Bundesliga: 4. kolejka
17 wrz 2017 18:00
89'

Alexander Isak w dogonej sytuacji uderzył obok lewego słupka bramki strzeżonej przez Horna.

2
2
2
3
2
88'

Przyjezdni tylko biegają za piłką i widać, że czekają na końcowy gwizdek sędziego.

8
2
83'

Borussia Dortmund rusza z kolejnym atakiem, ale gospodarze już spokojnie rozgrywają akcję, nie podkręcają tempa.

4
1
1
1
80'

Jeden z niewielu ataków kolończyków, ale Roman Burki bez kłopotów wyłapał piłkę.

4
2
1
78'

Aktywny jest Gonzalo Castro, który umiejętnie kieruje poczynaniami BVB.

6
5
2
75'

Gospodarze jakby zwolnili tempo, ale wciąż za piłką muszą biegać goście.

4
1
1
73'

Przewaga Borussii Dortmund nie maleje. Piłka krąży jak po sznurku.

6
4
2
1
1
69'

Gol! Strzelił Maximilian Philipp. Asystował mu Mahmoud Dahoud.

Gospodarze nie zwalniają tempa i wygrywają już 5:0! Świetnie pod polem karnym rywali zachował się Mahmoud Dahoud, który ograł defensywę rywali i zagrał prostopadle do Maximiliana Philippa, który technicznym strzałem zdobył bramkę.

42
19
4
4
6
68'

Borussii Dortmund wciąż jest mało i zmierza do podwyższenia swojego prowadzenia.

4
3
1
67'

Borussia. Schodzi: Nuri Sahin. Wchodzi: Julian Weigl.

10
3
2
1
64'

Koeln. Schodzi: Yuya Osako. Wchodzi: Frederik Soerensen.

64'

Koeln. Schodzi: Marco Hoeger. Wchodzi: Milos Jojić.

6
3
2
1
1
63'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jhon Cordoba.

4
2
1
1
1
60'

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Asystował mu Łukasz Piszczek.

Nie minęło sześćdziesiąt sekund i mamy kolejne trafienie Pierre'a-Emericka Aubameyanga, który bez problemów wykończył dogranie z prawej flanki od Łukasza Piszczka.

56
23
9
9
21
59'

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang.

Pewnie rzut karny wykorzystał Pierre-Emerick AubameyangTimo Horn bez szans.

41
22
3
9
22
58'

Będzie rzut karny dla gospodarzy.

5
6
1
2
4
58'

Żółtą kartkę otrzymał Lukas Kluenter za zagranie ręką.

2
1
3
1
1
58'

Andrij Jarmolenko śle dzisiaj dokładne dośrodkowania. W tej akcji groźnie uderzał Pierre-Emerick Aubameyang.

6
2
1
54'

Dobry fragment gry Pierre'a-Emericka Aubameyanga, który często zagraża bramce 1.FC Koeln.

5
2
2
1
52'

Pierre-Emerick Aubameyang znalazł się na pozycji spalonej.

3
1
3
6
51'

Przyjezdni zamknięci we własnym polu karnym. Znów niecelnie uderzał Mahmoud Dahoud.

2
3
2
1
50'

Faul Łukasza Piszczka na Cordobie, ale bez konsekwencji dla Polaka.

5
1
1
1
48'

Mahmoud Dahoud zdecydował się na strzał, ale wynik wciąż bez zmian.

4
4
2
1
46'

Minimalnie w dogodniej sytuacji przestrzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Borussia znów mogła znakomicie rozpocząć połowę.

8
3
3
2
2
46'

Początek II połowy spotkania w Dortmundzie.

5
7
1
1
2
45+1'

Gol! Strzelił Sokratis Papastathopoulos.

Po raz kolejny dośrodkowywał z rzutu rożnego Andrij Jarmolenko. Piłkę próbował złapać bramkarz Timo Horn, ale wypuścił ją z rąk, co skrzętnie wykorzystał Sokratis Papastathopoulos, strzelając gola. Goście protestowali, że ich golkiper był w tej sytuacji faulowany, lecz sędzia pozostał niewzruszony i uznał trafienie dla BVB.

