Chelsea miała korner, rozegrała go krótko i Fabregas został zablokowany.

3
2
2
18'

Gra uspokoiła się, Arsenal już tak nie dominuje.

5
2
1
2
4
16'

Żółtą kartkę otrzymał Hector Bellerin. Faulowany Alonso.

6
1
2
2
5
13'

Żółtą kartkę otrzymał Cesar Azpilicueta. Faulowany Welbeck.

7
4
2
2
4
12'

Długie podanie do Pedro, który był jednak na spalonym. Chelsea póki co gra bardzo słaba.

8
4
1
2
3
10'

Elneny do Iwobiego, który wywalczył korner.

5
1
2
3
1
8'

Kolejna akcja Arsenalu. Xhaka miękko zagrał w pole karne, ale Welbeck oddał zbyt lekki strzał, żeby pokonać bramkarza.

5
1
1
1
1
7'

Iwobi wpadł w pole karne, zagrał na czwarty metr, lecz Alexandre Lacazette nie zdołał oddać strzału.

3
1
1
1
1
5'

Groźne dośrodkowanie Bellerina z prawej flanki, jednak na piątym metrze futbolówkę złapał bramkarz Chelsea.