Liga Europy: III runda eliminacyjna, rewanże
03 sie 2017 20:30
90+3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alexander Soerloth. Asystował mu Gustav Wikheim. Po zamieszaniu w polu karnym Arki, gola strzelił soerloth. Niestety teraz to FC Midtjylland jest w IV rundzie eliminacji.

495
90+2'

Marcjanik wybił piłkę strzelaną przez Onuachu.

124
42
25
18
27
90'

Arbiter doliczył minimum pięć minut do czasu gry.

50
30
46
40
188
88'

Rylwan Hassan strzelał na bramkę Arki - trafił nie do siatki, a w kibiców siedzących za bramką Steinborsa.

140
65
25
19
20
86'

Piesio atakował i upadł w polu karnym FC Midtjylland. Arbiter nie dał się nabrać.

40
23
24
29
74
85'

Piesio ucierpiał po starciu z Poulsenem. Zbyt impulsywnie zareagował asystent trenera FC Midtjylland, który został odesłany na trybuny.

96
35
19
14
18
84'

Z kontrą wyszli gdynianie, ale Siemaszko i Piesio się ze sobą nie zrozumieli.

33
19
17
50
29
83'

Po rzucie rożnym głową niecelnie uderzył Soerloth.

54
14
10
11
19
82'

FC Midtjylland atakuje coraz mocniej. Tym razem akcję Duńczyków powstrzymali gdynianie.

35
19
9
10
25
79'

Gdynianie wyszli z kontrą. Piesio trafił wprost w bramkarza.

43
10
11
11
11
78'

37
77'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Tadeusz Socha. Po rzucie rożnym, przypadkowo głową trafił Socha. Mamy remis, który wciąż promuje jednak Arkę.

Arka Gdynia
44
30
22
71
202
76'

Ale szansa Arki Gdynia! Po świetnym strzale, który oddał Grzegorz Piesio, piłkę twarzą odbił Nissen. Świetnie zachował się jednak duński bramkarz.

66
25
15
15
23
75'
ZMIANA

FC Midtjylland. Schodzi: Tim Sparv. Wchodzi: Bożidar Krajew.

4
75'
ZMIANA
72'

Arka z minuty na minutę coraz bliżej awansu. Gdynianie grają niezwykle mądrze.

63
27
7
7
12
69'
ZMIANA

FC Midtjylland. Schodzi: Marc Dal Hende. Wchodzi: Filip Novak.

7
69'

Na stadionie znajduje się 8 138 widzów.

17
26
6
4
7
67'

Piesio szedł za piłką do samego końca, ale nie wywalczył rzutu rożnego.

19
6
3
10
8
64'

Szansa FC Midjylland, Rilwan Hassan trafił obok bramki Arki.

33
27
10
7
12
63'

Do końca o piłkę walczył Rafał Siemaszko, jednak opuściła ona boisko.

26
6
5
6
8
62'

Strzelał Soerloth, ale to uderzenie było i niecelne i niezwykle lekkie. FC Midtjylland zmarnował szansę.

37
12
4
2
8
59'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dawid Sołdecki. Asystował mu Marcus Vinicius da Silva. Po rzucie rożnym zaskoczył Sołdecki, który trafił głową do bramki FC Midtjylland. Arka o krok od awansu do IV rundy!

422
198
70
15
26
57'
ZMIANA

FC Midtjylland. Schodzi: Jonas Borring. Wchodzi: Alexander Soerloth.

Jonas Borring #11
14
7
10
12
11
57'

7
56'
ZMIANA
35
15
5
4
6
55'

Świetna szansa Arki Gdynia. Piłka trafiła w Sołdeckiego i przeleciała nad poprzeczką bramki FC Midtjylland.

23
7
6
7
11
54'

Hassan strzelał z dalekiej odległości, trafił obok słupka bramki Steinborsa.

12
8
11
4
6
51'

Po długim aucie Marciniaka, najwyżej wyskoczył Jonas Borring.

19
4
7
12
7
51'

Arka gra niezwykle mądrze. FC Midtjylland jak dotąd bezradne.

27
14
5
3
6
47'

Szansa Arki Gdynia! Tadeusz Socha nie trafił w piłkę.

26
9
4
10
14
czas Druga połowa
Czy Arka Gdynia utrzyma korzystny wynik?

1
45+3'

Żółtą kartkę otrzymał Krzysztof Sobieraj.

12
4
5
9
27
45'

Arbiter doliczył przynajmniej trzy minuty do czasu gry I połowy.

