10
19
89'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Marcelo. Brazylijczyk po groźnym strzale przewrócił się i leżąc pokopał rywala! Real gra w "dziesiątkę".

Real Madryt
50
30
18
21
21
89'

Real atakuje! Marcelo huknął z całych sił, ale kapitalną interwencją popisał się golkiper Levante.

15
11
3
3
3
87'

Gareth Bale!!! Po kapitalnym dośrodkowaniu Isco Walijczyk skontrował piłkę w kierunku dłuższego słupka, jednak znów chybił!

16
12
5
8
14
86'

Nacho strzelił z główki wysoko nad bramką.

10
4
4
5
6
82'

Najlepsza okazja dla Realu w drugiej połowie. Strzał Marco Asensio z bliskiej odległości instynktownie obronił Fernandez.

14
14
4
5
13
80'

Na Santiago Bernabeu sytuacja się nie zmienia. Real coraz bliżej straty kolejnych punktów!

17
10
3
4
11
76'

Levante broni się całą jedenastką, z Realu Madryt na własnej połowie zostaje tylko golkiper. Trwa oblężenie, ale bez groźnych okazji.

5
2
2
7
74'

Dani Carvajal strzelił z powietrza z ok. 25. metrów, piłka otarła się o głowę jednego z rywali i wpadła w rękawice golkipera Levante.

4
2
3
1
72'

Real. Schodzi: Lucas Vazquez. Wchodzi: Mateo Kovacić.

72'

Bardzo źle wygląda gra Realu Madryt. "Królewscy" będą mieli spore problemy, aby zgarnąć dziś komplet punktów.

5
5
2
7
3
69'

Dani Carvajal dostał kolejną reprymendę od sędziego. Prawy defensor Realu musi uważać, bo ma już na koncie żółtą kartkę.

3
2
2
5
1
68'

Levante. Schodzi: Ivi Lopez. Wchodzi: Samuel Garcia.

1
66'

2
65'

Druga próba Kroosa w tym meczu. Niemiec przymierzył zza pola karnego, jednak na posterunku stał Roberto Fernandez.

1
1
2
62'

Real. Schodzi: Marcos Llorente. Wchodzi: Isco.

12
8
2
3
3
62'

Po ładnej wrzutce Lucasa Vazqueza tuż nad poprzeczką główkował Gareth Bale.

1
58'

Dwa rzuty rożne z rzędu dla Realu nie przyniosły zagrożenia. Źle wygląda gra mistrza Hiszpanii. Czyżby drugi remis z rzędu?

3
2
2
4
4
55'

Levante. Schodzi: Alex Alegria. Wchodzi: Emmanuel Boateng.

2
54'

5
53'

Po zmianie stron Real gra bez błysku. Zdecydowanie w środku boiska brakuje Luki Modricia.

4
4
2
4
4
50'

Okazja dla Levante! Alex Alegria strzelił z 17. metrów po ziemi, ale udanie interweniował Kiko Casilla.

8
1
3
2
4
47'

4
46'

Początek drugiej połowy.

4
4
komentarz

Według madryckich mediów, Karim Benzema nie ma problemów z kolanem, tylko z mięśniem dwugłowym uda. Wkrótce testy medyczne.

5
3
1
1
1
45+2'

Ależ strzał! Toni Kroos huknął z ponad 30. metrów, piłka odbiła się od murawy i Fernandez miał olbrzymie problemy z interwencją.

8
4
3
1
7
45+1'

8
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

5
5
1
1
2
45'

Kapitalna okazja dla Realu Madryt!!! Po fenomenalnym podaniu Sergio Ramosa z własnej połowy Gareth Bale wybiegł do sytuacji sam na sam, jednak piłkę jego strzale na korner sparował golkiper Levante!

10
4
2
5
43'

Po groźnym dośrodkowaniu Marcelo nieznacznie obok bramki główkował Gareth Bale.

8
4
1
4
4
41'

To już 71. mecz z rzędu Realu Madryt z minimum jedną strzeloną bramką!

5
5
1
1
1
40'

Real dominuje i szuka drugiej bramki przed przerwą.

11
7
1
3
6
36'

Gol! Strzelił Lucas Vazquez.

Mamy wyrównanie!!! Po rzucie rożnym główkował Sergio Ramos, Roberto Fernandez odbił piłkę, ale z najbliższej odległości skuteczną dobitką popisał się Lucas Vazquez!

54
31
5
14
37
31'

Ivi Lopez uderzył z rzutu wolnego i piłka otarła się o boczną siatkę bramki Realu Madryt.

9
9
5
6
12
30'

W zespole Realu Madryt na szpicy występuje Gareth Bale. W polu karnym często znajduje się również Lucas Vazquez.

11
5
3
4
4
28'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Gareth Bale.

6
5
3
9
7
27'

Problem w tym, że na ławce Realu nie ma nominalnego środkowego napastnika.

7
4
2
4
3
27'

Karim Benzema nie może kontynuować gry! Francuz w jednej z akcji źle stanął i ma wyraźne problemy z mięśniem prawego uda.

17
12
3
6
5
25'

Kolejne problemy Realu. Karim Benzema zasygnalizował uraz i potrzebuje interwencji lekarzy.

10
13
4
7
6
Czy Real Madryt zdobędzie bramkę jeszcze w I połowie?
8
5
3
2
3
22'

Po bramce piłkarze Realu ruszyli do ataków, ale od kilku minut ponownie z boiska wieje nudą. Mistrzowie Hiszpanii muszą się przebudzić, bo na Santiago Bernabeu słychać pierwsze gwizdy.

5
5
2
1
2
20'

Levante. Schodzi: Ivan Lopez. Wchodzi: Pedro Lopez. Prawy defensor gości doznał kontuzji.

3
17'

Czujny bramkarz Roberto Fernandez tym razem szybszy od Theo Hernandeza.

4
3
2
2
3
16'

Gospodarze włączyli wyższy bieg. Theo Hernandez ruszył lewym skrzydłem i zagrał w kierunku Benzemy. Francuza uprzedził jednak golkiper.

3
2
3
2
14'

Real Madryt mógł od razu odpowiedzieć, ale strzał Marco Asensio został zablokowany po ofiarnej interwencji Robera.

4
2
7
3
12'

GOL! Levante prowadzi 1:0! Po wyrzucie piłki z autu Ivi Lopez najpierw nie trafił w piłkę, ale już po chwili dostał drugą szansę i zdobył bramkę po strzale z najbliższej odległości. Katastrofalnie zachował się w tej sytuacji Dani Carvajal.

Levante UD
58
41
24
17
45
11'

Pierwsza okazja dla Levante - Jason został zablokowany w polu karnym.

7
4
3
2
8'

Piłkarze jeszcze się nie obudzili - jest sporo niedokładności w grze. Na razie optyczną przewagę mają gospodarze.

2
3'

Po świetnej dwójkowej akcji Karim Benzema wpadł w pole karne, gdzie w ostatniej chwili powstrzymał go powracający stoper.

5
3
1
3
4
12:16

Spore zmiany w podstawowym składzie Realu Madryt. Pierwszy raz w "jedenastce" mistrza znaleźli się Theo Hernandez i Marcos Llorente.

3
1
4
1
1
12:16

Już o 13:00 rozpocznie się mecz pomiędzy Realem Madryt i Levante. Spotkanie odbędzie się w ramach 3. kolejki Primera Division. "Królewscy" zgromadzili do tej pory 4 punkty, tyle samo, co ich sobotni rywale.[/p]