Aubameyang chyba faulowany przed polem karnym, Augsburg może mówić o sporym szczęściu.

3
7
5
90+2'

Dośrodkowanie z lewej strony o mało nie wpadło do siatki Borussii! Najpierw Finnbogasen nie doszedł do podania, ale piłka prawie wtoczyła się do bramki.

1
3
3
4
2
90'

Spotkanie potrwa jeszcze pięć minut.

4
3
2
1
1
89'

Caiuby pozazdrościł Kagawie, ale lob wykonał zdecydowanie gorzej. Buerki nie musiał interweniować.

2
3
2
3
2
87'

1
86'

Bomba Caiuby'ego, ale wysoko ponad bramką Borussii.

4
4
2
5
2
85'

Gorszy fragment spotkania. Od czasu rzutu karnego, zespoły nie stworzyły żadnej okazji.

3
3
2
2
1
80'

Borussia. Schodzi: Shinji Kagawa. Wchodzi: Omer Toprak.

80'

Augsburg. Schodzi: Marcel Heller. Wchodzi: Erik Thommy.

79'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Pierre-Emerick Aubameyang!

Nie dało się tego wykonać gorzej. Gabończyk chciał strzelić a'la Panenka, a właściwie podał piłkę w ręce Hitza!

23
17
10
12
12
78'

Żółtą kartkę otrzymał Ja-Cheol Koo.

FC Augsburg
8
5
2
78'

Koo faulował Piszczka w polu karnym!

9
7
6
5
9
78'

Co za sytuacja. Dzięki VAR-owi, arbiter wrócił do sytuacji sprzed dwóch minut i podyktował karnego dla Borussii!

7
7
75'

Żółtą kartkę otrzymał Marcel Heller. Faulowany uciekający Toljan.

FC Augsburg
1
1
1
1
74'

Buerki ponownie w roli głównej. Szwajar musiał piąstkować piłkę po dośrodkowaniu z wolnego.

4
4
1
1
1
73'

Żółtą kartkę otrzymał Jeremy Toljan. Lewemu obrońcy uciekł rywal.

Borussia Dortmund
1
72'

Cordova popychany w szesnastce. Augsburg domagał się karnego, bezskutecznie.

2
1
71'

Pierwsza od dawna szansa Borussii. Pierre-Emerick Aubameyang uderzył głową, ale prosto w Hitza.

3
1
1
1
2
69'

Piszczek ostro potraktowany. Na szczęście reprezentant Polski się podniósł.

7
4
2
1
68'

Bartra opanował sytuację, choć zapowiadało się, że Finnbogasson ruszy sam na bramkę.

1
1
3
66'

Znowu Buerki musiał ratować Borussię! Na całe szczęście dla Szwajcara, strzał głową w środek bramki.

5
3
2
62'

Żółtą kartkę otrzymał Caiuby. Jarmolenko nieprawdopodobnie poniewierany przez piłkarzy Augsburga.

FC Augsburg
3
2
61'

Michael Gregoritsch zaskoczony, a mógł pokonać Buerkieg. Gdyby się zorientował w tej sytuacji, to powinno być 2:2.

1
59'

Fenomenalnie Buerki!  Caiuby mógł z najbliższej odległości skierować piłkę do siatki. Szwajcar jednak intuicyjnie odbił futbolówkę.

8
11
4
1
2
58'

Rykoszet po strzale Gregoritscha. Buerki nie uratował Borussii przed rzutem rożnym.

1
1
1
2
1
57'
55'

Opare zablokowany przy próbie dośrodkowania i piłka w rękach Buerkiego. Borussia rusza z akcją.

1
53'

Baier blisko kapitalnej bramki. Pomocnik Augsburga uderzył z pierwszej piłki, bez zastanowienia, minimalnie nad poprzeczką.

2
2
51'

Piąstkowanie Buerkiego po rzucie rożnym, niezbyt pewne, ale po chwili Szwajcar mógł odetchnąć. Piłka w jego "koszyczku".

1
2
1
50'

Aubameyang ma ochotę na bramkę, ale na razie nic z tego nie wychodzi. Tym razem próbował zgarnąć piłkę, jednak zagrał zdecydowanie zbyt agresywnie. Nakładka Gabończyka.

1
1
1
48'

Sokratis musiał ratować się wybiciem piłki na korner. Augsburg odważnie ruszył.

47'

Augsbirg ruszył do przodu, ale nic z tego nie wyniknęło. Katastrofalne dośrodkowania Philippa Maxa.

2
46'

Piłkarze wrócili do gry.

3
1
45'

Sędzia doliczył jedną minutę.

2
1
1
43'

Piszczek mógł mieć asystę. Polak włączył się do akcji ofensywnej, dograł do Dahouda i gdyby nie rykoszet, mogło być 1:3.

6
4
1
2
1
41'

Kagawa dostał piłkę od Pulisicia, uderzył zza szesnastki, jednak Japończyk tym razem zablokowany.

