10
10
12
80'

Nicki Bille Nielsen znów miał świetną okazję! Zamknął dośrodkowanie Majewskiego z prawego skrzydła, lecz główkował obok słupka.

41
20
18
19
31
79'

Mocny płaski strzał z dystansu Gajosa i Jensen wybił piłkę na rzut rożny!

51
22
9
5
11
77'

Lech. Schodzi: Maciej Makuszewski. Wchodzi: Robert Gumny.

18
12
10
5
8
76'

Fantastyczna okazja Kolejorza! Płaski strzał Dilavera przerodził się w znakomite podanie do zupełnie niepilnowanego w polu karnym Bille Nielsena, ale uderzenie Duńczyka instynktownie obronił Jensen!

23
10
8
13
23
75'

Utrecht. Schodzi: Cyriel Dessers. Wchodzi: Ramon Leeuwin.

8
75'

Utrecht. Schodzi: Wout Brama. Wchodzi: Giovanni Troupee.

8
74'

Żółtą kartkę za faul na Trałce otrzymał Zakaria Labyad.

8
73'

FC Utrecht próbuje teraz podkręcić tempo, na boisku zrobiło się nieco luźniej.

14
12
9
9
11
69'
69'

Ależ było blisko! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego dobrze główkował Nikola Vujadinović i z dużymi kłopotami obronił Jensen. Próbował jeszcze dobijać Christian Gytkjaer, jednak sędzia przerwał grę odgwizdując spalonego Duńczyka.

18
9
7
20
16
66'

Nikt nie podejmuje ryzyka. Na razie zanosi się na bezbramkowy remis.

22
14
11
12
15
62'

Radosław Majewski zbyt długo zwlekał z zagraniem z lewego skrzydła. W końcu dośrodkował za wysoko i Christian Gytkjaer nie miał szans sięgnąć piłki.

12
7
11
26
15
59'

Przerwa w grze, Mario Situm musiał skorzystać z pomocy lekarskiej.

12
5
11
19
22
58'

Żółtą kartkę za dyskusje z sędzią otrzymał Łukasz Trałka.

14
13
11
23
47
56'

Swobodniej grają teraz gospodarze, Lech skupiony na defensywie.

12
9
6
13
33
52'

Zbyt głęboka płaska centra Kostewycza z lewego skrzydła i piłka w rękach Jensena.

16
8
6
14
18
50'

W sektorze kibiców Lecha zapłonęły race i boisko jest zadymione.

40
21
11
11
25
47'

Mario Situm nieźle szarżował lewym skrzydłem, dośrodkowanie jednak kompletnie mu nie wyszło i piłka poza boiskiem.

17
6
10
22
10
47'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

12
8
6
12
9
46'

Początek drugiej połowy.

28
11
6
8
7
45+1'

Z rzutu wolnego z dużej odległości płasko uderzył Labyad, ale Matus Putnocky odbił piłkę.

45
20
11
15
14
44'

Brama ostro potraktował w powietrzu Makuszewskiego. Lechita przez chwilę leżał, ale interwencja lekarska nie była konieczna.

15
11
28
15
28
41'

Teraz Christian Gytkjaer doszedł do piłki po dośrodkowaniu z lewego skrzydła, główkował jednak niedokładnie i bez trudu interweniował Jensen.

27
20
21
21
31
39'

Niedokładne długie podanie Makuszewskiego do Gytkjaera i piłkę przejęli obrońcy FC Utrecht.

21
12
13
16
39
35'

Niezły fragment w wykonaniu Lecha, brakuje tylko dokładności w ofensywie.

54
23
13
11
14
33'

Żółtą kartkę za faul taktyczny na Majewskim otrzymał Willem Janssen.

16
30'

Zablokowana płaska centra Majewskiego z lewej strony pola karnego. Poznaniacy nieco przyspieszyli.

42
16
14
13
15
29'

Z dystansu w trybuny uderzył Maciej Gajos. Bardzo rozregulowany celownik ma na razie pomocnik Lecha.

23
17
16
18
32
28'

Była szansa dla Lecha! Niepilnowany Maciej Makuszewski dopadł do piłki na 15. metrze, lecz jego strzał został zablokowany.

21
10
11
20
29
27'

Ostry faul Klaibera na rozpędzonym Kostewyczu. Sędzia nie sięgnął po kartkę, a chyba powinien.

16
10
9
13
39
24'

Obiecująco wyglądała kontra Lecha, jednak podanie na prawe skrzydło do Makuszewskiego było zdecydowanie za mocne. Piłka poza boiskiem.

25
12
12
19
24
22'

Gospodarze mieli rzut wolny w pobliżu pola karnego poznaniaków, jednak Labyad wyraźnie przestrzelił.

34
16
8
6
7
19'

Tempo nie jest najgorsze, ale mecz przypomina na razie partię szachów. Oba zespoły grają nad wyraz ostrożnie.

25
21
14
9
10
15'

Po rzucie rożnym piłka trafiła przed pole karne do Gajosa, ten uderzył jednak w niebo.

16
14
20
28
44
12'

Lech gra bardzo spokojnie. Jest skoncentrowany w tyłach, a w ofensywie nie podejmuje na razie zbyt dużego ryzyka.

47
14
11
7
7
9'

Niezłą kombinacyjną akcję przeprowadzili gospodarze, na szczęście do prostopadłego podania nie doszedł w polu karnym Dessers i piłkę złapał Matus Putnocky.

34
16
15
11
13
8'

Żółtą kartkę za bezpardonowy faul na Kerku otrzymał Wołodymyr Kostewycz.

19
11
9
23
47
6'

Płasko z narożnika boiska uderzył Maciej Makuszewski. Piłkę złapał Jensen, a gdyby tego nie zrobił, to na błąd już czyhał Christian Gytkjaer.

29
14
12
7
10
4'

Christian Gytkjaer wybiegł na czystą pozycję, jednak został złapany na spalonym. Gra przerwana.

19
16
8
11
16
3'

Na razie sporo walki w środku pola, gospodarze próbują stosować wysoki pressing.

22
8
9
11
8
18:08

W ekipie Kolejorza zadebiutuje dziś Nikola Vujadinović, który zagra na środku obrony.