18
4
6
4
13
44'

W polu karnym upadł jeden z piłkarzy Arki. Sędzia nie dopatrzył się jednak przewinienia.

7
5
4
7
34
42'

Żółtą kartkę otrzymał Marcus Vinicius da Silva.

7
3
3
10
27
40'

Po dośrodkowaniu Poulsena z rzutu rożnego, minimalnie z piłką minął się Dal Hende.

10
7
4
1
11
38'

Tym razem blisko bramki Arka! Z 25. metrów strzelał Dawid Sołdecki, minimalnie nad poprzeczką.

73
29
12
10
10
37'

Świetna szansa FC Midtjylland! W bramce znalazł się jednak tylko Onuachu, gdyż po podaniu Jonasa Borringa, piłkę złapał Pavels Steinbors.

11
5
3
4
9
35'

Czas płynie, a w Herning wciąż 0:0. Ten wynik promuje Arkę Gdynia.

32
15
4
4
8
33'

Marcus Vinicius da Silva z rzutu wolnego mógł zrobić wszystko, podał piłkę w nogi obrońców FC Midtjylland.

7
3
1
8
11
30'

Piesio nie podał dokładnie do Marcusa Da Silvy i ten tylko skierował piłkę obok słupka bramki FC Midtjylland.

8
3
2
14
4
28'

Pavels Steinbors zaczynał od własnej bramki i wybił piłkę na aut.

7
3
1
2
5
26'

Kolejna akcja FC Midtjylland. Paul Onuachu sfaulował Tadeusza Sochę po długim podaniu.

6
1
1
2
11
24'

Marcjanik w znakomity sposób zatrzymał w obronie Dal Hendego.

15
7
4
1
2
22'

Ale szansa Arki Gdynia! Po mocnym strzale Marcjanika piłkę złapał Hansen. Akcję mógł jeszcze zamknąć Sołdecki, który nie trafił w piłkę.

44
16
9
4
16
20'

Po dwóch minutach przerwy, duński bramkarz może kontynuować grę. Rozgrzewał się już rezerwowy bramkarz, Michael Falkesgaard.

7
6
7
3
4
18'

Mocniej ucierpiał duński bramkarz, który potrzebuje interwencji medycznej.

17
9
8
10
8
18'

Po długim aucie Marcus Vinicius da Silva zderzył się z bramkarzem FC Midtjylland, Jesperem Hansenem. Dwaj piłkarze leżą na boisku.

4
2
4
9
2
17'

W Danii, podobnie jak przed tygodniem w Gdyni ulewa.

13
7
6
2
5
16'

Po olbrzymim zamieszaniu w polu karnym Arki, do piłki nie doszedł Paul Onuachu.

5
5
2
2
15'

Dal Hende ubiegł Marcusa. Piłkę złapał bramkarz.

3
1
3
1
1
12'

Po rzucie rożnym z dystansu strzelał Grzegorz Piesio. Niecelnie.

6
3
3
5
5
12'

Atak Patryka Kuna powstrzymał Nissen Kiristensen

4
4
3
3
3
11'

To mógł być gol! Do piłki doszedł Rilwan Hassan, który trafił w słupek! Wielkie szczęście Arki Gdynia.

26
18
14
6
20
10'

Po wrzutce Marciniaka, piłkę bezproblemowo złapał Hansen.

2
1
2
1
6
9'

Od początku spotkania nie widać wielkich różnic pomiędzy zespołami. Piłka co chwila przedostaje się spod jednego pola karnego, pod drugie. Obu drużynom brakuje póki co wykończenia.

2
1
7
2
2
7'

Atakował FC Midtjylland, jednak piłki w polu karnym nie utrzymał jeden z Duńczyków.

11
10
2
3
2
5'

13
5'

Piesio dograł w pole karne Duńczyków, piłkę łatwo odebrali rywale.

4
2
3
2
5
4'

Onuachu posprzeczał się z Sobierajem. Sytuację wyjaśnił arbiter.

3
9
3
3
3
4'

W polu karnym zatańczył Onuachu, piłkę wydobyli Arkowcy.

11
3
1
3
2
2'

Po ataku Arki, piłkę bardzo łatwo złapał Hansen.

5
2
4
11
7
2'

Kibice Arki, podobnie jak to miało miejsce w Gdyni, odpalili środki pirotechniczne. Dymi się za bramką FC Midtjylland.

16
7
1
1
4
1'

Od początku aktywnie Duńczycy, którzy jednak nie utrzymali piłki w polu.