48
26
5
4
5
45'

Sędzia doliczył jedną dodatkową minutę.

4
2
2
1
44'

Łukasz Piszczek rozpocznie akcję BVB od wyrzutu piłki z autu.

6
2
1
2
2
43'

Borussia Dortmund próbuje zbliżyć się pod pole karne rywali, którzy w tym fragmencie meczu umiejętnie się ustawiają w obronie.

8
2
2
1
41'

Jhon Cordoba stara się walczyć ze wszystkich sił i mobilizuje 1.FC Koeln do jeszcze cięższej pracy.

2
2
2
39'

Żółtą kartkę otrzymał Matthias Lehmann za faul na Sahinie.

3
2
2
1
2
38'

Piłkarze 1.FC Koeln praktycznie cały czas muszą pracować w defensywie. Coraz mniej czasu do końca pierwszej połowy.

5
3
1
35'

Trwała walka w środku pola, a po chwili szybką akcję wyprowadziła Borussia. Dośrodkowywał Łukasz Piszczek, lecz przestrzelił Andrij Jarmolenko.

6
2
1
3
1
33'

Jedna z nielicznych akcji gości, którzy po chwili starcili piłkę. I już w natarciu zespół z Dortmundu.

4
4
1
1
31'

Groźnie pod bramką 1.FC Koeln - blisko strzelenia gola był Andrij Jarmolenko.

5
2
4
1
30'

Andrij Jarmolenko dośrodkowywał z rzutu rożnego, jednak w dalszym ciągu bez zmiany wyniku.

4
2
1
8
1
29'

Borussia Dortmund trochę spuściła z tonu, lecz wciąż zdecydowanie przeważa.

5
3
2
1
26'

Celnie z rzutu wolnego uderzał Gonzalo Castro.

2
4
1
25'

Piłkarze BVB wymieniają kolejne podania i poprawiają swoją statystykę posiadania piłki, ale w ostatnim czasie nie są w stanie zagrozić bramce przyjezdnych.

5
2
23'

Widoczny jest też Łukasz Piszczek, który uczestniczy w ofensywnych akcjach swojego zespołu.

10
5
1
1
21'

Najlepiej Borussii wychodzą akcje rozgrywane prawą flanką, gdzie aktywny jest Andrij Jarmolenko.

5
4
2
2
2
20'

Andrij Jarmolenko zdecydował się na strzał, jednakże nie był w stanie zaskoczyć Timo Horna.

6
3
2
2
3
19'

1.FC Koeln miało rzut rożny, lecz nic nie wyszło z tej akcji.

3
4
2
2
2
17'

Gospodarze w dalszym ciągu przeważają. Gonzalo Castro uderzał, ale nie zdołał strzelić gola.

5
3
1
4
1
14'

Jhon Cordoba faulował swojego rywala i od rzutu wolnego rozpoczną grę gospodarze.

3
2
1
1
3
11'

Znów w ofensywie jest Borussia Dortmund, która konstruuje atak pozycyjny.

9
3
1
1
2
9'

Jhon Cordoba starał się strzelać, ale został zablokowany przez Topraka.

10
3
3
3
4
7'

Po stracie gola próbują się otrząsnąć przyjezdni, którzy starają się rozegrać akcję przez lewe skrzydło.

7
4
5
1
3
5'

Gospodarze nie zamierzają zwalniać tempa i suną z kolejnym atakiem na bramkę 1.FC Koeln.

9
2
1
1
1
2'

Gol! Strzelił Maximilian Philipp. Asystował mu Andrij Jarmolenko.

Mocne otwarcie BVB. Z prawego skrzydła dokładnie dośrodkował Andrij Jarmolenko, zaś bramkę strzałem głową zdobył Maximilian Philipp.

39
23
9
3
4
1'

Spokojnie piłkę rozgrywają piłkarze Borussii Dortmund.