Anderlecht. Schodzi: Ivan Oradović. Wchodzi: Pieter Gerkens .

3
3
4
76'

Akcja gospodarzy rozkręcona przez Hannniego. Na linii pola karnego Kums podał na prawo do Teodorczyka, ale za mocno. Wyrzucił Polaka poza światło bramki, ten wiele już nie mógł zrobić.

5
2
1
4
1
73'

Chipciu z linii końcowej w polu karnym zagrał... do nikogo.

3
3
3
1
3
69'

Saponjić uderzał zewnętrzym podbiciem. Wysoko nad bramką.

3
3
3
1
2
67'

Zulte. Schodzi: Sander Coopman. Wchodzi: Idrissa Doumbia.

4
65'
64'

Hanni strzelał nożycami, ale nieczysto trafił w piłkę. Ależ byłby gol.

6
6
4
3
3
61'

Hanni zagrał w pole karne do Teodroczyka, ten nie trafił dobrze w piłkę. Ale nawet gdyby trafił, to i tak był na spalonym.

6
4
5
7
6
59'

Gol! Strzelił Adrien Trebel. Asystował mu Deniss Appiah.  Anderlecht uśpił gości. Appiah dośrodkował w pole karne, Trebel strzałem głową wyprowadził mistrza kraju na prowadzenie.

3
58'

Nic od kilku minut ciekawego się nie dzieje. Dużo kopaniny, tempo siadło.

3
3
3
4
3
52'

Teodorczyk uderzał głową, ale ciężko było mu się dobrze złożyć do strzału. Zagrożenia nie stworzył.

8
5
3
8
6
50'

Tak jak na początku meczu Zulte stłamsiło gospodarzy, tak teraz to Anderlecht dominuje.

6
4
3
2
3
49'

No to zabawa zaczyna się od początku. Anderlecht w natarciu.

8
4
2
4
4
46'

Gol! Strzelił Sofiane Hanni. Co tu się stało! Bramkarz Zulte po zagraniu swojego kolegi chciał utrzymać piłkę w boisku. Przy linii końcowej wypuścił jednak piłkę z rąk, przejął ją Hanni, minął obrońcę i po 15 sekundach od gwizdka wpakował piłkę do pustej bramki.

Sofiane Hanni #7
18
6
3
2
4
46'

II połowa!

4
4
2
2
3
45'

Nil De Pauw urwał się prawą stronę, minął Spajicia, uderzył na bramkę, ale Sels wybił piłkę nad poprzeczkę. Groźna akcja!

4
3
7
4
4
44'

Kums szarżował, minął kilku rywali, aż zatrzymał go Davy De Fauw

3
3
5
5
5
42'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Teodorczyk.

5
14
4
9
12
39'

Teraz Teo nie doczekał się w polu karnym na podanie od Chipciu. Piłkę wybili obrońcy.

3
3
2
6
5
39'

Świetnie powalczył Teodroczyk w środku pola, przejął piłkę, zagrał do Appiaha, ale ten zepsuł akcję.

7
3
3
3
4
36'

3
31'

Ależ zagotowało się w polu karnym gości. Dośrodkował Trebel, strzelał Chipciu, piłka się odbijała, ale gola nie było.

7
2
2
4
5
30'

Kontra Anderlechtu. Teodroczyk znalazł się z piłką przed polem karnym próbował podawać do jednego z kolegów, ale piłkę przejęli obrońcy.

6
3
2
5
4
28'

Gospodarze przeważają, ale na razie nie mieli żadnej klarownej sytuacji. Goście po strzeleniu gola grają spokojnie, nie szarżują.

5
2
2
2
4
22'

2
18'

Anderlecht rzucił się do odrabiania strat. Teraz Stanciu zagrywał w pole karne do Chipciu, ale piłkę wybili obrońcy.

4
3
3
5
5
16'

Teodorczyk główkował! Nad poprzeczką.

4
3
2
6
5
14'

I było blisko po rzucie wolnym. Teodorczyk poszedł na krótki słupek, chciał zagrać piętą, ale nie trafił w piłkę po zagraniu Trebela.

5
5
2
5
4
10'

Od początku żywy mecz! Łukasz Teodroczyk był już raz w polu karnym, podawał koledze, ale niecelnie. Na razie w Brukseli zaskoczenie.

6
2
2
4
4
3'

Gol! Strzelił Davy De Fauw. Asystował mu Nil De Pauw. De Fauw najwyżej wyskoczył do piłki zagranej przez De Pauwa i pokonał bramkarza!