7
6
8
86'

Bramkarz gości przed polem karnym, w końcu źle wybitą piłkę przejął w okolicach środka pola Sahin, ale momentalne uderzenie minęło cel o metr.

6
5
4
5
5
85'

Josip Brekalo chciał uderzył w lewe okienko, ale źle strzelił.

9
8
4
3
3
85'

Otwarty mecz w końcowych minutach. Nikt nie kalkuluje, każda z drużyn chce wygrać.

9
7
4
3
3
82'

Z pola karnego przymierzył Sancho, ale po nodze rywala piłka przeleciała ponad bramką.

8
6
5
6
4
81'

Arnold uderzył z rzutu wolnego, Burki był dobrze ustawiony i dość pewnie obronił.

7
7
3
3
3
79'

Z pola karnego sprytnie uderzył Andre Schuerrle, piłka o metr minęła bramkę.

5
5
2
3
3
78'
ZMIANA
8
4
3
4
4
77'

Groźny strzał z dystansu oddał William, Burki trącił piłkę na róg!

5
4
2
3
2
72'

Kolejne złe zagranie Jarmolenki. Ukrainiec łatwo dochodzi do sytuacji, ale partaczy je.

7
4
4
3
4
71'

Dynamiczna akcja Josipa Brekalo, techniczny strzał z pola karnego nie wyszedł jednak graczowi Wilków.

7
5
2
2
3
68'
ZMIANA
67'

Strzelał Jarmolenko, ale po raz kolejny zły strzał Ukraińca. To nie jest jego dobry dzień.

5
8
2
1
1
66'

Dośrodkowanie z prawej strony, Steffen uprzedził Piszczka, ale atakowany przez Polaka spudłował z bliska.

10
3
1
1
1
64'
ZMIANA
63'

Prostopadle zagrywał Jarmolenko, ale Isak nie zorientował się i piłka padła łupem bramkarza.

3
1
1
1
61'

Borussia ponownie okopała się pod bramką Wilków. Jednak w ostatnich minutach bez celnego strzału.

4
2
1
1
1
58'

Origi sam na sam z bramkarzem, Burki skrócił kąt i uratował Borussię!

5
4
1
1
1
56'
ZMIANA

Borussia. Schodzi: Mario Goetze. Wchodzi: Mahmoud Dahoud.

53'

Kagawa wzdłuż bramki, do piłki doszedł Sancho i uderzając z ostrego kąta do pustej bramki trafił w słupek!

7
7
7
6
11
52'

Dynamicznie w drugą część weszła Borussia. W szatni gospodarzy w przerwie na pewno nie było miło i sympatycznie.

4
2
2
6
1
48'

Goetze do Jarmolenki, a ten... spudłował z siedmiu metrów! Nieprawdopodobne!

6
5
3
6
11
47'

W polu karnym mądrze wycofał piłkę Piszczek, ale szybsi byli obrońcy Wolfsburga.

4
5
1
2
1
46'

Wracamy do gry.

10
3
1
3
44'

Pokazał się niewidoczny w ostatnich minutach Piszczek. Mocne dogranie Polaka zostało zablokowane.

6
4
1
3
3
42'

Goetze dograł do Isaka, a ten z sześciu metrów huknął w słupek bramki gości!

8
2
3
4
4
41'

Wciąż przeważa Wolfsburg. Borussia nie potrafi na dłużej przejąć piłki.

6
2
3
2
37'

Burki uratował Borussię nogą broniąc strzał Didaviego z ośmiu metrów!

15
9
6
1
3
34'

Sześć metrów przed bramką Borussii znalazł się Origi, ale jego strzał z narożnika pola bramkowego został zablokowany.

8
3
3
31'

Kontra Borussii zakończona niecelnym strzałem Jarmolenki.

8
4
1
1
5
30'

Uwidoczniła się przewaga gości, jednak gracze Wolfsburga bez klarownych okazji.

8
5
1
1
27'

Didavi dośrodkował z rzutu wolnego. Obrona Borussii nie miał problemów z wybiciem piłki.

10
7
2
1
22'

Piszczek otrzymał pilkę w polu karnym, mocno dośrodkował, ale Jarmolenko spudłował z kilku metrów!

6
3
1
3
5
20'

Wrzutka w pole karne, ale Sanchi u Isak nie doszli do piłki.

4
3
1
3
19'

Dalekie zagranie do Isaka, ale szybszy i przede wszystkim sprytniejszy obrońca.

7
3
2
16'

Wciaż niewiele dzieje się na boisku. Tempo gry dość szybkie, ale bez okazji bramkowych. Jedynym uderzeniem było to w wykonaniu Piszczka.

9
2
1
12'

Borussia wysoko atakuje gości. Wolfsburg ma problemy z rozegraniem piłki.

11
8
2
1
3
9'

Płaski strzał oddał Piszczek. Bramkarz pewnie obronił. Aktywny jest Polak.

18
7
1
1
1
8'

Andrij Jarmolenko mógł być sam na sam z bramkarzem, ale niezbyt dynamicznie zebrał się do akcji. Kolegę chciał wspomóc Piszczek, ale efektem tylko korner.