5
6
7
88'

Lucas Vazquez po podaniu Ronaldo wślizgiem zaatakował piłkę, ale złapał ją ustawiony na środku bramki Lopez.

7
4
6
7
6
84'

Ronaldo poluje na pierwszego gola w sezonie w lidze, przed momentem Portugalczyk został zablokowany w polu karnym.

10
9
7
8
5
82'
ZMIANA

Real. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Dani Ceballos.

4
2
3
3
4
80'

Mocny strzał Modricia, piłka odbiła się od głowy obrońcy i wyszła na róg.

6
2
1
2
5
77'

8
75'

Espanyol już chyba nie wierzy w dobry wynik w Madrycie. Esteban Granero dogrywał z rzutu wolnego, ale zbyt mocno kopnął piłkę.

3
3
3
3
7
71'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Isco. Asystował mu Marco Asensio.  Espanyol zaatakował i został skontrowany. Asensio do Isco, a ten miał sporo czasu i miejsca. Strzał z ok. 13 metrów był już tylko i wyłącznie formalnością! 2:0!

58
44
16
16
23
70'

Kolejny błąd obrony Realu, ale goście nie zdołali wbić piłki do bramki z kilku metrów!

5
5
5
4
8
69'
ZMIANA

Real. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Lucas Vazquez.

7
6
3
2
4
69'

Płaski strzał z ok. 17 metrów oddał Asensio. Źle przymierzył i chybił.

6
3
2
6
2
68'
ZMIANA
68'

Problemy mięśniowe ma Sanchez. Być może będzie potrzebna zmiana.

3
3
4
8
12
66'

Techniczny strzał Kroosa sprzed pola karnego w bezpiecznej odległości minął bramkę.

4
5
2
3
3
65'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sergio Sanchez.

3
5
3
3
7
64'

Navas dalekim wyjściem przed pole karne uratował Real!

4
9
2
2
6
64'

Obiecująca kontra Espanyolu, Baptista do Moreno, ale podanie zablokował obrońca.

3
2
62'

Po minutach przestoju w końcu uaktywnił się w ofensywie Real. Królewscy jednak nie potrafią oddać celnego uderzenia na bramkę Lopeza.

4
6
4
3
4
59'

Mocno z dystansu uderzył Luka Modrić, piłka przeleciała ponad poprzeczką.

6
2
2
8
5
55'

Znowu groźnie w polu karnym Królewskich. Garcia do Navarro, który został zablokowany przez Nacho.

1
2
1
3
6
52'

Dużo lepiej po przerwie prezentują się goście. Brakuje im jednak skuteczności.

2
1
1
3
51'

Po dograniu z rogu niecelnie uderzał Sanchez.

2
1
50'

Błąd Realu na własnej połowie, Navarro znalazł się w polu karnym, ale Navas odbił jego uderzenie!

1
1
3
48'

Baptista w polu karnym Realu, ale zwlekał ze strzałem i stracił piłkę.

4
1
1
2
46'

Gramy po przerwie.

3
1
1
46'
ZMIANA

Espanyol. Schodzi: Jose Manuel Jurado. Wchodzi: Sergio García.

1
46'
ZMIANA

Espanyol. Schodzi: Marc Roca. Wchodzi: Marc Navarro.

Marc Navarro #2
4
1
1
1
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

6
2
3
1
2
44'

Kontra Realu, strzał Asensio złapał Lopez.

5
4
5
4
4
44'

Błąd Casemiro, z 14 metrów uderzał Moreno i... trafił w słupek.

7
3
4
5
10
43'

Toni Kroos dograł z rogu, Cristiano Ronaldo głową 2 metry obok słupka.

7
4
5
2
4
42'

Moreno znalazł się z piłką w polu karnym, ale zamach byka, a strzał... ptaka.

2
2
2
2
7
41'

Dośrodkował z lewej strony Kroos, Ronaldo głową ponad bramką.

8
6
4
2
4
39'

Gracze Espanyolu mają problemy z wyjściem z połowy. Real gra wysokim pressingiem.

7
5
5
4
5
36'

10
34'

Casemiro do Ronaldo, a ten mając tylko przed sobą bramkarza kopnął z całej siły i... trafił w Lopeza. Wciąż bez gola w lidze CR7.

5
5
3
5
10
31'

Z woleja z pola karnego huknął Cristiano Ronaldo, piłka poszybowała ponad bramką.

10
11
3
5
5
30'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Isco. Asystował mu Cristiano Ronaldo. W końcu udało się gospodarzom złamać gości. Ronaldo prostopadle do Isco, a ten w sytuacji sam na sam strzałem z tzw. szpica uderzył obok nogi bramkarza. Lopez był bliski obrony strzału. 1:0!

65
44
14
16
30
28'

Real cały czas przeważa, ale nie potrafi złamać defensywy gości. Pod polem karnym Królewskim brakuje dokładności.

7
3
4
3
2
24'

Ronaldo miękko dośrodkował z lewej strony, Ramos uderzył głową i kapitalną interwencją popisał się Lopez!

11
6
5
6
5
22'

Sprzed pola karnego uderzył Modrić, ale źle przymierzył i chybił.

9
6
5
9
5
19'

Isco do Ronaldo, ale Portugalczyk nie zdołał uderzyć piłki głową. Niewiele brakowało.

9
5
6
4
2
16'

Real odzyskał piłkę i stara się znaleźć dziurę w obronie rywala. Ten jednak nie pozwala na zbyt wiele.

11
7
4
5
3
13'

Espanyol przejął piłkę i nie zamierza oddać jej gospodarzom. Długo rozgrywają akcję goście.

9
5
4
5
9
9'

Gościom udało się przetrwać trudne chwile. Wciąż przeważa Real, ale już tak łatwo nie wchodzi z piłką w pole karne.

11
10
6
2
3
6'

Real cały czas w ataku, Espanyol w głębokiej defensywie.

12
4
3
2
7
4'

Po rogu Lopez wybił piłkę, doszedł do niej Asensio, ale chybił z ok. 15 metrów.

3
3
2
10
1
3'

Kolejny strzał Isco, ponownie pewnie w bramce Lopez. Uderzenie z ok. 16 metrów.

5
2
4
6
2
1'

23 sekunda! Isco sam na sam z bramkarzem, ale uderzył w leżącego już Lopeza!