4
5
11
90'

Gospodarze szukają okazji do wyrównania. Przed chwilą groźnie było w polu karnym Borussii Dortmund.

5
2
1
3
2
88'
87'

Koeln. Schodzi: Marco Hoeger. Wchodzi: Claudio Pizarro.

86'

Ogromne emocje! Po strzale z dystansu świetnie w defensywie spisał się Sokratis Papastathopoulos.

5
1
2
2
3
84'

Gol! Strzelił Andre Schuerrle. Asystował mu Michy Batshuayi. Borussia Dortmund znów na prowadzeniu! Batshuayi zagrał do Andre Schuerrle, a z około 15 metrów strzelił gola!

52
23
6
6
6
81'

Tym razem próbował Andre Schuerrle. Timo Horn obronił jednak jego uderzenie.

3
1
1
4
78'

Z dystansu niecelnie strzelał Salih Ozcan.

2
1
6
3
6
75'

Po dośrodkowaniu Andre Schuerrle główkował Michy Batshuayi. Bramkarz nie dał się jednak zaskoczyć.

3
3
2
2
5
72'
69'

Gol! Strzelił Jorge Mere. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego celnym strzałem głową popisał się Jorge Mere!

1.FC Koeln
13
7
9
12
28
68'

Z ostrego kąta niecelnie strzelał Christian Pulisić.

9
3
4
4
5
67'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Borussii. Z problemami interweniował Burki, ale zawodnicy z Dortmundu wybili piłkę.

3
3
2
1
2
63'
63'

Koeln. Schodzi: Sehrou Guirassy. Wchodzi: Jhon Cordoba.

62'

Gol! Strzelił Michy Batshuayi. Asystował mu Christian Pulisić. Ależ debiut Belga! Christian Pulisić zagrał w pole karne, gdzie sytuację wykorzystał Michy Batshuayi!

54
28
11
8
12
60'

Gol! Strzelił Simon Zoller.

Po strzale z około 18 metrów Roman Burki odbił piłkę, dopadł do niej Simon Zoller i głową skierował do bramki.

13
10
7
18
29
56'

Michy Batshuayi zmarnował dobrą okazję. Miał przed sobą tylko bramkarza, lecz strzelił prosto w niego.

2
6
4
4
8
54'

Ładny strzał z ostrego kąta oddał Sehrou Guirassy. Uderzenie było jednak minimalnie niecelne.

1
1
1
2
1
52'

Po dośrodkowaniu w pole karne Borussii Simon Zoller zgrywał piłkę, ale tę złapał Roman Burki.

2
3
1
49'

Mahmoud Dahoud szukał zagrania w pole karne 1.FC Koeln. Został jednak zablokowany.

2
1
1
2
1
46'

Początek drugiej połowy.

7
5
2
2
2
46'

Koeln. Schodzi: Christian Clemens. Wchodzi: Simon Zoller.

45'

Gol nie został jednak uznany. Jeden z piłkarzy Borussii był na spalonym.

3
3
2
3
12
44'

Świetna zespołowa akcja Borussii. Znów dobrze pokazał się Jeremy Toljan, który dograł piłkę, a Michy Batshuayi skierował ją do bramki.

23
8
4
3
5
42'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Milos Jojić.

7
3
4
3
3
39'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Borussii. Po chwili piłka została wybita.

4
2
3
2
3
35'

Gol! Strzelił Michy Batshuayi. Asystował mu Jeremy Toljan. Jeremy Toljan świetnie zagrał piłkę przed bramkę 1.FC Koeln, a z sześciu metrów gola strzelił Michy Batshuayi.

73
31
8
7
12
34'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mahmoud Dahoud.

Borussia Dortmund
6
3
5
7
8
33'

Wyrównany fragment spotkania.

7
7
5
6
5
29'

Zanosiło się na groźną akcję 1.FC Koeln, lecz gospodarzom zabrakło dokładnego rozegrania piłki przed polem karnym rywala.

7
4
4
5
4
26'

Z dystansu niecelnie strzelał Mahmoud Dahoud.

6
3
5
3
6
24'

Jonas Hector ładnie dośrodkował w pole karne gości, chwilę później kolejne zagranie przed bramkę Borussii, ale ostatecznie piłka znalazła się w rękach bramkarza.

4
2
3
4
3
20'

Po zagraniu ze skrzydła strzelał Michy Batshuayi. Piłka nie wpadła jednak do bramki.

6
4
4
4
3
17'

Spore zamieszanie w polu karnym Borussii Dortmund. Ostatecznie piłkę złapał jednak Roman Burki.

6
3
4
3
4
15'

Poprzeczka! Z kilkunastu metrów strzelał Shinji Kagawa i poprzeczka urtowała zespół gospodarzy przed stratą gola.

9
6
5
4
3
13'

Kapitalna okazja dla 1.FC Koeln! Po zagraniu ze skrzydła z około 11 metrów strzelał Milos Jojić, lecz świetnie obronił Roman Burki.

4
3
7
4
6
12'

Andre Schuerrle zagrał przed bramkę gospodarzy. Zawodnicy Borussii nie zamknęli jednak akcji, zabrakło strzału.

7
4
3
4
5
10'

Christian Pulisić dryblował na połowie rywala, ale zabrakło już dokładnego dogrania przed bramkę 1.FC Koeln.

9
2
7
3
2
8'

Mocny, ale i niecelny strzał z dystansu oddał Andre Schuerrle.

4
4
4
4
3
7'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gospodarzy. Piłkę wrzucał Shinji Kagawa, lecz ostatecznie wybili ją zawodnicy 1.FC Koeln.

3
2
3
2
3
6'

Zawodnicy Borussii Dortmund szukają zagrania w pole karne rywala. Na razie jednak pewnie gra defensywa 1.FC Koeln.

4
3
3
2
3
4'

Jak na razie sporo gry w środkowej strefie boiska.

6
3
4
2
4
2'

Zagranie ze skrzydła w pole karne gospodarzy. Ostatecznie jednak z tej akcji Borussii nic nie wyszło.

3
2
3
3
4
20:07

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.

4
4
2
2
3
20:07

Borussia Dortmund zajmuje szóste miejsce w tabeli Bundesligi1.FC Koeln jest ostatni. Przed nami mecz 21. kolejki.