Dortmundczycy mają dużą przewagę. Goście czekają na ostatni gwizdek.

8
2
3
79'

Gol! Strzelił Julian Weigl. Alez gol Weigla! Zawodnik Borussii Dortmund przejął piłkę po nieudanym wybiciu rywala, huknął z pierwszej piłki i mamy szóstego gola dla gospodarzy.

Borussia Dortmund
27
21
9
3
4
75'
72'

Tempo gry spadło, ale gospodarze kontrolują przebieg meczu.

3
2
1
69'
66'

Gol! Strzelił Lars Stindl. Asystował mu Thorgan Hazard. Chwila nieuwagi gospodarzy i gol dla M'gladbach. Hazard zagrał w pole karne do niepilnowanego Stindla i strzelił gola. Dla BVB to pierwszy w tym sezonie stracony gol w Bundeslidze.

Borussia M'gladbach
10
7
8
23
21
64'
62'

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Asystował mu Mahmoud Dahoud. Co za forma Borussii! Choć Aubameyang był powstrzymywany przez obrońców rywali to z ostrego kąta pokonał bramkarza. Wcześniej Dahoud przejął piłkę i podał ją Gabończykowi. To jego ósmy gol w tym sezonie.

35
23
3
3
12
62'

Chorągiewka w górze. Pulisić na spalonym.

5
2
2
1
1
61'

M'gladbach. Schodzi: Raffael. Wchodzi: Mickael Cuisance.

wchodzi Wchodzi
Mickael Cuisance #27
schodzi Schodzi
1
3
1
58'

Żółtą kartkę otrzymał Nico Elvedi.

5
55'

BVB ma ogromną przewagę. Tym razem dośrodkowanie Aubameyanga zostało zablokowane.

8
4
3
3
2
52'

Groźnie pod bramką Sippela, ale Pulisić był na spalonym.

3
2
1
5
1
49'

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Z rzutu wolnego dośrodkował Goetze, Aubameyang najpierw trafił w słupek, ale przy dobitce był już nieomylny.

31
26
6
3
13
48'

Dortmundczycy od początku drugiej części gry mają przewagę. Kolejne gole wiszą w powietrzu.

2
1
1
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

7
2
1
1
45'

Została doliczona jedna minuta.

4
1
3
1
2
45'

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Asystował mu Maximilian Philipp. Kapitalna akcja gospodarzy. W polu karnym Philipp odegrał do Aubameyanga, a ten wpakował ją do pustej bramki.

33
27
5
3
10
43'

Burki! Najpierw obronił uderzenie Hazarda, a przy dobitce Belg strzelił nad poprzeczką.

3
3
1
1
43'

Świetna interwencja Sippela, który trącił piłkę i uratował swój zespół przed stratą gola.

1
1
5
3
1
41'

Groźna akcja Borussii M'gladbach, ale Burki obronił strzał rywala.

6
4
2
1
1
40'

Kontra Borussii zakończona przez gwizdek sędziego. Aubameyang był na spalonym.

1
1
7
3
38'

Gol! Strzelił Maximilian Philipp. Asystował mu Jeremy ToljanW polu karnym Toljan odegrał do Philippa, a ten niepilnowany bez problemu pokonał bramkarza rywali.

30
27
5
1
2
37'

Akcja gospodarzy przerwana. Pulisić na spalonym.

2
1
1
35'

Kompletnie nieudany strzał w wykonaniu gospodarzy.

1
1
1
1
2
32'

Tym razem Philipp podał do Aubameyanga, a ten z najbliższej odległości spudłował.

4
1
2
6
7
30'

Goście starają się doprowadzić do wyrównania, ale nie mogą sobie poradzić z obroną BVB.

1
1
1
28'

Gol! Strzelił Maximilian Philipp. Asystował mu Pierre-Emerick Aubameyang. Gabończyk tuż sprzed lini końcowej dograł do Philippa, a ten strzałem z pięciu metrów pokonał Sippela.

37
27
8
1
4
26'

Powinno być 1:0 dla BVB. Sippel obronił strzał Aubameyanga. Kilka chwil później Gabończyk trafił w słupek.

2
7
2
24'

Rykoszet po strzale Pulisicia. Sippel przerzucił piłkę nad poprzeczkę.

2
1
3
21'

Philipp sttrzelił z 25 metrów obok bramki.

3
1
1
3
3
20'

Najlepsza jak dotąd szansa BVB, ale z uderzeniem Sokratisa poradził sobie bramkarz rywali.

1
1
1
17'

Nieudane dośrodkowanie Goetzego z rzutu rożnego. Piłkę na chwilę przejęli goście.

1
1
2
16'

Rzut rożny dla BVB po dośrodkowaniu Piszczka.

2
1
1
1
1
14'

Gospodarze mają dużą przewagę, ale nie potrafią znaleźć sposobu na dobrze grajacą defensywę gości.

1
1
2
11'

Groźna kontra gości. Hazard strzelił jednak prosto w bramkarza.

2
2
1
1
1
9'

Indywidualna akcja Pulisicia zakończona stratą.

2
3
1
6'

Kontra M'gladbach zakończona dośrodkowaniem Johnsona prosto w ręce Burkiego.

3
1
3
4'

Nieudane dośrodkowanie w kierunku Aubameyanga. Od bramki rozpoczął golkiper gości.

1
1
3
2'

Borussia od pierwszego gwizdka częściej utrzymuje się przy piłce. Gospodarze chcą zacząć mecz od mocnego uderzenia.

5
2
1
czas Start meczu
18:00

W składzie gospodarzy znalazł się Łukasz Piszczek.

10
6
1
18:00

Z kolei Borussia M'Gladbach zajmuje obecnie ósme miejsce i na swoim koncie ma 8 punktów.

4
3
1
2
2
18:00

Borussia Dortmund ma za sobą świetny start sezonu. Dortmundczycy po pięciu kolejkach byli liderem. Nie przegrali w tym sezonie meczu w Bundeslidze i nie stracili bramki.