Lech. Schodzi: Maciej Gajos. Wchodzi: Mihai Radut.

11
4
7
83'

Dobra szarża Jevticia, ale jego dośrodkowanie z boku pola karnego zostało zablokowane.

13
9
6
6
6
82'

FK Haugesund. Schodzi: Shuaibu Ibrahim. Wchodzi: Erik Huseklepp.

11
81'

Sprzed pola karnego nad poprzeczką uderzył Darko Jevtić.

27
6
5
9
5
79'

FK Haugesund. Schodzi: Haris Hajradinović. Wchodzi: Frederik Gytkjaer.

10
79'
79'
78'

3
75'

Gol! Strzelił Radosław Majewski. Asystował mu Darko Jevtić.

Jest 3:1! Z lewego skrzydła dobrze dośrodkował Jevtić, a przy słupku nie do obrony główkował Majewski.

216
104
27
33
61
73'

Gol! Strzelił Shuaibu Ibrahim. Asystował mu Filip Kiss.

Brak słów... Kiss jednym prostopadłym podaniem oszukał całą defensywę Kolejorza, a Ibrahim "dziubnął" piłkę do siatki przed wychodzącym Putnockym.

150
72'

FK Haugesund. Schodzi: Liban Abdi. Wchodzi: Tor Arne Andreassen.

9
70'

Gol! Strzelił Haris Hajradinović. Asystował mu Liban Abdi.

Niestety 2:0 dla gospodarzy. To była zabójcza kontra, Abdi podał w polu karnym do Hajradinovicia, a ten nie dał szans Putnocky'emu płaskim strzałem.

Asysta:
80
58
16
45
133
69'

Kapitalną okazję na wyrównanie miał teraz Radosław Majewski, jednak uderzył w środek bramki i Bratveit obronił!

10
4
8
3
18
69'

Po rzucie wolnym lekko i niegroźnie uderzył Ibrahim. Piłka w rękach Putnocky'ego.

12
5
6
7
10
68'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Radosław Majewski.

11
6
3
6
18
67'

Christian Gytkjaer przeciął powietrze przy próbie strzału z ostrego kąta, i tak jednak był na spalonym. Gra przerwana.

3
3
2
7
7
66'

Norwegowie nie chcą całkowicie oddawać inicjatywy i atakują poznaniaków dość wysoko.

9
4
3
6
24
63'

Szkoda! Po głębokim dośrodkowaniu Jevticia z rzutu rożnego piłka odbiła się od poprzeczki i opuściła boisko.

19
5
17
9
38
61'

Robert Gumny został sfaulowany przez Stolasa i musiał skorzystać z pomocy lekarskiej.

13
10
10
11
13
59'

Lech jest dłużej przy piłce, gra znacznie lepiej niż przed przerwą, ale brakuje mu konkretów z przodu.

17
8
5
8
12
57'

Przyblokowany strzał Jevticia z 20 metrów i piłka wylądowała w rękach bramkarza FK Haugesund.

12
10
9
9
18
56'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

8
6
6
8
10
54'

Radosław Majewski podał prostopadle do Gytkjaera, ten stanął oko w oko z Bratveitem, ale oddał zbyt lekki płaski strzał i bramkarz FK Haugesund zdołał obronić!

8
4
3
8
22
53'

Norwegowie wyraźnie nastawieni na kontry, Lech próbuje naciskać.

18
11
10
12
16
50'

Lech wreszcie nacisnął! Spod końcowej linii centrował Christian Gytkjaer i Bratveit wybił piłkę wprost pod nogi Lasse Nielsena. Ten nie zdołał jednak uderzyć w światło bramki.

26
15
12
16
14
49'

Radosław Majewski zamknął dośrodkowanie Kostewycza z lewej strony boiska, główkował jednak obok słupka.

18
13
7
10
15
46'

Początek drugiej połowy.

