Gent. Schodzi: Mamadou Sylla. Wchodzi: Roman Jaremczuk.

2
2
1
85'

Niewiele pozostało do końca regulaminowego czasu. Na pewno sędzia trochę doliczy. Przed momentem była przerwa spowodowana urazem Andersona Esiti.

1
1
1
1
1
81'

Henry Onyekuru na spalonym. Sędzia asystent wygląda na przekonanego o słuszności swojej decyzji. Powtórka również nie pozostawia wątpliwości.

1
1
1
1
1
79'

Niezłe zmiany przeprowadził Rene Weiler. Wprowadzony z ławki rezerwowych Massimo Bruno huknął zza pola karnego i bramkarz musiał być czujny.

2
2
2
1
1
76'

Daiver Machado bohaterem ostatnich akcji KAA Gent, jednak brakuje mu precyzji. Matz Sels zajmuje się bardziej mobilizowaniem swoich obrońców niż interweniowaniem.

3
2
73'

Gent. Schodzi: Brecht Dejaegere. Wchodzi: Yaya Kubo.

Yaya Kubo #31
Brecht Dejaegere #19
72'

1
70'

Niebawem zmiana również w obozie gospodarzy. Nie byli zadowoleni ze swojego remisu, ale w ostatnich minutach mogli go śmiało stracić. Anderlecht oddał trzy celne uderzenia.

4
2
2
2
2
66'
66'

Alexandru Chipciu przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem. Próbował dobijać Sofiane Hanni i sytuację musiał ratować obrońca tuż przed linią bramkową. Ruszył Anderlecht!

2
1
1
1
4
63'

Trzeba było czekać godzinę na tak interesującą wymianę ciosów. Piłka przetransportowana przed pole karne KAA Gent do Henry'ego Onyekuru, którego groźny strzał zatrzymał Yannick Thoelen.

2
2
4
4
2
62'

Mamadou Sylla ruszył energicznie na połowie RSC Anderlechtu, wymanewrował obrońcę i znalazł miejsce do uderzenia. Napastnik KAA Gent nie może wstrzelić się w bramkę.

3
3
3
3
3
61'

Dwa dośrodkowania po przeciwnych stronach boiska prosto w głowę defensora. Tak to na pewno żadna z drużyn nie zdobędzie zwycięskiego gola.

3
3
3
3
3
59'

Po dośrodkowaniu Svena Kumsa piłkę wypiąstkował bramkarz KAA Gent. Miał z nią mały problem, ale ostatecznie poradził sobie.

2
2
2
2
2
57'

Anderlecht. Schodzi: Pieter Gerkens. Wchodzi: Adrien Trebel.

Pieter Gerkens #8
2
2
2
2
2
54'

Trochę denerwują się miejscowi kibice. Sytuacje podbramkowe KAA Gent nie są może stuprocentowe, ale śmiało mógł już zmienić jedną w gola.

2
2
2
2
2
52'

Jeszcze jeden faul na Łukaszu Teodorczyku przed polem karnym. Stołeczna drużyna natychmiast wykonała rzut wolny, ale niewiele to dało. Henry Onyekuru nie przebił się w szesnastkę gospodarzy.

2
2
2
2
2
48'

W walce o górną piłkę powstrzymany nieprzepisowo został Łukasz Teodorczyk. Publiczność nie jest przekonana, czy Anderlechtowi należał się w tej sytuacji rzut wolny.

3
3
3
3
3
46'

Gra wznowiona po przerwie.

3
3
3
3
3
45'

Doliczona minuta.

2
2
2
2
2
45'

2
43'

Danijel Milicević wrócił we własne pole karne przy okazji stałego fragmentu RSC Anderlechtu. Potężnie oberwał w udo od Sofiane'a Hanniego i potrzebny jest zamrażacz.

2
2
2
2
2
40'

Pierwsze tak ciekawe uderzenie RSC Anderlechtu w światło bramki. Już przewracał się Alexandru Chipciu, ale zdążył kopnąć piłkę i musiał się wykazać Yannick Thoelen.

2
2
2
2
2
39'

2
35'

Matz Sels wyciągnął się jak struna przed własną linią bramkową i końcami palców sparował piłkę po niebezpiecznym strzale z dystansu. Blisko zdobycia gola był Damien Marcq!

1
1
1
1
1
34'

1
29'

Przynajmniej część kibiców wygląda na zadowolnych. Ta rozśpiewana. KAA Gent miał kolejny rzut rożny i sporadycznie wypuszcza drużynę Łukasza Teodorczyka z własnej połowy.

1
1
1
1
1
25'

Prowadzi grę KAA Gent. Widać, że gospodarze mają mocne postanowienie, że w niedzielę się przełamią. Od kilku minut nie oddali jednak dobrego strzału, stąd pomruk wyczekiwania na trybunach.

1
1
1
1
1
21'

Mamadou Sylla strzelił zza pola karnego niecelnie i trochę wystraszyli się kibice za bramką Matza Selsa.

1
1
1
1
1
19'

Uros Spajić popełnił kolejny faul taktyczny. Sędzia spojrzał groźnie na defensora RSC Anderlechtu. Te spojrzenie oznaczało jedno: jeszcze jeden taki numer i wyrzucę cię z boiska w pierwszej połowie.

2
1
2
3
2
17'

2
13'

Początek meczu pod znakiem stałych fragmentów KAA Gent. Przyjezdni starali się już odpowiedzieć z wykorzystaniem Łukasza Teodorczyka, jednak strzał ostrzegawczy napastnika reprezentacji Polski był niecelny.

1
1
1
1
1
11'

Nie uczą się na własnych błędach zawodnicy z Brukseli i ponownie powstrzymali przeciwnika faulem. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego wszystkich przeskoczył Samuel Gigot, ale nie oddał soczystego strzału głową.

1
1
2
1
1
6'

Temperatura wrzenia po stałych fragmentach KAA Gent. Tym razem po miękkiej wrzutce z rzutu wolnego Stefan Mitrović zapolował na piłkę i główkował w słupek bramki RSC Anderlechtu.

1
1
2
3'

Gorąco w polu karnym Anderlechtu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Niepewnie piąstkował Matz Sels i sytuację musiał naprawiać po swoim bramkarzu Uros Spajić.

17:49

RSC Anderlecht z Łukaszem Teodorczykiem w jedenastce wystąpi na stadionie KAA Gent, który w tym sezonie nie wygrał jeszcze żadnego meczu o stawkę. Drużyna z Brukseli zamierza poprawić sobie nastroje zwycięstwem po dwóch porażkach z rzędu.