Bundesliga: 26. kolejka
11 mar 2018 18:00
90+4'

Gol! Strzelił Michy Batshuayi. Asystował mu Łukasz Piszczek. To się nie dzieje! Borussia ponownie prowadzi! Piszczek dograł w pole karne, a Batshuayi potężnym strzałem na 3:2!

92
53
11
7
8
90+1'

Gol! Strzelił Danny Blum. Asystował mu Danny da Costa. Jednak mamy remis! Z prawej strony dośrodkował da Costa, a Blum z bliska wbił piłkę do siatki! 2:2!

Eintracht Frankfurt
14
11
9
15
45
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

10
5
3
3
5
90'

Mocny strzał Bluma, piłka przelaciała ponad bramką.

6
4
3
3
3
88'

Żółtą kartkę za grę na czas otrzymał Roman Burki.

Borussia Dortmund
5
7
10
5
6
85'

Strzał Reusa na raty złapał bramkarz. Aleź emocje w końcówce!

12
6
4
5
3
85'

Michy Batshuayi zakręcił obrońcą, uderzył z ostrego kąta, ale trafił w boczną siatkę!

5
6
9
6
5
84'

Walka w środku pola, nikt nie odstawia nogi.

12
9
6
5
4
81'

Borussia stara się przebywać pod bramką Eintrachtu. Gospodarze zwalniają grę, chcą wybić rywali z rytmu.

6
6
4
2
2
79'

Eintracht. Schodzi: Carlos Salcedo. Wchodzi: Danny Blum.

5
8
3
3
2
77'

Gol! Strzelił Michy Batshuayi. Asystował mu Christian Pulisić. Błyskawiczna odpowiedź Borussii! Pulisić prostopadle, a Batshuayi w sytuacji sam na sam tuż przy słupku na 2:1!

47
27
11
6
7
75'

Gol! Strzelił Luka Jović. Asystował mu Jonathan de Guzman. Z rzutu wolnego dośrodkował de Guzman, a Jović strzałem głową doprowadził do wyrównania!1:1!

14
10
7
14
32
71'

Gospodarze nie rzucają się do ataku, ale w defensywie radzą sobie dużo pewniej niż na początku drugiej części.

9
5
3
4
4
68'

Borussia przetrwała trudne chwile i w końcu na dłużej przedostała się w okolice bramki Eintrachtu.

9
3
4
2
3
67'
5
3
3
3
2
65'

Jonathan de Guzman doszedł do piłki w okolicach linii pola karnego, ale uderzył wysoko ponad bramką. Brakuje celności przyjezdnym.

5
5
3
3
2
62'
59'

Znowu groźnie pod bramką Borussii. Strzał Boatenga, piłka po nodze rywala na korner. Borussia w opałach.

3
2
1
1
7
57'

Wolf do Chandlera, a ten z pola karnego uderzył kilka pięter ponad bramką.

3
3
1
2
2
56'

Sprzed pola karnego lewą nogą obok bramki uderzył Pulisić.

3
1
2
54'

Borussia stara się odgryzać Eintrachtowi. Przed momentem na spalonym znalazł się Andre Schuerrle.

4
1
1
1
51'

Piszczek uratował Borussię. Po dośrodkowaniu z prawej strony Polak w ostatnim momencie uprzedził rywala pięć metrów przed bramką!

8
5
2
48'

Kevin-Prince Boateng uderzył... piętą. Kapitalnie w bramce zachował się Roman Burki! Goście w ataku!

4
4
2
2
4
47'

Jonathan de Guzman uderzał z rzutu wolnego, ale trafił w mur. Będzie tylko rzut rożny.

4
2
2
1
1
46'

Gramy po przerwie!

5
2
1
1
1
46'
46'

Borussia. Schodzi: Mahmoud Dahoud. Wchodzi: Julian Weigl.

45'

Sędzia doliczył minutę.

9
4
3
3
4
44'

Aktywniejszy Eintracht w końcówce pierwszej części. Borussia cofnęła się i chce dotrwać do przerwy.

6
5
4
3
7
39'

Maximilian Philipp efektownie nad bramkarzem do bramki, ale gracz Borussii był na spalonym.

7
5
5
6
5
38'

Borussia kontroluje przebieg meczu. Eintracht nie potrafi oddać strzału na bramkę gospodarzy.

8
7
4
4
5
36'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Carlos Salcedo. W kartkach 2:3.

9
6
6
5
5
33'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Manuel Akanji. Ostry mecz w Dortmundzie.

8
7
5
7
6
32'

Gościom udało się trochę opanować sytuację. Borussia już im tak często nie zagraża.

7
6
5
6
7
28'

Żółtą kartkę za brzydki faul otrzymał Ante Rebić.

8
7
6
5
5
27'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mahmoud Dahoud.

10
8
7
7
8
25'

Borussia cały czas w ataku, Eintracht wciąż ma problemy z przedostaniem się pod bramkę gospodarzy.

10
9
8
8
8
22'

Marco Reus uderzał z okolic narożnika pola bramkowego. Obok dalszego słupka. Może podobać się gra Borussii, Eintracht nie istnieje.

14
10
10
9
9
22'

Piłkę otrzymał Andre Schuerrle, wbiegł z piłką w pole karne, ale ponownie uderzył w boczną siatkę. Będzie jednak rzut rożny.

11
10
10
10
11
18'

Dośrodkowanie z prawej strony Piszczka, ale niedokładnie zagrywał Polak i piłka wyszła na aut.

13
13
12
11
11
15'

Borussia prowadzi dąży do zdobycia drugiego gola. Rywale po przejęciu piłki starają się kontrować.

13
11
11
12
11
11'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Marco Russ. Ależ fatalny początek Russa. Zółta kartka, a teraz gol samobójczy. Z prawej strony dogrywał Pulisić, Russ chciał uprzedzić nadbiegającego rywala i wślizgiem wpakował piłkę do siatki. 1:0!

56
33
18
16
19
10'

Szybka akcja Borussii prawą stroną, dośrodkował Pulisić, a Andre Schuerrle z bliska głową obok bramki! Nieprawdopodobne!

17
15
15
18
17
7'

Do wybitej piłki w polu karny doszedł Reus, strzał z woleja, ale do szczęścia zabrakło metra, może dwóch.

15
14
13
18
15
5'

Sporo walki w środku pola, piłka jeszcze nie znalazła się w polu karnym.

20
15
15
13
14
3'

Żółtą kartkę za ostry faul na Reusie otrzymał Marco Russ.