1
1
87'

Gol! Strzelił Łukasz Teodorczyk.

Mamy gola Teodorczyka! Zmieszanie przed bramką gości i najszybciej połapał się w sytuacji polski snajper.

55
26
5
1
1
85'

Sint Truidense VV. Schodzi: Yohan Boli. Wchodzi: Samuel Asamoah.

1
82'

Świetny zwód Bruno na prawej stronie boiska. Wydawało się, że pomocnik zagra na nogę partnera, a ten z odległości 3 metrów musi trafić. Nic z tych rzeczy, fantastyczną interwencją w obronie popisał się Teixeira.

1
1
2
80'

Sels z problemami broni strzał Abrahamsa.

2
2
78'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Pirard.

Lucas Pirard #21
Sint Truidense VV
2
2
1
77'

Anderlecht. Schodzi: Alexandru Chipciu. Wchodzi: Pieter Gerkens.

Pieter Gerkens #8
3
2
77'

Anderlecht. Schodzi: Sven Kums. Wchodzi: Nicolae Stanciu.

77'

Ależ zamieszanie 2 metry przed bramką przyjezdnych! Bliscy wepchnięcia piłki do siatki byli Teodorczyk i Bruno, ale obrońcy wybijali z linii bramkowej.

2
1
1
1
75'

Botaka w indywidualnej akcji zakończonej celnym strzałem, ale bramkarz gospodarzy był na posterunku.

2
1
1
2
2
72'

Długie podanie do Teodorczyka, ale Polak złapany na spalonym.

3
1
1
1
68'

Sint Truidense VV. Schodzi: Casper De Norre. Wchodzi: Kurt Abrahams.

1
66'

Gol! Strzelił Jordan Rolly Botaka. Asystował mu Jonathan Legear.

Goście podwyższyli prowadzenie. Centra z prawej flanki, Mbodji nie upilnował Botaki, a ten mocnym strzałem głową pokonał Selsa.

Jordan Rolly Botaka #7
3
2
3
4
8
64'

Anderlecht goni wynik, a goście świadomie cofnęli się na własną połowę i czekają na kontrę.

4
2
1
2
2
62'
59'

Szansa przed gospodarzami. Jorge Teixeira faulował Onyekuru blisko własnego pola karnego. Hanni dograł na głowę Mbodjiego, ale strzał stopera minął bramkę.

2
1
2
2
1
57'

Przerwa w grze. Urazu nabawił się Obradović.

1
1
3
2
55'

Rozkręca się nam ten mecz! Świetne podanie w pole karne Pirarda, ale bramkarz gości wygrywa pojedynek jeden na jednego z Thelinem.

3
3
2
2
2
53'

Gol! Strzelił Jonathan Legear. Asystował mu Jordan Rolly Botaka.

Cóż za wejście z ławki! Po centrze z lewego skrzydła wprowadzony w przerwie, notabene były piłkarz Anderlechtu, trafia na 1:2.

Asysta:
4
2
4
5
8
53'

Dośrodkowanie Obradovicia i niecelny strzał głową Thelina.

2
1
1
4
3
51'

Kontra Anderlechtu i gdy wydawało się, że Hanni wypracuje "setkę" Kumsowi, Algierczyk zagrał zbyt mocno i piłka u bramkarza.

2
2
1
2
2
49'

Krosowe podanie Spajicia w poszukiwaniu Onyekuru, ale było to zdecydowanie zbyt mocne zagranie.

2
1
1
1
1
46'

Sint Truidense VV. Schodzi: Damien Dussaut. Wchodzi: Jonathan Legear.

Damien Dussaut #20
2
1
1
2
1
46'

13:54

W pierwszej połowie zupełnie niewidoczny był Isaac Kiese Thelin, a to dobry znak w kontekście pojawienia się na murawie Łukasza Teodorczyka.

5
3
1
1
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

4
2
1
1
1
43'

Bez respektu dla gospodarzy gra dzisiaj Sint Truidense VV. Oglądamy niezwykle wyrównane spotkanie.

3
1
1
1
1
40'

Dla równowagi indywidualna akcja po przeciwnej stronie boiska. Alexis De Sart nie przedarł się jednak w szesnastkę gospodarzy.

3
1
1
1
1
39'

Skuteczny drybling Hanniego i dobre podanie do Onyekuru. Uderzenie Nigeryjczyka zatrzymuje Pirard.

3
1
1
1
2
35'

Centra z lewego skrzydła i piękny strzał głową De Sarta, po którym piłka przelobowała bramkarza. Gola jednak nie ma, bowiem stojący przy dalszym słupku Boli był na spalonym. Dziwna i wydaje się, że błędna decyzja sędziego. Francuski napastnik nie brał udziału w tej akcji!

1
1
1
1
1
33'

Cóż za akcja Charisisa! Grek popędził środkiem, założył siatkę rywalowi i stanąłó sam przed bramkarzem. Płaski strzał, ale gola nie ma. Kapitalna parada Selsa!

1
1
1
1
1
30'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Sofiane Hanni!

Świetna parada Pirarda! Bramkarz gości rzucił się w swoją prawą stronę i odbił mocny strzał Hanniego!

6
29'

Rzut karny dla Anderlechtu! Podcięty w polu karnym został Henry Onyekuru

1
1
1
27'

Faulowany przed polem karnym gości był Obradović, choć Dussaut się z tym nie zgadza. Hanni dośrodkował jednak prosto do rąk bramkarza.

1
1
1
1
1
24'

Kontrowersyjna sytuacja. Onyekuru przewrócony w polu karnym gości przez Teixeirę. Sędzia nie reaguje!

1
21'

Gol! Strzelił Yohan Boli. Asystował mu Charilaos Charisis.

Gospodarze długo się prowadzeniem nie nacieszyli! Zagranie z prawej strony boiska i zamykający akcję Boli uderzył mocno pod poprzeczkę.

8
18'

Gol! Strzelił Massimo Bruno. Asystował mu Sofiane Hanni.

Mamy gola! Szybkie wznowienie gry z autu i niesygnalizowane podanie odwróconego tyłem do bramki Hanniego. Techniczny strzał w długi róg daje gospodarzom prowadzenie.

Asysta:
12
4
1
1
1
16'

Przyspieszenie Henry Onyekuru w polu karnym Sint Truidense. Nigeryjczyk zagrał na 3. metr, ale piłkę złapał Pirard.

3
2
1
1
1
14'

W odpowiedzi uderzenie Massimo Bruno, ale bezproblemowo zatrzymał piłkę Pirard.

2
3
1
1
1
11'

Groźne, otwierające drogę do bramki gospodarzy podanie z głębi pola. Płasko uderzył Boli, ale Sels pewnie obronił.

1
1
1
2
2
10'

Drugi korner dla gospodarzy i ponownie udało się łatwo dojść do strzału. Centrę Kumsa strącił głową Leander Dendoncker, ale ponownie nad poprzeczką.

1
1
1
1
1
6'

Bardzo dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego trafiło do Mbodjiego, ale ten główkował tuż nad poprzeczką.

1
1
1
1
1
5'

Długie podanie w kierunku Boliego. Francuz błyskawicznie wystartował do piłki, ale jest sygnalizacja ofsajdu.

3'

Akcja gości prawą stroną boiska i wstrzelenie piłki przed bramkę. Było gorąco, ale żaden z piłkarzy nie sięgnął piłki.