Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu.

6
4
90'
88'

Radamel Falcao rzucił się na piłkę między stoperami Paris Saint-Germain. Co prawda oddał strzał, jednak obok bramki Alphonse'a Areoli! Nie zabrakło dużo.

3
5
2
2
1
86'

PSG. Schodzi: Javier Pastore. Wchodzi: Goncalo Guedes.

85'

Szybują ostatnie dośrodkowania w pole karne Paris Saint-Germain, a tam królem przestworzy jest Alphonse Areola.

4
1
1
3
3
82'

5
80'

Po dośrodkowaniu Paris Saint-Germain z rzutu rożnego gwizdek sędziego. Zdaniem Marokańczyka faulował Edinson Cavani, który próbował wspiąć się po plecach przeciwnika.

4
2
2
2
3
77'

Monaco. Schodzi: Djibril Sidibe. Wchodzi: Allan Saint-Maximin.

2
74'

Fragment spotkania, w którym trenerzy zmieniają podstawowych zawodników. Na dodatek Djibril Sidibe i Thiago Silva są kontuzjowani, stąd przerwa w grze.

1
1
1
2
71'

PSG. Schodzi: Thiago Motta. Wchodzi: Blaise Matuidi.

2
1
2
1
1
71'
70'

Stracili pomysł i wigor piłkarze z księstwa, a czasu na wyrównanie pozostało niewiele. Leonardo Jardim szykuje więc kolejnego zmiennika. Nie ma na co czekać.

1
1
1
66'

Monaco. Schodzi: Terence Kongolo. Wchodzi: Rony Lopes.

63'

Gol! Strzelił Adrien Rabiot. Asystował mu Dani Alves.

Paris Saint-Germain z wiatrem w żaglach i prowadzeniem 2:1! Po precyzyjnym strzale głową Adriena Rabiota bramkarz Danijel Subasić tylko obserwował lot piłki.

15
8
11
13
41
62'

Danijel Subasić nie dał się przelobować. Doświadczony bramkarz przeniósł nad poprzeczkę centrostrzał i stołecznej drużynie pozostał jedynie korner.

1
2
60'

Kamil Glik miał okazję do pojawienia się w polu karnym przeciwnika. Piłka jedynie przeturlała się po głowie Polaka. To nie było soczyste uderzenie po wrzutce z rzutu rożnego.

3
4
4
2
4
56'

Youri Tielemans dopadł do piłki wybitej zbyt krótko przez stoperów. Strzał środkowego pomocnika nie podniósł ciśnienia Alphonsowi Areoli. Wyraźne pudło.

1
1
2
2
2
53'

Dani Alves nie powtórzył swojego genialnego uderzenia z rzutu wolnego. Po przewinieniu Kamila Glika na Edinsonie Cavanim Brazylijczyk trafił prosto w mur.

2
53'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Glik.

6
5
4
6
21
51'

Gol! Strzelił Dani Alves.

Nie można było lepiej wykonać rzutu wolnego po przewinieniu Djibrila Sidibe! Kosmiczne uderzenie ze stałego fragmentu prawie w samo okienko na 1:1!

14
9
7
12
34
50'

Żółtą kartkę otrzymał Djibril Sidibe.

3
3
1
1
6
47'

Dośrodkowanie z prawego skrzydła do osamotnionego Radamela Falcao. Powinien zatrudnić bramkarza Paris Saint-Germain, jednak główkował metr, dwa nad poprzeczką.

1
1
1
3
2
46'

Gra wznowiona po przerwie.

7
4
4
2
2
Czy defensywa z Kamilem Glikiem zachowa czyste konto?
6
2
1
2
4
45'

Doliczona minuta do regulaminowego czasu.

5
1
43'

Było gorąco w polu karnym AS Monaco po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Danijel Subasić nawarzył piwa i sam je wypił. Najpierw wypluł piłkę, a po chwili uniemożliwił dobitkę Marquinhosowi.

5
1
4
42'

Javier Pastore ma coś do powiedzenia sędziemu, choć ten przyznał piłkę jego drużynie. Może po tym rzucie wolnym uda się Paris Saint-Germain wyrównać.

