Zakończony
Lazio Rzym
90+3'

Gol! Strzelił Alessandro Murgia. Asystował mu Jordan Lukaku.

Takie rozpoczęcie zwiastuje kapitalny sezon we Włoszech! Kolejna bramka w końcówce meczu! Tym razem Alessandro Murgia wbił piłkę do siatki po podaniu innego zmiennika Jordana Lukaku.

33
90+1'

Doliczone 4 minuty do regulaminowego czasu.

11
10
5
3
1
90+1'

Gol! Strzelił Paulo Dybala.

Wyrównanie w doliczonym czasie! Paulo Dybala zamienił rzut karny w gola po uprzednim zmyleniu Thomasa Strakoshy. Juventus Turyn wrócił z zaświatów!

Juventus FC
48
29
8
5
5
90'

Alex Sandro faulowany w polu karnym przez Adama Marusicia i już za moment w Rzymie może być remis! Dramatyczna robi się sytuacja Lazio Rzym.

7
1
4
1
88'

Trochę zbyt rozpaczliwie bronią Biancocelesti. Są trochę na loterii, broniąc się w końcówce spotkania w jedenastu.

2
2
3
1
1
85'

Przymierzył idealnie Argentyńczyk z rzutu wolnego! Paulo Dybala ominał mur i nie pozwolił na skuteczną interwencję bramkarzowi. Juventus może jeszcze odwrócić los tego meczu.

Juventus FC
41
16
5
4
4
84'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Parolo.

2
1
1
3
1
83'

Federico Bernardeschi znalazł odrobinę miejsca przed polem karnym Lazio Rzym i oddał płaski strzał. Metr obok słupka i Thomas Strakosha nie musiał interweniować.

80'

Lazio. Schodzi: Lucas Leiva. Wchodzi: Alessandro Murgia.

1
77'

Trochę się działo, tyle że w strefie zmian. Adam Marusić debiutuje w oficjalnym meczu Lazio Rzym, a Jordan Lukaku grywał w poprzednim sezonie w jedenastce.

1
75'

Lazio. Schodzi: Senad Lulić. Wchodzi: Jordan Lukaku.

75'

Lazio. Schodzi: Dusan Basta. Wchodzi: Adam Marusić.

Adam Marusić #77
2
1
73'

Żółtą kartkę otrzymał Miralem Pjanić.

2
1
1
4
1
71'

Po dośrodkowaniu Douglasa Costy powinna być bramka. Gonzalo Higuain wyprzedził wszystkich obrońców w błękitnych koszulkach, po czym dziobnął piłkę obok słupka!

1
70'

Żółtą kartkę otrzymał Senad Lulić.

2
1
1
1
3
68'

Przed polem karnym przedarł się Douglas Costa i do akcji idealnej zabrakło jedynie dobrego uderzenia. Brazylijczyk trafił prosto w dotychczas bezbłędnego Thomasa Strakoshę.

1
2
1
67'

Przed momentem bardzo dobra szansa na zdobycie gola kontaktowego z rzutu wolnego. Potężnie, ale ciut niecelnie Miralem Pjanić i skończyło się na strachu dla Lazio.

1
1
65'

Ciro Immobile strzelił już dwa gole. Może w tym sezonie będzie bardzo poważnym kandydatem do korony króla strzelców Serie A.

1
63'

Jakby znokautowana jest Stara Dama. Jedna bramka na pewno odwróci układ sił i spowoduje drżenie łydek u rzymian, ale najpierw Juventus Turyn musi ją zdobyć.

2
1
60'

Po kombinacyjnej wymianie podań Ciro Immobile mógł skompletować hat-tricka. Trochę zaplątała się piłka między nogami Włocha i Gianluigi Buffon zdążył ją stamtąd zabrać.

2
1
2
57'

Juventus. Schodzi: Juan Cuadrado. Wchodzi: Douglas Costa.

56'
54'

Gol! Strzelił Ciro Immobile. Asystował mu Marco Parolo.

Szok w Rzymie! To może być wieczór Ciro Immobile. Reprezentant Włoch wyskoczył wysoko w powietrze i główkował perfekcyjnie po dośrodkowaniu z głębi pola Marco Parolo. Gianluigi Buffon został w blokach!

11
6
7
13
13
54'

Federico Bernardeschi rozgrzewa się. Być może wejdzie za Mario Mandzukicia, o którym można byłoby zapomnieć, gdyby nie żółta kartka za odkopnięcie piłki po gwizdku.

4
2
52'

Żółtą kartkę otrzymał Mario Mandzukić.

1
2
4
49'

Odpowiada Juventus Turyn i Stefan de Vrij w ostatnim momencie interweniował wślizgiem przed rozpędzonym Gonzalo Higuainem. Już szykował się do strzału Argentyńczyk.

3
1
48'

Senad Lulić kontra Andrea Barzagli. Taki pojedynek na skrzydle to efekt wysokiego pressingu podopiecznych Simone Inzaghiego na początku drugiej połowy. Nie zamierzają się oszczędzać rzymianie.

