Liga Europy: III runda eliminacyjna, pierwsze mecze
27 lip 2017 20:00
90+2'
GOOOOOOL!!!

Gol dla Arki! Ale historia, gola głową strzelił Rafał Siemaszko. Asystował mu z rzutu wolnego Michał Nalepa.

506
200
92
25
36
90+1'

Szansa Arki! Bliski zaskoczenia Hansena Warcholak.

94
38
22
16
18
90'

Spotkanie zostanie przedłużone o minimum trzy minuty.

50
19
14
14
21
90'
ZMIANA

FC Midtjylland. Schodzi: Paul Onuachu. Wchodzi: Alexander Soerloth.

11
87'

Napór FC Midtjylland wzrasta. Arkowcy bronią się coraz bardziej rozpaczliwie.

20
9
15
21
40
84'
ZMIANA
29
7
9
10
5
83'

Po rzucie wolnym Arki, sytuację wyjaśnili obrońcy FC Midtjylland.

11
6
10
7
26
82'

Z indywidualną akcją ruszył Luka Zarandia. Gruzina powstrzymali dwaj duńscy obrońcy.

31
13
8
5
17
79'
ZMIANA

FC Midtjylland. Schodzi: Gustav Wikheim. Wchodzi: Jonas Borring.

9
76'

Z 20 metra na bramkę Hansena strzelał Warcholak. Trafił wprost w bramkarza.

30
9
8
9
21
72'
ZMIANA

FC Midtjylland. Schodzi: Janus Drachmann. Wchodzi: Simon Kroon.

11
70'
ZMIANA
69'

Dynamiczną akcję prawą stroną boiska przeprowadził Rilwan Hassan. Sytuację wyjaśnili gdyńscy obrońcy.

24
8
7
5
9
68'

Świetna szansa Arki Gdynia. Po podaniu Marcusa, minimalnie nad poprzeczką strzelił Tadeusz Socha.

35
12
13
10
21
67'

Od kilku minut kibice Arki zamiast wspierać swoch piłkarzy, wyzywają... Lechię Gdańsk.

42
13
11
17
53
65'

Tempo spotkania wyraźnie opadło.

5
7
15
12
19
62'

Arka tym razem z olbrzymim szczęściem! Rasmus Nissen Kristensen trafił w poprzeczkę.

28
14
12
8
13
58'

Coraz mocniej przeważa FC Midtjylland. Tym razem po strzale jednego z piłkarzy duńskiego zespołu, piłka przeleciała obok lewego słupka bramki Hansena.

10
5
11
15
36
57'
ZMIANA
23
31
8
8
9
56'

Przed szansą stanął Paul Onuachu. Obronił Steinbors.

25
10
4
3
9
53'

Tym razem stuprocentowa szansa FC Midtjylland! Strzelali Marc Dal Hende i Rasmus Nissen Kristensen. Rozpaczliwe interwencje obrońców Arki przyniosły jednak skutek.

46
19
13
12
16
52'

29
51'

Kolejny raz strzelał Socha, który tym razem wyraźnie chybił.

8
15
3
6
15
50'

Ale szansa Arki Gdynia! Piłkę w polu karnym otrzymał niekryty przez nikogo Tadeusz Socha, ale strzelił prosto w nogi bramkarza.

19
13
10
14
38
50'

Na meczu znajduje się 14 037 widzów. To rekord frekwencji na gdyńskim stadionie - ta liczba jest wyższa o 8 osób, niż na ubiegłorocznych derbach Arka - Lechia.

27
8
6
4
6
47'

Żaden zespół nie zdecydował się na szaleńcze ataki na początku drugiej części spotkania.

9
14
15
11
14
czas Druga połowa
45+2'

Po dośrodkowaniu Nissena głową strzelał Onuachu. Bezproblemowo obronił Steinbors.

27
10
6
10
9
45'

Arbiter doliczył przynajmniej dwie minuty do czasu gry.

33
7
9
7
10
43'

Kolejną szansę mieli gdynianie, jednak zarówno Socha, jak i Marciniak nie potrafili wrzucić piłki w pole karne.