1
2
40'

Niezdecydowanie stoperów Borussii mogło skończyć się straconą bramką. Piłkarze Augsburga nie wykorzystali jednak szansy, skończyło się na nieudanym strzale Koreańczyka Koo z dystansu.

1
1
1
39'

Augsburg. Schodzi: Ja-Cheol Koo. Wchodzi: Rani Khedira.

36'

Hitz może mówić o sporym szczęściu. Co najmniej trzech piłkarzy Borussii mogło trafić w zamieszaniu podbramkowym.

1
2
4
1
2
36'

Borussia spokojnie rozgrywała akcję i wywalczyłą rzut rożny.

3
2
1
1
35'

Jarmolenko znowu ostro potraktowany. Ukrainiec wraca jednak do gry.

4
1
1
32'

Rzadko zdarza się, by Pierre-Emerick Aubameyang marnował takie sytuacje. Przebiegł 30 metrów sam, chciał za wszelką cenę minąć Hitza, ale pogubił się i nadal 1:2! Gabończyk po raz kolejny przesadził z efekciarstwem.

13
5
4
3
10
31'

Weigl wycięty równo z trawą. Tylko się otrzepał i wraca do gry.

2
1
29'

Hitz wyglądał na mocno zdezorientowanego. Po dośrodowaniu z wolnego Bartra zdołał uderzyć, ale skończyło się tylko na strachu.

2
2
27'

Kagawa do Aubameyanga, ale Gabończyk przekombinował. Chciał przyjąć w kierunku biegu, jednak piłka mu odskoczyła i Hitz go uprzedził.

1
1
1
2
3
26'

Borussia zrobiła swoje i uspokaja grę. Augsburg od kilku minut nie doszedł na dłużej do piłki.

2
1
2
23'

Gol! Strzelił Shinji Kagawa. Asystował mu Andrij Jarmolenko.

Katastrofalne zachowanie obronców Augsburga, Jarmolenko dostał piłkę ze skrzydła, dograł do Kagawy, a ten... no właśnie, zrobił coś, czego nikt się nie spodziewał. Japończyk w fenomenalny sposób przelobował Hitza.

24
14
7
3
3
22'

Hitz dzisiaj jest mężem opatrznościowym Augsburga. Golkiper złapał mocne podanie Jarmolenki. Za swoimi plecami miał dwóch piłkarzy BVB.

2
2
2
3
5
20'

Max spróbował strzału, ale bardziej przypominał dośrodkowanie. Fatalny wybór piłkarza Augsburga.

1
1
2
1
2
19'

Caiuby faulowany. Bartra ewidentnie popchnął strzelca bramki dla Augsburga.

1
1
1
17'

Znowu zakotłowało się pod polem karnym Augsburga. Kagawa zatrzymany.

5
3
3
1
1
16'

Ambitnie powalczył Piszczek, Aubameyang mógł strzelać, ale miał wokół siebie trzech obrońców.

6
6
6
1
1
14'

Borussia uśpiła czujność stoperów Augsburga. Nagle zza ich pleców wyskoczył Pierre-Emerick Aubameyang i tylko refleks Hitza uratował gospodarzy!

12
7
5
7
8
11'

Gol! Strzelił Caiuby. Asystował mu Philipp Max.

Idealne dośrodkowanie Maxa, Toljan ewidentnie zaspał i pozwolił uciec Caiuby'emu. Burki nie zdołał odbić strzału głową z bliska.

11
9
9
15
17
10'

Jarmolenko uderzył zza szesnastki. Ukrainiec zdegustowany strzałem. I ma rację, to było podanie do Hitza.

3
3
2
3
1
9'

Centrostrzał Piszczka o mało nie zaskoczył Hitza! Całkiem niezłe dośrodkowanie reprezentanta Polski.

5
6
4
1
1
8'

Borussia zadomowiła się na połowie Augsburga. Jeżeli ten mecz tak dalej wyglądał, to kolejna bramki są kwestią czasu.

4
3
3
1
2
6'

Jarmolenko wycięty, Ukrainiec zwijał się z bólu, ale już wraca do gry.

5
4
2
3
2
4'

Gol! Strzelił Andrij Jarmolenko.

Majstersztyk Ukraińca! Napastnik dostał piłkę w polu karnym i uderzył... piętą! Kapitalny początek Borussii.

23
19
8
3
4
3'

Świetnie Hitz! Na strzał z dystansu zdecydował sie Kagawa, golkiper z trudnością odbił piłkę.

3
3
1
1
1
3'

Heller zawiesił piłkę w polu karnym, dopadł do niej Alfred Finnbogason, Burki bez problemu.

1
1
2
1
1
2'

Pierwsza nieudana wrzutka dortmundczyków. Po chwili jeszcze jedna próba, jednak Jarmolenko zatrzymany.