19
14
11
11
12
45+2'

Po dośrodkowaniu Jevticia z rzutu wolnego niepewnie interweniował Bratveit i norwescy obrońcy, ale strzelający z ostrego kąta Abdul Aziz Tetteh spudłował.

17
11
10
18
28
45'

Doliczona 1 minuta.

24
11
9
10
13
45'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Filip Kiss.

23
13
5
6
17
44'

W zamieszaniu po rzucie rożnym nad poprzeczką uderzył Abdul Aziz Tetteh. Pozycja była jednak trudna, w dodatku zawodnik Lecha stał tyłem do bramki.

20
12
6
13
16
42'

Teraz zapachniało wyrównaniem! Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła, z piłką minął się Christian Gytkjaer, a po chwili przy próbie uderzenia z kilku metrów skiksował jeszcze Maciej Gajos!

14
14
11
8
27
40'

Mocne wstrzelenie piłki z prawej strony przez Tronstada, Matus Putnocky interweniował jednak bardzo pewnie.

21
11
8
6
7
36'

Nieciekawy fragment, gospodarze nie kwapią się do ataku, a Lech wciąż daleki od optymalnej formy.

13
13
7
15
32
33'

Gospodarze poradzili sobie z niezłym dośrodkowaniem Makuszewskiego z prawego skrzydła.

9
11
5
9
23
31'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Haris Hajradinović.

33
8
6
8
13
30'

Lech na razie straszliwie niemrawy, nie potrafi odpowiedzieć na gola dla gospodarzy.

18
11
6
12
30
27'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Robert Gumny.

Lech Poznań
24
14
10
12
26
26'

Ależ szczęście Lecha! Po soczystym strzale Hajradinovicia z rzutu wolnego piłka odbiła się od zewnętrznej części poprzeczki!

15
5
17
18
37
24'

Gol! Strzelił Liban Abdi. Asystował mu Alexander Stolas.

Lech igrał z ogniem i został srogo ukarany. Stolas znakomicie podał do Abdiego, a ten huknął pod poprzeczkę z bardzo ostrego kąta i tym razem Putnocky już poznaniaków nie uratował.

Asysta:
90
73
36
56
185
22'

Koszmarny kiks Majewskiego przy próbie strzału sprzed pola karnego.

15
20
13
10
19
20'

Ibrahim rozegrał dobrą dwójkową akcję ze Stolasem i kończył ją uderzeniem głową z kilku metrów - na szczęście kompletnie nieudanym.

12
7
3
2
5
17'

W polu karnym FK Haugesund szarżował Maciej Makuszewski, lecz zabrakło dokładnego dośrodkowania.

16
3
3
6
5
16'

Pierwszy kwadrans pokazuje, że to może być dla Lecha zdecydowanie trudniejsza przeprawa niż w dwumeczu z Pelisterem Bitola. Inicjatywa po stronie Norwegów.

10
3
5
2
15
13'

Matus Putnocky znów musiał interweniować - tym razem po strzale Haraldseida.

7
4
4
4
11
13'

FK Haugesund w ataku pozycyjnym, prowadzi go jednak dość wolno.

8
4
3
3
4
10'

Wołodymyr Kostewycz wpadł w pole karne gospodarzy, ale dośrodkował bardzo niedokładnie. Po chwili z przeciwnej strony centrował Maciej Makuszewski, jednak wprost do rąk Bratveita.

15
8
5
6
4
8'

Przez chwilę zrobiło się gorąco w poznańskim polu karnym. Pozycji do strzału szukał Stolas, nic jednak nie wskórał.

10
4
5
7
12
8'

Dość dynamiczne i wyrównane pierwsze minuty w Haugesund.

9
7
5
4
4
4'

Pierwsza szansa Norwegów. Groźnie na bramkę Kolejorza uderzył Hajradinović, na szczęście Matus Putnocky był na posterunku. Od razu odpowiedział Lech i nad poprzeczką strzelił Maciej Gajos.