5
7
12
88'

Lionel Messi strzelił płasko zza pola karnego i piłka o metr minęła słupek bramki Getafe.

9
3
3
13
18
84'

Gol! Strzelił Paulinho. Asystował mu Lionel Messi.

Bramka dla Barcelony! Messi zagrał do Paulinho, który wpadł między dwóch rywali w pole karne i strzelił w długi róg tuż przy słupku! Świetna akcja rezerwowego gości!

108
66
31
12
16
82'

Ależ blisko gola dla Getafe! Po strzale Aranbarriego piłkę na słupek własnej bramki zbił Sergi Roberto!

14
4
4
1
4
80'

Groźnie pod bramką Barcelony! Jimenez strzelił z dystansu i piłkę z małymi problemami złapał Marc-Andre ter Stegen.

11
2
1
1
2
77'

Barcelona. Schodzi: Ivan Rakitić. Wchodzi: Paulinho.

15
5
2
2
3
73'

Żółtą kartkę otrzymał Luis Suarez. Za dyskusje z arbitrem.

10
3
3
10
23
71'

Tymczasem powtórki wykazują, że powinien być rzut karny dla Barcelony po faulu na Luisie Suarezie.

11
2
3
16
71'

Getafe. Schodzi: Amath N'Diaye. Wchodzi: Sergio Mora.

1
70'

Piłkarze Barcelony domagali się bezskutecznie rzutu karnego. Tymczasem zawodnicy Getafe ruszyli z błyskawiczną kontrą, którą wzorowo zatrzymał Samuel Umtiti.

5
1
2
66'

Żółtą kartkę otrzymał Jordi Alba. Za faul.

11
9
5
10
12
62'

Gol! Strzelił Denis Suarez. Asystował mu Sergi Roberto. Roberto powalczył w polu karnym, wycofał na 13. metr do Denisa Suareza, który popisał się bardzo ładnym strzałem w okienko bramki Getafe!

71
41
18
12
17
60'

Niewiele zmienia się w grze Barcelony. Żaden z graczy nie potrafi przejąć gry na własne barki.

2
1
2
4
8
56'

Sergi Roberto strzelił płasko z dystansu, lecz na posterunku stał golkiper Getafe.

6
5
4
54'

Getafe. Schodzi: Gaku Shibasaki. Wchodzi: Alvaro Gimenez.

4
54'

Żółtą kartkę otrzymał Gerard Deulofeu. Za pretensje w kierunku sędziego.

1
1
1
1
11
53'

Strzelec gola doznał kontuzji stopy i będzie potrzebna zmiana.

10
6
7
6
3
50'

Barcelona ruszyła do ataków, ale Getafe broni się 9 graczami i nie dopuszcza rywali do podbramkowych okazji.

8
4
2
1
46'

Początek drugiej połowy.

7
3
4
3
3
46'
6
2
3
3
2
45+2'

Lionel Messi! Argentyńczyk kapitalnie przymierzył w okienko bramki Getafe, jednak znakomicie interweniował Vicente Guaita.

14
6
8
5
7
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

4
1
4
1
2
45'

I kolejna okazja dla Getafe. Niepilnowany Fajr strzelił z półwoleja z ostrego kąta, ale piłka poleciała daleko w trybuny.

5
4
2
2
4
43'

Bardzo słaba połowa w wykonaniu Barcelony. Wicemistrzowie Hiszpanii nie mają pomysłu na rozmontowanie defensywy beniaminka.

4
2
1
3
10
39'

Gol! Strzelił Gaku Shibasaki.

Co za gol!!! Shibasaki huknął z powietrza z 18. metrów i piłka poleciała pod poprzeczkę bramki Barcelony! Marc-Andre ter Stegen bez szans!

Getafe CF
45
31
23
29
63
36'

Bardzo szybko bez piłki grają zawodnicy Getafe. Gospodarze błyskawicznie podwajają krycie i nie dają rozwinąć skrzydeł Messiemu i spółce.

4
2
2
7
6
32'

Żółtą kartkę otrzymał Juan Cala. Za ostry faul na Messim.

Getafe CF
19
8
2
3
8
31'

Pierwsza wyśmienita okazja dla Barcelony. Andres Iniesta zauważył w polu karnym zupełnie niepilnowanego Umtitiego i zacentrował wprost na jego głowę. Francuz strzelił jednak zbyt lekko, a na dodatek wprost w bramkarza.

6
3
2
5
29'

Gerard Deulofeu od razu wpadł w pole karne i z ostrego kąta strzelił w kierunku bliższego słupka. Dobrze ustawiony był golkiper Getafe, który zanotował pierwszą udaną interwencję.

9
1
29'

Barcelona. Schodzi: Ousmane Dembele. Wchodzi: Gerard Deulofeu. Piłka w końcu wyszła poza plac gry i Deulofeu może wejść na boisko.

26'

Gerard Deulofeu już gotowy do wejścia. Dembele schodzi na ławkę o własnych siłach, ale nie może kontynuować gry.

1
2
5
7
23'

Ousmane Dembele ma problemy z mięśniem dwugłowym uda! Chyba będzie potrzebna zmiana!

13
6
7
20
25
19'

A w strzałach już... 5:0 dla Getafe! Piłkarze gości źle weszli w ten mecz.

9
3
7
11
25
17'

Powtórki wykazują, że Gerard Pique zagrał piłkę ręką we własnym polu karnym!

9
6
3
10
15
16'

Ależ blisko gola dla Getafe!!! Po zagraniu Shiabasakiego o centymetry od samobójczej bramki był Gerard Pique! Jeszcze na długim słupku akcję zamykał  Jorge Molina, ale z ostrego kąta trafił tylko w boczną siatkę. Bardzo ładna akcja gospodarzy.

4
11'

Po kombinacyjnie wykonanym rzucie wolnym piłkarz Getafe został zablokowany przy próbie strzału z 17. metrów.

8
5
1
1
1
10'

Żółtą kartkę otrzymał Gerard Pique. Jorge Molina założył piłkarską siatkę Pique, który musiał zatrzymać rywala rozpaczliwym padem i złapaniem za koszulkę. Getafe będzie miało rzut wolny tuż obok linii bocznej pola karnego.

7
6
3
5
7
9'

Z ponad 30. metrów uderzył Faycal Fajr. Skrzydłowy Getafe trafił w jednego z graczy Barcy i piłkę mógł spokojnie złapać Marc-Andre ter Stegen.

9
2
7'

Na razie sennie pod Madrytem. Miejscowe Getafe radzi sobie z gwiazdami Barcelony.

2
1
2
5
11
3'

Dziś FC Barcelona pierwszy raz występuje w trzecim komplecie strojów na sezon 2017/2018. Barwa rdzawoczerwona:

11
5
5
2
3
2'

Pierwszy strzał w wykonaniu graczy gospodarzy. Z 18. metrow w światło bramki uderzył Jorge Molina, ale golkiper Barcelony nie miał problemów z interwencją.

15:38

FC Barcelona po 3 zwycięstwach w 3 kolejkach jest liderem rozgrywek. Getafe CF do tej pory zgromadziło 4 punkty (zwycięstwo z Leganes, remis z Athletic i porażka z Sevillą).