Po ostatnim gwizdku doszło do bójki obu drużyn.

7
9
90+4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Naldo. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niepilnowany Naldo strzałem głową pokonał Weidenfellera. Mamy remis.

Schalke 04 Gelsenkirchen
83
72
35
22
33
90+3'

Schalke robi wszystko, by wyrównać. Borussia zepchnięta do defensywy.

26
14
7
7
14
90'

Doliczonych zostało aż 7 minut.

30
25
9
2
11
90'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Jewhen Konoplianka.

16
9
5
5
9
89'

Przepychanki na boisku. Gracze Schalke mają pretensje do Sokratisa o symulowanie. Grek zwija się z bólu.

10
5
3
3
6
86'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Daniel Caligiuri. Świetna akcja Caligiuriego, który w polu karnym uporał się z Zagadou i strzałem po długim rogu pokonał Weidenfellera.

43
26
13
6
21
83'
ZMIANA
81'

Harit po wejściu Castro doznał kontuzji i lekarze starają się przwyrócić go do gry.

1
2
2
4
79'

Żółtą kartkę otrzymał Gonzalo Castro. Brutalnie sfaulował rywala.

Borussia Dortmund
5
1
2
1
78'
ZMIANA

Borussia. Schodzi: Mario Goetze. Wchodzi: Gonzalo Castro.

73'

Ależ Schalke było blisko trzeciego gola. Weidenfeller świetną interwencją uratował swój zespół przed stratą gola.

8
5
6
5
4
72'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Pierre-Emerick Aubameyang. Gabończyk brutalnie sfaulował rywala.

51
25
17
14
13
71'

Kolejna groźna akcja Schalke, ale przerwana gdyż Burgstaller był na spalonym.

3
2
3
1
68'
ZMIANA
67'

Schalke atakuje! Burgstaller jednak minimalnie spudłował.

5
3
4
6
6
65'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Amine Harit. Asystował mu Jewhen Konoplianka. Schalke 04 wróciło do gry! Tym razem Konoplianka dograł ze skrzydła, a Harit wykorzystał błąd obrońcy i pokonał Weidenfellera.

25
10
8
4
11
61'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Guido Burgstaller. Asystował mu Benjamin Stambouli. Kapitalne podanie Stambouliego, a strzałem głową Burgstaller przelobował bramkarza Borussii.

26
12
11
7
15
60'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę złapał Faehrmann.

1
1
2
2
1
56'

Kapitalna interwencja Widenfellera po strzale Caligiurego.

4
1
2
1
2
56'

Błąd Faehrmanna, któremu piłkę odebrał Aubameyang. Bramkarz Schalke zdołał jednak naprawić swoją niefrasobliwość i zablokował strzał Gabończyka.

1
1
4
1
1
55'

Żółtą kartkę otrzymał Pierre-Emerick Aubameyang.

17
8
4
3
6
53'

Piłka w siatce, ale gol nie został uznany. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Naldo uderzył głową i zaskoczył Weidenfellera. Po analizie zapisu wideo stwierdzono, że gracz Schalke był na spalonym.

2
4
4
2
1
53'

Żółtą kartkę otrzymał Sokratis Papastathopoulos.

5
2
1
1
2
49'

Groźnie pod bramką Borussii. Goretzka strzelił jednak tuż nad poprzeczką.

5
2
4
1
46'
ZMIANA
46'

Początek drugiej połowy.

2
2
1
45+2'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Caligiuri.

1
1
3
1
45'

Doliczone zostały dwie minuty.

1
1
1
45'

Najgroźniejsza okazja Schalke w pierwszej połowie. Konoplianka został nabity przez obrońcę Borussii, a piłka przeleciała tuż obok słupka.

3
1
1
44'

Schalke przed przerwą chce jeszcze zdobyć gola, ale goście nie potrafią przedrzeć się przez defensywę rywali.

3
3
1
40'

Ostre wejście Kehrera, ale bez kartki. Piłkarz Schalke otrzymał ostatnie ostrzeżenie od sędziego.

1
5
38'

Dalekie dośrodkowanie Goetze, ale tam gdzie zagrywał Niemiec nie było żadnego z graczy w żółto-czarnych koszulkach.

4
5
2
3
3
37'

Schalke coraz odważniej atakuje, ale na niewiele to się zdaje. Borussia kontroluje sytuację.

5
3
1
2
35'

Burgstaller znalazł się z piłką w polu karnym rywali, ale akcja zakończona stratą.

2
2
2
34'

Szybko zareagował trener Schalke i dokonał dwóch zmian.  Trudno jednak oczekiwać, że to pomoże Schalke w osiągnięciu korzystnego wyniku.

2
4
33'
ZMIANA

Schalke. Schodzi: Weston McKennie. Wchodzi: Amine Harit.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Weston McKennie #2
2
1
2
33'
ZMIANA
31'

Kompletnie nieudane rozegranie rzutu rożnego przez gości.

1
3
1
3
29'

Borussia nie ma zamiaru się cofać. Gospodarze zdecydowanie częściej utrzymuje się przy piłce i na niewiele pozwala przeciwnikom.

4
1
1
3
25'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Raphael Guerreiro. Kolejna kapitalna akcja Borussii. Strzał Aubameyanga został zablokowany, ale piłka trafiła do Guerreiro. Ten przymierzył i zdobył czwartą bramkę dla Borussii.

40
17
5
5
9
24'

Fatalny początek spotkania w wykonaniu Schalke. Goście są bezradni.

8
1
1
2
4
22'

Żółtą kartkę za ostry faul otrzymał Thilo Kehrer.

9
2
3
4
5
20'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mario Goetze. Asystował mu Pierre-Emerick Aubameyang. Nokaut! Aubameyang dograł ze skrzydła do Goetze, a ten strzałem głową pokonał bramkarza Schalke. Signal Iduna Park świętuje.

36
15
4
6
7
18'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Benjamin Stambouli. Fatalna interwencja gracza Schalke. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Sahina gracz gości w efektowny sposób skierował piłkę do własnej siatki.

32
16
3
3
6
14'

Dośrodkowanie Jarmolenki w kierunku Aubameyanga, a ten strzelił tuż nad poprzeczką. Dobry początek gospodarzy.

7
4
2
2
3
12'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Asystował mu Nuri Sahin. Co za akcja Borussii! Po dograniu w pole karne Sahin strącił piłkę, a z najbliższej odległości do siatki wpakował ją Aubameyang. Kibice w Dortmundzie w euforii.

32
13
5
8
15
9'

Wrzutka Goetze z rzutu wolnego, ale akcja przerwana. Kilku graczy BCB było na spalonym.

3
1
1
2
4
6'

Borussia długo rozgrywa swoje akcje, ale nie potrafi przedrzeć się przez obronę rywali.

3
2
4
2
4
3'

Żółtą kartkę za brutalny faul otrzymał Weston McKennie.

6
4
3
2
3
1'

Groźna akcja Schalke, ale zakończona niecelnym strzałem.

4
5
2
1
2
1'

Kibice Borussii przygotowali specjalną oprawę. Użyli między innymi świec dymnych, ale nie przeszkadza to w rozgrywaniu meczu.