Barcelona. Schodzi: Ivan Rakitić. Wchodzi: Paco Alcacer.

19
17
82'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Cristiano Ronaldo. Portugalczyk padł w polu karnym po starciu z Umtitim i arbiter uznał to za symulowanie. Dziwna decyzja arbitra.

199
118
72
82
306
81'

Żółtą kartkę otrzymał Cristiano Ronaldo. Kara za zdjęcie koszulki.

122
65
25
39
87
81'

Real. Schodzi: Gareth Bale. Wchodzi: Lucas Vazquez.

58
29
17
21
17
80'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo.

Kontra Realu po stracie Rakiticia. Portugalczyk uderzył z 15 metrów, w górny róg, nie do obrony. Cóż za gol!

338
148
42
48
132
78'

Zaczynają się niesportowe emocje na Camp Nou. Przepychanki piłkarzy, a wszystko przez kontrowersje przy rzucie karnym.

24
14
12
10
23
77'

Gol! Strzelił Lionel Messi.

Messi się nie myli. Pewny strzał w lewy róg, bramkarz znalazł się w prawym.

FC Barcelona
184
86
22
56
200
75'

Navas kapitalnie bronił w dwóch sytuacjach, ale po chwili jedenastka dla Barcelony po "symulce" Luisa Suareza!

42
17
18
20
117
74'

Sergio Busquets zmarnował "setkę"! Pomocnik otrzymał piłkę jak na tacy, ale z 9 metrów huknął nad bramką! O lepszą szansę może być trudno.

43
30
10
11
24
72'

Ponownie Real i piłka w sieci po uderzeniu Cristiano Ronaldo. Liniowy widział spalonego, ale mamy wątpliwości. Gol nie został uznany.

33
21
15
18
65
70'

Ależ to mógł być gol! Bale dośrodkował do Ronaldo, a niepilnowany Portugalczyk nieczysto trafił piłkę "przewrotką".

40
33
11
16
34
69'

Okres lepszej gry FC Barcelony. Lionel Messi przedarł się lewą stroną, ale jego mocne wstrzelenie piłki w pole karne Realu przeciął Keylor Navas.

40
25
14
14
32
68'
35
21
21
15
16
68'

Real. Schodzi: Mateo Kovacić. Wchodzi: Marco Asensio.

54
21
10
6
11
64'

Blisko gola samobójczego na 1:1! Luis Suarez dogonił piłkę przed linią końcową i mocno dograł na 3. metr. Raphael Varane odbił ją bez kontroli, ale na jego szczęście futbolówka minęła bramkę Navasa.

37
16
8
9
22
62'

Isco świetnie wyprowadził piłkę środkiem boiska, zagrywajac na lewo do Ronaldo. Portugalczyk wpadł w pole karne, ale jego strzał zablokował Pique.

36
22
16
21
34
59'

Keylor Navas ratuje Real! Po strzale głową Luisa Suareza bramkarz przeniósł piłkę nad poprzeczką.

54
29
21
13
30
59'
47
24
13
13
24
58'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Cristiano Ronaldo.

86
48
15
14
35
57'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Busquets. Faulowany Isco.

31
22
12
18
34
55'

Karim Benzema niczym rasowy drybler mija rywala w polu karnym i idealnie obsługuje podaniem Carvajala. Musi być 2:0, a jednak nie! Cudownie na linii bramkowej interweniuje wślizgiem Jordi Alba!

31
16
11
16
13
53'

Szansa Barcelony! Zagranie z prawej strony boiska mija wsztystkich w polu karnym Realu i trafia do Deulofeu. Zastępca Neymara miał szansę wkupić się w łaski kibiców, ale przestrzelił.

25
23
11
13
21
52'

Ponownie Real szarpnął lewym skrzydłem. Po zagraniu Benzemy piłka odbiła się rykoszetem od Pique, ale drugi "samobój" byłby kumulacją pecha.

28
21
13
20
15
50'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Gerard Pique.

Real prowadzi! Marcelo podłączył się do akcji lewą stroną boiska i doczekał się podania od Isco. Mocne, płaskie wstrzelenie przed bramkę pechowo przeciął Pique.

211
156
44
85
140
48'

Lionel Messi pada w szesnastce Realu, ale bez reakcji sędziego.

6
46'

Zaczynamy II połowę.

44
25
9
9
7
45'

Piłka już pod bramką gospodarzy. Gareth Bale główkował nad bramką.

46
27
20
22
24
44'

Przyspieszenie gospodarzy, ale Jordi Alba bardzo źle dogrywał z lewej strony pola karnego.

20
17
11
16
20
41'

Żółtą kartkę otrzymał Dani Carvajal. Ostry atak w nogi Iniesty.