2
1
46'

Gra wznowiona po przerwie.

2
1
20:12

Czas na drugą połowę. Bliżej trofeum na razie Lazio Rzym!

1
1
Czy Juventus odrobi stratę w drugiej połowie?
10
8
2
1
43'

Chyba nic ciekawego nie zbuduje w pierwszej połowie Stara Dama. Chyba, ponieważ w przypadku tak silnego zespołu nie można być niczego pewnym w stu procentach.

4
3
41'

2
38'

Zaczynają się denerwować turyńczycy. Sami Khedira miał słuszne uwagi do sędziego, który gwizdnął faul Niemca, choć Biancocelesti staranowali się sami w centrum boiska.

1
2
1
1
1
35'

Ciro Immobile zaczął strzelać w nowej kampanii.

6
34'

Częściowo rehabilituje się Gianluigi Buffon. Dwie fenomenalne interwencje weterana. Najpierw zatrzymał w sytuacji sam na sam Dusana Bastę, a następnie sparował futbolówkę po potężnym strzale Lucasa Leivy z dystansu.

4
2
2
2
1
32'

Gol! Strzelił Ciro Immobile.

Poszkodowany wziął na swoje barki odpowiedzialność i nie zawiódł! Temperatura w Rzymie rośnie, ponieważ po płaskim strzale Ciro Immobile z rzutu karnego Lazio na prowadzeniu!

11
8
3
12
16
31'

Żółtą kartkę otrzymał Gianluigi Buffon.

6
2
7
6
6
31'

Ciro Immobile sam na sam z Gianluigim Buffonem. Jest faul, jest jedenastka dla Lazio Rzym, ale nie ma czerwonej kartki, więc nie wejdzie na razie na boisko Wojciech Szczęsny!

6
4
2
7
5
29'

Na trybunach Pavel Nedved, który we Włoszech grał w dwóch klubach. Właśnie w Lazio Rzym i Juventusie Turyn.

4
3
2
2
2
27'

Próbka atmosfery panującej w Rzymie!

1
1
1
24'

Twarde starcie. Giorgio Chiellini kontra Ciro Immobile i obrońca Juventusu uniemożliwił reprezentantowi Włoch oddanie strzału. Futbolówkę sprzątnął ostatecznie Gianluigi Buffon.

2
1
22'

Poprawnie Lazio Rzym w ostatnich minutach, ale nie kończy swoich ataków strzałami. Była próba Sergeja Milinkovicia-Savicia, ale zablokowana przez Medhiego Benatię.

2
1
19'

Po odejściu Lucasa Biglii kapitanem Lazio Rzym został Senad Lulić. Przyspieszył na lewym skrzydle pomocnik, ale nie zakończył swojego rajdu dobrym dośrodkowaniem do Ciro Immobile.

3
1
17'

Nie wiedzieli co zrobić z piłką rzymianie, kiedy Juventus Turyn cofnął się w jedenastu na własną połowę. W końcu crossowe podanie w kierunku Dusana Basty wyleciało poza boisko.

1
2
15'

Dobiega końca pierwszy kwadrans meczu. Lazio Rzym miało furę szczęścia na początku widowiska. Obecnie temu szczęściu chce pomóc i przenosi grę na połowę faworyta.

2
1
11'

Ciro Immobile wyłożył piłkę przed pole karne do Luisa Alberto, którego strzał z dystansu Gianluigi Buffon jedynie odprowadził wzrokiem poza boisko.

2
2
10'

Formalnie gospodarzem jest Juventus, ale oczywiście w stolicy Włoch większe wsparcie jest dla Lazio Rzym. Trochę uspokoili sytuację na boisku Biancocelesti.

1
1
2
8'

Thomas Strakosha jest od początku meczu pod prądem. Przed momentem bramkarz Lazio Rzym sprzątnął dośrodkowanie Mario Mandzukicia sprzed nosa Gonzalo Higuaina.

3
1
1
2
7'

Nie może tak dłużej grać drużyna z Rzymu. Tylko prowokuje Juventus Turyn do dalszych ataków. Simone Inzaghi wygląda jednak na spokojnego.

2
1
5'

Już trzy interwencje Thomasa Strakoshy! Efektem przyspieszenia Juventusu były szalenie niebezpieczne strzały Juana Cuadrado, Paulo Dybali i Gonzalo Higuaina. Gdyby nie bramkarz, Lazio Rzym musiałoby błyskawicznie odrabiać stratę.

5
2
2
2
3
2'

Podania lądują za linią boczną boiska. Jeszcze nieporozumienia, jeszcze zdenerwowanie w obu drużynach. Po krótkim okresie niedokładności atakuje Juventus Turyn.

4
2
1
1
20:12

Lazio Rzym ma atut własnego stadionu. W finale Pucharu Włoch na niewiele się zdał, ale może w niedzielę postawi większy opór finaliście Ligi Mistrzów.