Bundesliga: 8. kolejka
14 paź 2017 18:30
90+2'

To powinno być 3:3! Aubameyang przejął piłkę i ruszył z akcją. Był powstrzymywany przez rywala, ale zdołał oddać strzał. Poradził sobie z nim Gulacsi, a piłka po dobitce poleciała nad poprzeczką.

14
12
8
6
17
90'

Sędzia doliczył aż pięć minut.

10
12
2
3
11
90'

Przechwyt Bartry, który odegrał do Goetze, ale ten po chwili stracił piłkę.

9
5
6
5
86'

RB Lipsk. Schodzi: Marcel Sabitzer. Wchodzi: Willi Orban.

8
8
4
4
4
84'

Po dośrodkowaniu Castro z rzutu wolnego uderzał Jarmolenko. Gulacsi pewnie obronił.

7
4
3
8
9
82'

Dortmundczycy byli bliscy wyrównania, jednak na spalonym był Pierre-Emerick Aubameyang.

9
7
4
10
5
78'

Borussia wciąż atakuje, ale RB mądrze się broni.

15
7
1
8
4
74'

Zamieszanie w polu karnym RB Lipsk. Akcja Borussii zakończona strzałem Castro. Gulacsi bez problemów obronił.

10
5
4
7
5
72'

6
70'

Niewiele brakło, a Aubameyang skompletowałby hat-tricka. Podanie do Gabończyka było jednak zbyt silne.

7
6
3
6
5
67'

Akcja Goetzego przerwana przez obrońcę rywali.

1
2
1
9
3
65'

RB Lipsk. Schodzi: Jean-Kevin Augustin. Wchodzi: Konrad Laimer.

3
64'

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Gabończyk pewnie wykorzystał jedenastkę.

28
21
6
15
37
62'

Nie brakuje kontrowersji! Rzut karny dla Aubameyanga. Zdaniem sędziego rywal spowodwał upadek Gabończyka.

13
10
7
8
14
61'

Sędzia sprawdza czy był faul w polu karnym na Aubameyangu.

7
4
3
2
2
60'

Groźny strzał Weigla, ale piłka po rykoszecie przeleciała obok bramki.

5
3
3
5
2
56'

Szybkie dwie żółte kartki za faule dla Ilsankera. Fatalny mecz gracza RB Lipsk. Siły się wyrównały.

11
6
3
5
3
56'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Stefan Ilsanker.

10
8
4
10
9
54'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Stefan Ilsanker.

6
4
1
2
53'

Groźnie pod bramką Borussii, ale Burki uratował swój zespół przed stratą gola.

4
2
4
2
1
51'
49'

Gol! Strzelił Jean-Kevin Augustin. Gracz RB Lipsk pewnie wykorzystał rzut karny.

24
10
5
8
12
48'

Żółtą kartkę za protesty otrzymał Roman Burki.

7
5
2
5
4
47'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę za faul w polu karnym otrzymał Sokratis Papastathopoulos.

14
6
13
4
6
47'

Rzut karny dla RB Lipsk! Zdaniem sędziego Sokratis sfaulował Augustina.

4
3
4
4
5
46'

RB Lipsk. Schodzi: Naby Keita. Wchodzi: Diego Demme.

3
1
2
3
46'

Borussia. Schodzi: Nuri Sahin. Wchodzi: Julian Weigl.

4
3
2
1
2
46'
45'

Doliczona została jedna minuta.

3
3
2
3
1
41'

To powinien być gol dla gospodarzy. W ogromnym zamieszaniu w polu karnym piłkę wybili gracze RB. Świetnie spisał się też Gulacsi.

3
1
3
2
40'

Jarmolenko uderzył z osiemnastu metrów. Piłke przeleciała nad poprzeczką.

1
2
3
38'

Aubameyang wdał się w drybling, ale stracił piłkę na rzecz Bernardo.

3
2
1
3
2
34'

Nieudane rozegranie akcji przez gości. Od bramki wznowił Burki.

4
2
1
32'

Burki uprzedził Brumę. Gdyby nie interwencja bramkarza, to mogłoby być 1:3.

6
1
1
1
31'

Żółtą kartkę otrzymał Bernardo.

RB Lipsk
2
2
28'

Philipp w polu karnym chciał odegrać do Aubameyanga, ale piłkę przechwycili goście.

2
1
2
3
1
25'

Gol! Strzelił Yussuf Poulsen. Asystował mu Bruma. Ależ szarża Brumy! Zawodnik RB Lipsk ruszył lewym skrzydłem, uporał się zToljanem, podał między nogami interweniującego Burkiego, a piłkę do siatki skierował Poulsen.

26
10
6
6
16
23'

Borussia w ostatnich minutach jest zdecydowanie częściej przy piłce. RB Lipsk musi być czujne w defensywie.

3
2
20'

Po wrzucie z autu groźne uderzenie gospodarzy. Bramkarz RB Lipsk nie musiał jednak interweniować, bo piłka przeleciała obok słupka.

2
1
1
5
1
17'

Akcja Borussii przerwana. Na spalonym był Jarmolenko.

1
1
1
2
16'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Naby Keita.

4
5
1
1
13'

Groźna akcja Borussii. Tym razem jednak Gulacsi obronił strzał Aubameyanga.

4
3
5
5
5
10'

Gol! Strzelił Marcel Sabitzer. Asystował mu Marcel Halstenberg. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Halstenberg dograł głową do Sabitzera. Ten uprzedził Burkiego i skierował piłkę do siatki.

28
12
8
11
20
9'

Goetze odegrał do Aubameyanga, ale piłkę przechwycili obrońcy RB.

3
2
1
1
2
8'

Burki świetnie obronił uderzenie Augustina.

4
1
1
7'

Szybki cios Borussii. Gospodarze starają się kontrolować sytuację, ale goście chcą szybko doprowadzić do wyrównania.

1
1
1
4'

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Gabończyk wykorzystał fatalny błąd defensora, który wręcz podał do niego. Gabończyk w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza rywali.

36
18
6
7
26
3'

Od pierwszego gwizdka szybkie tempo meczu. Zapowiada się ciekawe spotkanie.

5
3
czas Start meczu
18:14

W składzie gospodarzy zabrakło kontuzjowanego Łukasza Piszczka.

1
1
1
8
3
18:14

Borussia świetnie rozpoczęła sezon. Po siedmiu kolejkach ma na swoim koncie 19 punktów i jest liderem Bundesligi. Z kolei RB Lipsk sklasyfikowany jest na czwartym miejscu i wywalczyło dotychczas 13 "oczek".