23
11
6
17
30
41'

Brutalny faul na Dawidzie Sołdeckim. Sędzia nie ukarał jednak sprawcy nawet żółtą kartką!

20
12
17
21
97
39'
GOOOOOOL!!!

Gol! Pewnie z rzutu karnego strzelił Marcus Vinicius da Silva.

286
113
30
21
30
38'

Rzut karny dla Arki Gdynia! Dominik Kun był faulowany przez Jespera Hansena!

196
84
25
22
36
36'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił głową Marc Dal Hende. Asystował mu z rzutu rożnego Jakob Poulsen.

171
33'
GOOOOOOL!!!

Błyskawiczna odpowiedź FC Midtjylland! Strzelił Rilwan Hassan, który zabawił się w polu karnym Arki.

Rilwan Hassan #36
66
38
26
74
214
31'
GOOOOOOL!!!

Arka Gdynia wyszła na prowadzenie! Piękną bramkę strzelił Marcus Vinicius da Silva, którego nie upilnowali obrońcy. Piłkarz Arki doskonale przymierzył w lewe okienko bramki Jespera Hansena.

280
121
37
28
41
30'

Przed szansą stanęli Duńczycy, ale rosły Paul Onuachu nie opanował piłki na skraju pola karnego.

15
15
4
12
7
27'

Po rzucie rożnym wykonywanym przez Jakoba Poulsena głową strzelał Tim Sparv. Jego uderzenie było jednak zbyt lekkie, by mógł myśleć o pokonaniu Pavelsa Steinborsa.

20
9
3
4
7
26'

Dobrze zapowiadającą się akcję Arki zakończyła koszmarna wrzutka Marcina Wacholaka.

10
9
6
22
11
25'

Szansa Arki Gdynia! Strzelał głową Michał Marcjanik, obronił z trudem Jesper Hansen.

29
12
9
15
10
24'

Arka wywalczyła kolejny rzut rożny. Wybijał Gustav Wikheim.

21
8
3
4
7
24'

Po długim aucie piłki w polu karnym nie przyjął Tadeusz Socha. Arka wywalczyła rzut rożny.

11
9
3
3
6
22'

Gra została wznowiona.

23
10
8
6
9
21'

Kibice odpalili po raz kolejny kilkadziesiąt rac. Mecz został wstrzymany ze względu na to, że fani rzucili przedmioty na murawę, a sędzia wstrzymał mecz. Zapowiadają się srogie kary dla gdyńskiego klubu.

24
7
6
9
43
19'

Po długim aucie Kiana Hansena, piłkę wybili obrońcy z Gdyni.

20
5
2
2
9
16'

Po rzucie rożnym sytuację wyjaśnili gdyńscy obrońcy.

25
9
3
3
10
15'

Dośrodkowanie Kristiensena wybili obrońcy z Gdyni.

21
7
2
3
9
11'

Kibice Arki ponownie odpalili środki pirotechniczne.

28
18
9
7
30
10'

Grzegorz Piesio po pięknej akcji strzelił z kilku metrów daleko od słupka bramki Duńczyków. Na początku spotkania Arka nie potrafiła wymienić się choćby trzema podaniami, teraz nieoczekiwanie gdynianie przejęli inicjatywę.

19
9
10
1
8
7'

Przed szansą stanął Patryk Kun, ale wychodząc sam na sam z Jesperem Hansenem zrobił o jeden zwód za dużo i obrońcy Midtjylland zabrali mu piłkę.

23
4
4
9
15
6'

Po dośrodkowaniu Marcusa Da Silvy, piłke bez problemów wybili Duńczycy.

10
11
6
7
17
Jakim wynikiem zakończy się mecz Arka Gdynia - FC Midtjylland?
11
3'

Od początku spotkania Arka ma problemy z wyjściem z własnej połowy.

12
10
7
8
16
1'

Już w 50 sekundzie strzał na bramkę Arki oddał Rilwan Hassan.