Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu.

4
2
2
89'

Kluczowa interwencja Urosa Spajicia, który zablokował płaskie uderzenie. Za moment sędzia ogłosi, o ile minut przedłuży spotkanie.

2
2
1
2
1
85'

Anderlecht. Schodzi: Nicolae Stanciu. Wchodzi: Adrien Trebel.

wchodzi Wchodzi
Adrien Trebel #18
schodzi Schodzi
3
82'

KV Oostende. Schodzi: Emmanuel Banda. Wchodzi: Joseph Akpala.

Emmanuel Banda #12
1
80'

Żółtą kartkę otrzymał David Rozehnal.

2
77'

Gol! Strzelił Sofiane Hanni.

Kevin De Bruyne nie zobaczył gola! Dwie minuty po jego wyjściu RSC Anderlecht wyszedł na prowadzenie. Sofiane Hanni znalazł się w odpowiednim miejscu oraz czasie i dobił piłkę do bramki po interwencji Silvio Proto.

3
76'

KV Oostende. Schodzi: Richairo Zivković. Wchodzi: Gohi Bi Cyriac.

Gohi Bi Cyriac #16
1
75'

Znudził się tym meczem Kevin De Bruyne i na kwadrans przed końcem opuszcza trybuny. Chyba chce szybciej wyprowadzić auto z parkingu pod stadionem.

4
2
74'

Anderlecht. Schodzi: Dennis Appiah. Wchodzi: Nicolae Stanciu.

Dennis Appiah #12
1
1
70'

Po przewinieniu w bocznym sektorze boiska RSC Anderlecht pospieszył się z wykonaniem rzutu wolnego i sprowokował Richairo Zivkovicia do kontrataku. Napastnika gości powstrzymał wślizg w ostatnim momencie.

68'

KV Oostende. Schodzi: Knowledge Musona. Wchodzi: Fernando Canesin Matos.

Fernando Canesin Matos #55
1
66'

Isaac Kiese Thelin przedłużył podanie Ivana Obradovicia z głębi pola do bramkarza rywali. Tak RSC Anderlecht na pewno nie zdobędzie pierwszego, ligowego gola.

64'

Coraz mniej zawodników Anderlechtu zostaje w defensywie. Próbuje to wykorzystać KV Oostende, ale fakty są takie, że odważniejsza gra gości nie przekłada się na soczyste strzały.

1
60'

Kilka prób gospodarzy, ale wszystkie zablokowane. Zaczyna się spieszyć Anderlechtowi. Ożywili się również jego kibice na trybunach.

1
1
56'

Trener postanowił dokonać zmiany w ataku, więc Łukasz Teodorczyk zakończył mecz bez celnego strzału i tym samym gola. Jego śladem idzie na razie Sofiane Hanni. Kolejne pudło pomocnika Anderlechtu.

1
1
54'

Jeszcze jedna próba zza pola karnego prosto w rękawice Silvio Proto, który tym razem nie zaprezentował chwytu, a piąstkowanie.

52'

Można odnieść wrażenie, że KV Oostende ustawiony odważniej w drugiej połowie. To może być dobra wiadomość dla kibiców, jeżeli na boisku zrobi się więcej miejsca.

1
50'

Silvio Proto ustawia się idealnie, dzięki czemu ma czas na przygotowanie się do interwencji po wszystkich strzałach z dystansu piłkarzy Anderlechtu.

47'

Żarko Tomasević sprytnie w polu karnym po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Nawet oddał strzał, tyle że trafił w defensora i jedyne, co wywalczył, to kolejny korner.

46'

Gra wznowiona po przerwie.

1
1
Czy Łukasz Teodorczyk strzeli gola po przerwie?
1
45'

Doliczona minuta.

43'

Obrazki z Brukseli. RSC Anderlecht stara się strzelić pierwszego ligowego gola.

41'

Richairo Zivković wystartował do podania z głębi pola, ale nie pobiegł daleko. Sędzia asystent zasygnalizował spalonego i zatrzymał napastnika KV Oostende.

38'

Żółtą kartkę otrzymał Sofiane Hanni.

37'

Żółtą kartkę otrzymał Brecht Capon.

Brecht Capon #27
KV Oostende
36'

Alexandru Chipciu zgrał piłkę przytomnie do Łukasza Teodorczyka. Polak strzelił z powietrza na wiwat i Rumun aż złapał się za głowę po tym pudle.

1
1
1
33'

W strzałach celnych zrobiło się przed momentem 2:2. Na razie gra przyjezdnych pozwala im realnie myśleć o zapunktowaniu w Brukseli.

30'

Stosunkowo szybko minęły dwa kwadranse meczu. Raz przeważa RSC Anderlecht, raz KV Oostende. Obie drużyny nie potrafią zdominować wydarzeń na murawie.

1
28'

David Rozehnal zrobił to zbyt nerwowo. Mógł spokojnie wyekspediować płaskie dośrodkowanie Dennisa Appiaha w aut, a sprokurował rzut rożny. Na szczęście dla gości, RSC Anderlecht nie spożytkował stałego fragmentu.

26'

Stadion w niedzielne popołudnie z perspektywy trybun.

2
2
1
1
1
23'

Inne rozegranie rzutu rożnego przez RSC Anderlecht. Tym razem płaskie podanie. Jeden zawodnik przepuścił piłkę, a ten drugi Sofiane Hanni uderzył niecelnie. Więcej kombinacji niż efektu.

2
20'

Po dośrodkowaniu z narożnika biska najwyżej wyskoczył Kara Mbodji i co prawda oddał strzał, jednak metr ponad poprzeczką.

18'

Nieporozumienie w zespole z Brukseli. Sofiane Hanni dostał podanie za plecy od debiutanta Henry'ego Onyekuru przez co nie mógł oddać strzału z bliska.

15'

Na koniec pierwszego kwadransa miał okazję do wykazania się Matz Sels. Ustawił się w idealnym miejscu i po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zatrzymał strzał z ostrego kąta.

13'

Odważniejsze minuty KV Oostende. Wzburzenie w obozie gości wywołało starcie Kary Mbodji z Richairo Zivkoviciem. Sędzia nie zdecydował się podyktować po nim rzutu karnego.

11'

Tak wyglądała prezentacja drużyn przed spotkaniem.

9'

Stały fragment po faulu Żarko Tomasevicia wykonał Sofiane Hanni. Nieudane uderzenie pomocnika z rzutu wolnego i futbolówka poszybowała zdecydowanie za wysoko.

8'

Żółtą kartkę otrzymał Żarko Tomasević.

Żarko Tomasević #33
KV Oostende
7'

Podanie do Łukasza Teodorczyka. Reprezentant Polski opanował piłkę w polu karnym, ułożył ją sobie do strzału i tylko ostatni element akcji zepsuł. Napastnik RSC Anderlechtu huknął w boczną siatkę.

2
1
5'

Mógł podawać, jednak do końca poszedł sam Knowledge Musona i zakończył rajd przed polem karnym płaskim strzałem obok bramki.

3'

Bardziej próby niż ataki przyjezdnych stopowane przez RSC Anderlecht. W odpowiedzi pierwsze celne uderzenie oddał zza pola karnego Leander Dendoncker.