Primera Division: 4. kolejka
17 wrz 2017 20:45
90+4'

Gospodarze już nie wierzą w odmianę wyniku. To goście mają więcej z gry w końcówce spotkania.

10
7
2
2
2
90+3'

Real. Schodzi: Theo Hernandez. Wchodzi: Nacho.

6
4
3
3
3
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

7
3
3
3
4
90'

Z okolic linii pola karnego mocno, ale niecelnie uderzył Vela.

5
3
1
1
4
88'

Kilku graczy leży na murawie. Służby medyczne będą miały sporo pracy.

7
5
4
17
6
86'

Real. Schodzi: Marco Asensio. Wchodzi: Dani Ceballos.

84'

David Zurutuza znalazł się w kapitalnej sytuacji, ale atakowany przez rywala źle trafił w piłkę.

6
3
3
1
1
82'

Asensio do bramki gospodarzy z dość trudnej pozycji. Sędzia uznał, że zawodnik był na spalonym. Wciąż 3:1.

7
6
3
9
16
82'

Dośrodkowanie z prawej stronie, Willian Jose uderzył z sześciu metrów. Navas dobrze interweniował.

5
3
2
80'

Głową po dośrodkowaniu z prawej strony uderzył Agirretxe, ale źle przymierzył i wyraźnie przestrzelił.

6
1
1
77'
75'

Real. Schodzi: Borja Mayoral. Wchodzi: Lucas Vazquez.

74'

Strzał z dystansu Isco, piłka poszybowała ponad bramką.

3
3
1
1
72'

Problemy z nogą ma Casemiro. Są już przy nim medycy i znachorzy.

6
6
3
8
3
71'

Mocny strzał sprzed pola karnego oddał Rodrigues, piłka o metr minęła bramkę.

1
2
2
69'

Sociedad. Schodzi: Xabi Prieto. Wchodzi: Juanmi.

1
1
1
1
1
68'

Real Sociedad cały czas w ataku. Gospodarze grają ostro, ale nie brutalnie.

6
3
3
1
1
65'

Gospodarze cały czas atakują i starają się złapać kontakt z Realem.

9
3
4
2
1
64'

10
61'

Gol! Strzelił Gareth Bale. Asystował mu Isco.  Isco z okolic własnego pola karnego zagrał do Bale'a, a ten uciekł obrońcy i w sytuacji sam na sam lekko uderzył ponad bramkarzem. 1:3!

25
57'

Sociedad. Schodzi: Sergio Canales. Wchodzi: Carlos Vela.

5
5
2
5
2
57'

Mocno, ale bardzo niecelnie uderzył Canales.

1
3
2
2
3
55'

Jesteśmy po drugiej stronie boiska. Z pola karnego zbyt lekko aby zaskoczyć bramkarza uderzył Asensio.

6
3
2
1
1
53'

Kolejny strzał z pola karnego Llorente, kolejny raz Navas pewnie obronił.

7
1
1
2
52'

Odpowiedź Królewskich! Strzał Asensio odbił bramkarz, poprawka Borji Mayorala trafiła w boczną siatkę!

2
51'

Dośrodkowanie z rogu, głową wprost w Navasa uderzył Llorente.

3
2
3
2
2
50'

Dogranie w pole karne, Ramos w ostatniej chwili uprzedził rywala!

5
3
1
2
48'

Gospodarze w ataku, przed momentem wrzutka w pole karne, jeden z graczy gospodarzy padł w "szesnastce", arbiter nakazał grać dalej.

3
1
1
46'

Gramy po przerwie.

4
7
2
45+1'

5
45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

4
2
1
3
44'

Teraz próba Modrica, którą zbił do boku bramkarz. Po chwili Asensio z pola karnego uderzył niecelnie.

10
6
1
1
4
43'

Uderzał z pola karnego Asensio, piłka przeleciała obok słupka bramki gospodarzy,

8
6
5
1
2
41'

Real Madryt kontroluje mecz, nie chce popełnić wcześniejszego błędu i dopuścić rywala pod własną bramkę.

12
4
1
1
1
39'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marco Asensio.

9
2
1
7
16
36'

Żółtą kartkę za dyskusje otrzymał Diego Llorente.

Diego Llorente #3
12
8
1
1
6
36'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Kevin Rodrigues. Gospodarze mogli prowadzić, a tymczasem goście wyprowadzili kontrę. Borja Mayoral dogrywał, a Rodrgues wbił piłkę do własnej bramki!

Kevin Rodrigues #20
59
31
10
16
40
36'

Niemal kopia akcji bramkowej, dośrodkowanie z prawej strony i strzał Rodriguesa trafił w poprzeczkę!

6
3
5
2
8
35'

Real po stracie gola wściekle atakuje. Piłka nie opuszcza pola karnego gospodarzy.

9
5
2
1
4
33'

Wróciliśmy do gry. Kibic gospodarzy z usztywnioną nogą właśnie rozpoczął proces leczenia...

5
4
3
2
4
31'

Przerwa w grze. Na trybunie zbudowanej tuż za bramką jeden z kibiiców uszkodził sobie nogę i prawdopodobnie zasłabł. Służby przewiozły poszkodowanego, już przytomnego, do karetki.

5
6
9
27
9
29'

Gol! Strzelił Kevin Rodrigues. Asystował mu Alvaro Odriozola.  Gospodarze dość niespodziewanie doprowadzili do wyrównania. Z prawej strony dośrodkował Odrizola, a Rodrigues uderzył z woleja. Bramkarz popełnił błąd i pod ręka przepuścił ją do siatki. 1:1!

59
26'

Rzut rożny dla Realu, w zamieszaniu jeden z graczy Królewskich oddał strzał głową, ale zbyt słabo i piłka nawet nie doleciała do bramki.

5
4
4
8
5
22'

Zaostrzyło się spotkanie, kilka fauli rodem z podwórka. Nerwowi zrobili się gospodarze po stracie gola.

14
7
4
3
4
19'

Gol! Strzelił Borja Mayoral. Asystował mu Sergio Ramos.  W polu karnym do przewrotki składał się Ramos. Ostatecznie do piłki doszedł nadbiegający Mayoral i uderzył ze szpica tuż przy słupku. 0:1!

96
56
16
17
44
18'

Willian Jose otrzymał piłkę przed polem karnym. Natychmiastowy strzał pewnie obronił dobrze ustawiony bramkarz.

5
1
3
3
4
16'

Hernandez wpadł z piłką w pole karne lewą stroną, piłkę wystawił Asensio, a ten uderzył w interweniującego obrońcę!

3
2
1
3
5
14'

Theo Hernandez padł w polu karnym, ale więcej było w tym "tata - wariata" niż przewinienia rywala.

7
8
9
4
5
11'

Dogranie do Borjy Mayorala, ale ten na spalonym.

6
5
3
8
6
9'

Gra częściej toczy się na połowie gospodarzy, jednak goście nie mają dużej przewagi.

7
4
5
2
5
6'

Isco szukał partnera w polu karnym, jednak zbyt mocno dogrywał piłkę i ta opuściła boisko.

8
3
2
7
6
2'

Dani Carvajal wpadł z piłką w pole karne, dogrywał do partnera, ale szybszy obrońca, który zablokował strzał z sześciu metrów.