2
2
39'

Kylian Mbappe Lottin na spalonym i to nie pierwszy dziś raz. Musi uważać młodziutki napastnik AS Monaco, jeżeli chce w tym spotkaniu zdobyć gola.

2
1
4
2
3
37'

W końcu ujawnił się Edinson Cavani, jednak lepiej gdyby tego nie robił. Bardzo nieudane uderzenie z rzutu wolnego nad bramką AS Monaco.

2
1
6
1
3
35'

Kilka udanych interwencji Kamila Glika w ostatnim czasie. Edinson Cavani coraz mniej widoczny w tym spotkaniu, a całej drużynie z Paryża pozostało 10 minut na wyrównanie w pierwszej połowie.

7
4
5
3
2
30'

Gol! Strzelił Djibril Sidibe.

Tymczasem gola zdobyło AS Monaco! Pierwszy celny strzał i od razu 1:0. Djibril Sidibe wpadł w pole karne, a następnie przelobował Alphonse'a Areolę po błyskotliwym podaniu z drugiej linii.

56
30
8
7
10
28'

3:0 w strzałach celnych na korzyść paryżan pokazuje, która drużyna była dotychczas trochę konkretniejsza. Danijel Subasić musiał zaprezentować jedną świetną interwencję.

1
1
4
3
2
25'

Piłka wybita zbyt krótko po dośrodkowaniu z rzutu wolnego trafiła do Daniego Alvesa. Były zawodnik Juventusu Turyn huknął zza pola karnego wyraźnie ponad bramką.

3
1
1
23'

Youri Tielemans zaprezentował efektowne przejście przez drugą linię Paris Saint-Germain. Akcja zespołu z księstwa nie potrwała jednak zbyt długo. Trochę brakuje konkretów w ostatnich minutach po żywym kwadransie otwierającym widowisko.

1
3
20'

Zakręcił przeciwnikami Adrien Rabiot. W końcu poirytował ich i sprowokował do faulu. Po rzucie wolnym zero zagrożenia dla AS Monaco.

4
1
1
1
18'

Danijel Subasić miał piłkę w rękawicach i wznowił grę dalekim wykopem. Kylian Mbappe Lottin i Radamel Falcao nie utrzymali futbolówki blisko pola karnego przeciwnika.

1
1
2
15'

Bezbramkowy, ale niezły kwadrans meczu. Obie drużyny czują się dobrze w szybkim ataku i mają kim straszyć w przodzie. Do kolejnego pojedynku są gotowi Radamel Falcao i Edinson Cavani.

3
1
14'

Youri Tielemans zbiegł ze środka pola na prawe skrzydło i zrobił tam przewagę. Problem w tym, że dośrodkował prosto w nogi defensora i sprowokował stołeczną drużynę do kontrataku.

2
1
12'

Bardziej strzał niż dośrodkowanie z rzutu wolnego. Pewne jest, że piłka nie zmierzała w światło bramki i Alphonse Areola mógł ją spokojnie odprowadzić wzrokiem poza boisko.

2
1
9'

Pierwsza tak dobra interwencja Kamila Glika. Polak poradził sobie z dośrodkowaniem z prawego skrzydła i nie dał nawet pomarzyć o oddaniu strzału Edinsonowi Cavaniemu.

4
3
6'

Odrobiny szczęścia zabrakło paryżanom. Po dośrodkowaniu Adriena Rabiota szansę na zdobycie gola w debiucie miał Dani Alves, jednak trafił prosto w Danijela Subasicia! Próbował jeszcze dobijać piłkę Edinson Cavani.

5
5'

Kylian Mbappe Lottin wpakował piłkę z bliska do bramki Paris Saint-Germain, jednak może się tylko kwaśno uśmiechać, ponieważ chwilę wcześniej sędzia asystent zasygnalizował spalonego.

3
6
2
2
1
3'

AS Monaco z kolei w czerwonych koszulkach i białych spodenkach. Obecnie sprawdza możliwości swojego przeciwnika w ataku pozycyjnym.

2
3
4
2
1
2'

Piłka była w polu karnym grających w granatowych strojach paryżan. Dośrodkowanie z prawej strony boiska wybił głęboko wycofany Edinson Cavani.