90'

Pan Marcus Schmidt najprawdopodobniej nie będzie chciał przedłużać tego meczu.

1
88'

Kevin Bellarabi ponownie próbuje uderzenia z za pola karnego. Na posterunku Roman Burki.

1
1
2
87'

Borussia. Schodzi: Marco Reus. Wchodzi: Sergio Gomez.

wchodzi Wchodzi
Sergio Gomez #34
schodzi Schodzi
1
86'

Rozpędzony Dahoud mógł zdobyć piątego gola dla BVB - piłka poszybowała nad bramką.

1
84'

Marco Reus bardzo chce dziś strzelić hat-tricka. 28-latek zablokowany - będzie korner.

1
79'

Gol! Strzelił Marco Reus. Asystował mu Jadon Sancho. Kolejna fenomenalna akcja młodego Anglika i idealne wykończenie głową 28-letniego pomocnika BVB. 4:0!

Borussia Dortmund
17
10
1
1
3
77'

Bayer Leverkusen przejął inicjatywę w tym meczu. Czekamy na więcej akcji ze strony Aptekarzy.

1
1
3
1
74'

Roman Burki tym razem musiał wykazać się klasową interwencją. Strzelał Kevin Volland.

1
1
73'

Retsos wyprzedził Reusa - nie ma zagrożenia pod bramką Ozcana.

1
70'

Borussia powoli zaczęła oddawać inicjatywę Aptekarzom. Słaby strzał z dystansu Bellarabiego nie sprawił jednak większych problemów Romanowi Burkiemu.

69'

Bayer. Schodzi: Lucas Alario. Wchodzi: Karim Bellarabi.

Lucas Alario #13
67'

Elektryczna interwencja Romana Burkiego. Rzut rożny dla Bayeru.

2
66'

Peter Stoeger zastanawia się nad pierwszymi roszadami w tym meczu. Trzybramkowe prowadzenie zapewniło im wiele spokoju.

63'

Gol! Strzelił Maximilian Philipp. Asystował mu Jadon Sancho. Gospodarze uśpili czujność Bayeru i zaatakowali po raz trzeci. Doskonałe podanie 18-letniego Anglika do reprezenanta Niemiec i mistrzowskie wykończenie. 3:0!

15
6
2
3
3
62'

Kilka nieskutecznych akcji z obu stron. Tempo spotkania nieco spadło, a gra toczy się głównie w środku pola.

2
1
58'

Gospodarze nadal nacierają i chcą zdobyć trzeciego gola w tym spotkaniu. Tym razem z dystansu próbował Manuel Akanji.

2
1
55'

Gol! Strzelił Marco Reus. Co się odwlecze to nie uciecze! W końcu udało się Reusowi pokonać Ozcana! Pomocnik świetnie położył defensorów Bayeru i niemal wjechać z piłką do bramki.

17
8
3
2
3
54'

Bayer. Schodzi: Leon Bailey. Wchodzi: Kai Havertz.

1
1
2
2
2
52'

Potężny strzał Marco Reusa z dystansu kończy się poprzeczką.

1
1
1
3
3
51'

Znakomita akcja gospodarzy! Defensywa Bayeru ratuje się wybiciem piłki z linii bramkowej.

1
4
3
2
5
49'

I kolejny stały fragment gry dla Bayeru.

1
1
1
1
1
47'

Pierwsza przebojowa akcja gości w tej połowie zakończyła się jednak szybką stratą.

1
1
1
1
1
czas Druga połowa
45+1'

Aż trzy minuty doliczone do czasu pierwszej połowy. Coraz lepiej radzi sobie Bayer, lecz wciąż brakuje konkretów.

1
1
44'

Roman Burki piąstkuje na linię autową.

44'

Lucas Alario bardzo groźne w polu karnym Borussi. Rzut rożny dla Bayeru.

1
43'

Bayer. Schodzi: Jonathan Tah. Wchodzi: Tin Jedvaj.

3
2
1
1
1
42'

Jonathan Tah nie wróci już na murawę.

2
1
3
41'

Jonathan Tah wciąż leży we własnym polu karnym.

4
1
1
40'

Kolejny rzut rożny dla BVB, tym razem łatwo wybity przez Bayer.

1
1
38'

Retsos strzela z dystansu obok bramki.

1
1
2
1
37'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Marco Reus! Ależ pech Niemca! Znakomita interwencja Ramazana Ozcana, który złapał piłkę na raty.