Real Madryt
47
37
13
21
43
41'

Żółtą kartkę otrzymał Gareth Bale. Faulowany Busquets.

Real Madryt
40
33
16
20
43
40'

Żółtą kartkę otrzymał Lionel Messi. Argentyńczyk stracił piłkę i zbyt agresywnie próbował ją odzyskać.

48
32
21
26
37
37'

Intuicyjna interwencja ter Stegena po strzale Bale'a z 12 metrów! Ładnie rozegrał to Isco, ale bramkarz przeniósł futbolówkę nad poprzeczką.

32
22
13
14
19
36'

"Klepka" Rakiticia z Suarezem, ale fantastycznie piłkę spod nóg napastnika wygarnął Raphael Varane.

40
20
10
26
25
33'

Iniesta prostopadle do Alby, ten dogonił piłkę tuż przed linią końcową. Mocne wstrzelenie przed bramkę, ale tam umiejętnie przyblokowany Messi.

19
12
4
16
20
32'

Prostopadłe podanie Marcelo do Benzemy... bez powodzenia.

24
23
7
20
17
30'

Akcja za akcję na Camp Nou. Przed momentem z 30 metrów strzelił Casemiro, ale prosto w bramkarza.

31
20
9
8
14
27'

Żółtą kartkę otrzymał Gerard Pique. Po centrze z kornera stoper chciał ręką skierować piłkę do siatki Realu. Widział to sędzia.

29
33
11
19
21
26'

Popisy Isco, ale tym razem zakończone stratą. Po chwili naciskany w polu karnym Gerard Pique nerwowo wybijał piłkę.

36
16
16
12
9
24'

Okazja dla FC Barcelony. Bale podciął Messiego 25 metrów przed własną bramką. Nad murem uderza sam poszkodowany, ale piłka jedynie musnęła górną siatkę i od bramki grę wznowi Navas.

32
17
6
26
15
20'

Żółtą kartkę otrzymał Casemiro. Wycięty Messi.

Real Madryt
61
27
10
25
47
19'

Katalonia protestuje! Zdaniem kibiców i piłkarzy Ramos zagrał ręką we własnym polu karnym. Sędzia jednak nie reaguje.

38
25
14
11
48
18'

Isco w polu karnym gospodarzy. Aleix Vidal wkręcony w ziemię, ale strzał ląduje tylko w bocznej siatce.

32
21
9
11
10
15'

Wysoko ustawiona Realu musi mieć się na baczności. Długie podanie za linię defensywy dotarło do Deulofeu, ale sędzia liniowy podniósł chorągiewkę.

27
14
8
12
22
13'

Rajd Messiego w środku pola, ale Argentyńczyk kompletnie nie miał komu podać. Sędzia dopatrzył się jednak faulu. Szybko rozegrany stały fragment i próba krótkiego, prostopadłego podania w pole karne... czujnie obrońcy gości.

37
13
7
9
18
10'

Pierwszy raz postarszyła "Barca". Długie podanie za plecy obrońców Realu wykonał Iniesta, piłkę wzorowo przyjął Luis Suarez, ale jego płaski strzał zatrzymał Navas.

44
22
7
11
23
9'

Szybka akcja Realu zakończona jednak stratą Bale'a. Waliojczyk nie spodziewał się rywala tuż za swoimi plecami.

31
21
10
12
24
6'

Czysty wślizg Carvajala we własnym polu karnym. Powstrzymany Alba. Korner nie przyniósł zagrożenia.

46
22
14
15
28
5'

Isco widowiskowo prowadził piłkę przy nodze w środkowej strefie. Jeden, drugi udany drybling zrobił wrażenie, ale drużynie niewiele to dało.

44
26
13
13
18
3'

Real od samego początku zaatakował zdecydowanym pressingiem, co sprawia Barcelonie duże kłopoty z wyprowadzeniem piłki.

45
29
15
18
30
2'

Isco przechwycił piłkę na 35. metrze przed bramką rywali. Błyskawiczny strzał Kovacicia, ale Marc-Andre ter Stegen nie dał się przelobować.

54
20
11
11
24
20:58

Sędzia Ricardo de Burgos Bengoetxea wyprowadza piłkarzy na boisko. Za momencik ruszamy z emocjami!

53
22
11
9
8
20:58

W oczekiwaniu na mecz przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

15
10
6
7
7
20:58

Nie od dzisiaj wiadomo, że fani obu drużyn nie darzą się sympatią. Są jednak tacy, których serce będzie tego wieczoru rozdarte.

13
19
11
6
7
20:58

Czy to finał Ligi Mistrzów, czy towarzyski mecz, El Clasico zawsze wzbudzać będzie wielkie emocje.