Piszczek trafiony łokciem przez Stenzla. Przerwa w grze.

2
3
10
90+2'

Nieudane dogranie Aubameyanga. Borussia atakuje, ale nie może przebić muru rywali.

3
4
1
2
2
89'
90'

Sędzia doliczył trzy minuty.

5
1
1
1
1
87'

Jarmolenko ruszył skrzydłem i uciekł spod opieki obrońców. Jego dośrodkowanie w pole karne było jednak fatalne.

1
2
1
6
2
85'

Pulisić zdecydował się na strzał z dwunastu metrów. Uderzenie zostało zablokowane.

1
2
1
1
5
84'

Nieudane dogranie Sokratisa do Philippa. Akcja zakończona stratą.

1
1
3
1
1
81'

Piszczek po dośrodkowaniu uderzył głową, ale piłka minimalnie minęła słupek.

1
1
1
1
5
80'

Piłka w siatce Freiburga, ale gol został niezaliczony. Wcześniej sędzia dopatrzył się faulu na zawodniku BVB.

1
1
1
2
9
80'
78'

Nieudany strzał Castro z dystansu.

2
1
1
4
1
76'

Borussia wciąż przy piłce, ale nie sprawia zagrożenia pod bramką przeciwnika.

1
1
3
74'

Piszczek faulem zatrzymał akcję rywali.

8
1
73'

Techniczny strzał Sahina, ale zbyt lekki, by zagrozić bramkarzowi Freiburga.

2
70'

Nieudane dośrodkowanie Castro z rzutu wolnego. Borussia znów nie stworzyła zagrożenia pod bramką przeciwnika.

1
1
1
1
67'

Borussia ma gigantyczną przewagę w posiadaniu piłki.

1
3
67'

Sahin z rzutu wolnego z 20. metra uderzył prosto w mur.

1
65'

SC Freiburg. Schodzi: Tim Kleindienst. Wchodzi: Florian Niederlechner.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Tim Kleindienst #34
1
64'

Phillipp strzelił tuż obok bramki. Groźnie w polu karnym gospodarzy.

3
1
1
62'

Borussia ma duże problemy, by poradzić sobie z defensywą rywali. Choć w posiadaniu piłki BVB ma ogromną przewagę, to nie potrafi tego zamienić na bramkę.

1
1
60'

Akcja Borussii przerwana. Goetze był na spalonym.

1
1
2
2
58'

Nieudane dośrodkowanei Phillipa w pole karne.

1
1
57'

Freiburg stara się odgryzać kontrami, ale gospodarze są bezradni w swoich atakach.

1
1
54'

Dośrodkowanie Pulisicia w kierunku Aubameyanga, a ten z kilku metrów głową strzelił nad poprzeczką.

2
1
1
53'

Dośrodkowanie Piszczka zostało zablokowane i piłkę zmierzającą poza linię końcową w ostatniej chwili złapał Schwalow. Tym samym Borussia nie ma rzutu rożnego.

1
1
50'

Schwalow w ostatniej chwili ubiegł Pulisicia. Borussia od pierwszego gwizdka drugiej połowy atakuje.

2
48'

Strzał Pulisicia w środek bramki. Bez problemu poradził sobie z nim bramkarz Freiburga.

3
1
1
2
2
46'

Początek drugiej połowy.

3
2
2
2
2
45+3'

Borussia kontroluje grę, ale nie może sobie poradzić z obroną przeciwnika.

2
4
45'

Doliczonych zostało pięć minut.

4
2
43'

SC Freiburg. Schodzi: Vincent Sierro. Wchodzi: Mike Frantz.

Vincent Sierro #19
1
1
43'

Piłka po strzale Aubameyanga odbiła się od jednego z graczy rywali i opuściła boisko.

3
2
1
2
41'

Strzał Sahina z dystansu obronił golkiper Freiburga.

2
1
1
4
40'

Borussia wyraźnie przeważa, ale póki co nie stworzyła sobie żadnej dogodnej sytuacji pod bramką przeciwnika.

2
1
1
2
3
36'

Bardzo nieudane uderzenie Sokratisa. Zdecydowanie lepiej byłoby, gdyby Grek oddał w tej sytuacji piłkę jednemu z kolegów.

2
2
34'

Bez zagrożenia po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w wykonaniu Sahina.

1
1
3
34'

Zagadou dośrodkował w pole karne. Piłka trafiła do Sahina, ale jego strzał został zablokowany.

1
4
2
33'

Po dwóch kwadransach Borussia wykorzystała już dwie zmiany. Gospodarze grają ostro, ale czerwony kartonik dla Raveta ostudził ich emocje.

5
1
1
31'

Borussia. Schodzi: Marcel Schmelzer. Wchodzi: Dan Axel Zagadou.

Dan Axel Zagadou #2
5
3
3
9
2
29'

Marcel Schmelzer zwija się z bólu. Trener gospodarzy ironicznie bije brawo sędziemu i nie zgadza się z jego decyzją.

1
1
1
11
1
28'

System VAR sprawił, że sędzia zmienił swoją decyzję. Za brutalny faul Ravet został wyrzucony z boiska.

5
8
27'

4
25'

Niecelne uderzenie Kleindiensta. Borussia musi uważać.

5
1
2
1
1
21'

Kuebler ostro sfaulował Philippa, ale skończyło się na słownym ostrzeżeniu.

2
1
1
2
8
20'

Dośrodkowanie Borussii z rzutu wolnego bez żadnego zagrożenia pod bramką przeciwnika.

5
2
1
18'

Borussia. Schodzi: Marc Bartra. Wchodzi: Omer Toprak.

1
1
10
3
16'

Krótka przerwa w grze. Bartra narzeka na uraz i najprawdopodobniej opuści boisko.

2
6
3
13'

To nie będzie łatwy mecz dla gospodarzy, którzy dotychczas nie stracili punktu i bramki w tym sezonie Bundesligi. Freiburg na początku meczu nie zamierza ograniczać się do defensywy.

1
7
10'

Kolejna akcja Borussii, ale tym razem głową ponad poprzeczką uderzył Aubameyang.

1
1
3
1
1
9'

Groźna akcja Borussii, ale strzał Goetzego został zablokowany.

2
1
3
8'

Gospodarze od pierwszej minuty sprawiają lepsze wrażenie. Obrona Freiburga bez problemu radzi sobie z atakami rywali.

2
2
2
6'

Świetna interwencja Burkiego, który w sytuacji sam na sam obronił uderzenie Kleindiensta.

3
2
1
2
3'

Spokojny początek spotkania. Obie drużyny nie ryzykują od pierwszej minuty.

4
1
1
czas Start meczu
15:07

Obie drużyny są już w tunelu i przygotowują się do wyjścia na boisko. Za chwilę początek spotkania.

7
2
2
2
2
15:07

Borussia w dwóch dotychczasowych meczach wygrywała i przewodzi w Bundeslidze. SC Freiburg do tej pory zdobyło tylko punkt.

4
2
2
1
2
15:07

Na ławce rezerwowych gospodarzy znaleźli się Rafał Gikiewicz i Bartosz Kapustka.