Bundesliga: 27. kolejka
18 mar 2018 13:30
90+4'

Jeszcze jedno dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Borussii Dortmund. Bez zagrożenia pod bramką gospodarzy.

1
90+3'

Żółtą kartkę otrzymał Sokratis Papastathopoulos.

2
3
90+2'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gospodarzy. Piłkę wybił Łukasz Piszczek.

5
1
90'

Doliczone trzy minuty.

2
1
90'

Philipp Tschauner nie zdołał złapać piłki, strzelał Michy Batshuayi, lecz nie umieścił piłki w bramce. Znów groźna akcja Borussii Dortmund.

89'

Blisko było o gola dla Borussii DortmundMichy Batshuayi zagrał w pole karne, strzelał Maximilian Philipp. Piłka trafiła w słupek!

2
1
2
2
86'

Hannover. Schodzi: Marvin Bakalorz. Wchodzi: Linton Maina.

wchodzi Wchodzi
Linton Maina #40
schodzi Schodzi
1
85'

Po dośrodkowaniu w pole karne ładny strzał oddał Michy Batshuayi. Dobrze obronił jednak Philipp Tschauner. Piłkę wrzucał Andre Schuerrle.

1
82'

Dobrze z bramki wyszedł Roman Burki. Bramkarz wybił piłkę. Zanosiło się na groźną akcję gości.

4
2
81'

Piłka w bramce gospodarzy, ale sędzia odgwizdał spalonego. Wynik zatem bez zmian.

1
1
2
80'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Manuel Akanji.

Borussia Dortmund
1
78'

Hannover. Schodzi: Oliver Sorg. Wchodzi: Iver Fossum.

78'

Gra toczy się na połowie gości. Przed chwilą z dystansu niecelnie strzelał Andre Schuerrle.

76'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gości. Piłka wybita, po chwili z dystansu niecelnie strzelał Mahmoud Dahoud.

72'

Borussia Dortmund teraz spokojnie rozgrywa piłkę na połowie rywala.

3
1
70'

Z 18 metrów minimalnie niecelnie strzelał Mahmoud Dahoud.

3
65'

Ładne dośrodkowanie w pole karne gospodarzy. Tam strzelał Marvin Bakalorz, ale Roman Burki nie dał się zaskoczyć.

5
4
64'

Borussia. Schodzi: Gonzalo Castro. Wchodzi: Julian Weigl.

64'

Tym razem zza pola karnego strzelał Julian Korb. To było niecelne uderzenie.

4
4
1
63'

Z dystansu strzelał Gonzalo Castro. Uderzenie zostało jednak zablokowane.

2
1
1
1
60'

Felix Klaus ładnie zagrał w pole karne Borussii Dortmund. Zabrakło już jednak strzału na bramkę.

2
2
57'

W odpowiedzi główkował Jonathas. Był jednak spalony.

3
3
2
56'

Christian Pulisić dośrodkował w pole karne, gdzie niecelnie główkował Michy Batshuayi.

3
3
2
52'

W polu karnym strzelał Mario Goetze. Został jednak zablokowany.

3
4
3
1
50'

Dobrze pokazał się Mahmoud Dahoud, oddając groźne strzały z dystansu. Wynik jednak bez zmian.

3
2
49'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gospodarzy. Spore zamieszanie, ale ostatecznie zawodnicy Borussii Dortmund zdołali wyjść z opresji.

4
3
46'

Początek drugiej połowy.

5
4
45+1'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gości. Piłka została jednak wybita.

2
2
2
45'

Doliczona jedna minuta.

2
2
1
45'

Andre Schuerrle strzelał z dystansu. To było jednak uderzenie niecelne.

2
2
1
43'

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników gospodarzy.

4
3
1
4
2
41'

Niclas Fuellkrug oddał strzał z dystansu ale było to uderzenie niecelne.

2
4
1
1
40'

Bardzo dobra okazja dla gości! Po dośrodkowaniu w pole karne z ostrego kąta strzelał Pirmin Schwegler, ale świetnie obronił Roman Burki.

5
4
1
1
1
39'

Borussia Dortmund ma jak na razie pod kontrolą losy tego spotkania. Gospodarze są często przy piłce.

4
2
1
36'

Jonathas uderzył z dystansu. Spokojnie interweniował Roman Burki.

5
4
2
35'

Kolejna groźna akcja gospodarzy. Po uderzeniu z dystansu strzelał jeszcze Michy Batshuayi, ale Philipp Tschauner nie dał się zaskoczyć.

3
2
31'

Łukasz Piszczek dośrodkował w pole karne gości, ale piłka została wybita. Aktywny jest obrońca reprezentacji Polski.

13
7
3
2
2
28'

Żółtą kartkę otrzymał Pirmin Schwegler.

6
4
2
1
2
27'

Kolejna groźna akcja gospodarzy. Brał w niej udział Łukasz Piszczek, ale bez gola dla Borussii Dortmund.

11
4
2
3
2
26'

Gra wznowiona. Łukaszowi Piszczkowi chyba nic poważnego się nie stało.

14
7
2
2
2
25'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Łukasz Piszczek.

7
5
4
12
7
24'

Gol! Strzelił Michy Batshuayi. Asystował mu Andre Schuerrle.

Piękna bramka! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego efektowny, techniczny strzał piętą oddał Michy Batshuayi! Piłka wpadła do bramki, a Borussia Dortmund prowadzi 1:0.

30
22
14
8
9
23'

Andre Schuerrle dośrodkował piłkę z rzutu rożnego. W ostatniej chwili piłkę wybił Philipp Tschauner.

6
7
2
1
4
23'

Łukasz Piszczek dośrodkował w pole karne gości. Julian Korb wybił piłkę na rzut rożny.

8
7
1
2
3
20'

Zanosiło się na groźną akcję gospodarzy. Ostatecznie jednak sędzia odgwizdał spalonego.

3
3
1
1
2
18'

Sporo gry w środkowej strefie boiska w ostatnim czasie.

3
3
2
1
3
17'

Gospodarze rozgrywają piłkę na połowie rywala.

5
3
1
1
1
12'

Śmielej w ostatnich minutach atakuje Hannover 96. Przed chwilą z dystansu strzelał Jonathas, ale Roman Burki nie dał się zaskoczyć.

5
7
2
1
2
11'

Przedzierał się aktywny Jonathas, ale dobrze w defensywie zatrzymał go Manuel Akanji.

4
4
2
1
1
9'

Kolejna groźna akcja Borussii Dortmund. W polu karnym z kilku metrów strzelał Andre Schuerrle, ale to było uderzenie niecelne.

4
4
1
1
2
8'

Borussia Dortmund atakuje. Sporo dośrodkowań w pole karne gości.

7
4
3
1
1
7'

Z 20 metrów strzelał Gonzalo Castro. Po rykoszecie piłka opuściła boisko.

5
5
3
2
2
6'

Borussia Dortmund przy piłce. Gospodarze rozgrywają ją na własnej połowie.

5
5
2
3
2
4'

Zagranie przed bramkę Borussii Dortmund, ale zabrakło już strzału.

5
5
3
2
4
1'

Słupek uratował gości przed stratą gola po tym, jak w polu karnym strzelał Michy Batshuayi! Chwilę później doszło jeszcze do sporego zamieszania, ale wyratowali się zawodnicy Hannover 96.

5
5
4
3
2
13:08

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.