5
5
7
7
17
37'

I znów szał radości! Rzut karny dla BVB! Pulisić faulowany przez Retsosa.

4
3
3
1
34'

Jonathan Tah jest dziś najpewniejszym punktem w defensywie Bayeru. Tym razem powstrzymał on Marco Reusa.

2
33'

Przeciągnięte dośrodkowanie złapane przez Romana Burkiego.

1
2
33'

Julian Weigl w porę zdążył wybić piłkę skierowaną w pole bramkowe przez Aranguiza.

1
32'

Ozcan złapał bez problemu uderzenie głową Sokratisa Papastathopulosa.

1
1
32'

Daleki wrzut z autu Piszczka w kierunku Marco Reusa. Jonathan Tah wybił piłkę na rzut rożn.

1
1
2
30'

Łukasz Piszczek wygrywa pojedynek główkowy we własnym polu karnym z Lucasem Alario.

1
1
1
29'

Christian Aranguiz uderza głową ponad bramką. Hiszpan i tak był na ewidentnym spalonym.

28'

Omer Toprak fauluje Lucasa Alario w okolicach pola karnego. Będzie szansa na dośrodkowanie z rzutu wolnego.

27'

Obrońcy Bayeru znów nie przecięli dośrodkowania we własnym polu karnym. Tym razem Sancho odegrał niedokładnie, więc pomyłka nie miała konsekwencji.

26'

Julian Brandt włożył w to uderzenie 110% swojej siły. Piłka ląduje w okolicach 15 rzęda trybun Signal Iduna Park.

1
24'

Borussia cały czas w posiadaniu piłki. Zespół z Leverkusen jest momentami zupełnie bezradny.

1
22'

Sancho faulowany przez Dominika Kohra.

19'

Łukasz Piszczek bezpiecznie odgrywa do Romana Burki. Szwajcar popełnia błąd przy wyprowadzeniu piłki, lecz Bayer nie wykorzystał okazji.

17'

Padł na murawę Julian Weigl po wejściu Jamajczyka Leona Bailey'ego. Marcus Schimdt powinien wyciągnąć żółtą kartkę.

16'

Niedokładne odegranie głową Manuela Akanjiego. Piłka w rękach Ozcana.

16'

Bezwzględna dominacja gospodarzy w tym okresie gry. Kolejny rzut rożny, tym razem po zagraniu Juliana Weigla.

15'

I kolejna szybka akcja BVB. Piłka po strzale Pullisicia trafia na rzut rożny. Tym razem Henrichs zdążył w porę.

2
1
1
13'

Gol! Strzelił Jadon Sancho. Asystował mu Christian Pulisić. Błyskawiczna rehabilitacja 18-letniego Anglika, który dostał świetne podanie od rozpędzonego Pullisicia. Wielki błąd popełnił w tej sytuacji Beniamin Henrichs, który nie przeciął piłki we własnym polu karnym.

24
14
6
3
6
12'

Jadon Sancho fatalnie wykończył sytuację sam na sam! Broni Ramazan Ozcan.

10'

Kevin Volland faulowany przy linii środkowej.

9'

Wszyscy widzieli tą piłkę w siatce! Znów niezwykle aktywny Sancho zagrał piłkę na wysokość 16 metra, gdzie czekał Mario Gotze. Futbolówka prześlizgnęła się jeszcze po nodze jednego z graczy Bayeru i wypadła poza linię końcową.

1
8'

Sancho dobrze odegrał do Reusa, ale były reprezentant Niemiec nieczysto trafił w piłkę. W odpowiedzi szybka kontra Lucasa Alario, nieprzecięta przez żadnego z partnerów.

2
1
1
1
1
6'

Sokratis Papastathopulos bardzo ambitnie walczył o piłkę wnarożniku boiska, lecz faulował swojego rodaka i partnera z kadry Grecji - Panagiotisa Retsosa.

1
1
1
1
1
4'

Problemy Romana Burkiego we własnym polu karnym. Bramkarz minął się z piłką adresowaną przez Juliana Brandta.

1
1
1
1
1
3'

Borussia szybko odzyskała piłkę po nieudanym wyrzucie z autu Aptekarzy.

1
1
1
1
1
2'

Marco Reus faulowany przez Svena Bendera - jego byłego kolegę z zespołu. Rzut wolny z ok. 40 metrów dla gospodarzy.

1
1
1
1
2
1'

Mocny pressing Borussii od pierwszych sekund.