3:0
Zakończony
SD Eibar
90+1'

Aktywny Takashi Inui uderzył z narożnika pola karnego, a piłkę na korner sparował Kiko Casilla.

9
6
1
1
4
90'

Sędzia doliczył 2 minuty.

4
3
5
88'

Swojego gola wciąż szuka Cristiano Ronaldo. Portugalczyk uderzył z ostrego kąta, lecz piłkę przed siebie odbił golkiper Eibar.

8
1
1
5
5
86'

Real Madryt kontroluje wydarzenia na boisku. Będą jeszcze bramki?

13
7
1
1
3
82'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marcelo. Asystował mu Karim Benzema. Świetna kombinacyjna akcja Realu i mamy już 3:0! Benzema wypuścił w uliczkę Marcelo, który uderzył tuż obok dłuższego słupka.

43
16
4
7
15
80'

Takashi Inui uderzył zza pola karnego obok słupka.

7
4
1
1
4
79'

Cristiano Ronaldo z ostrego kąta strzelił z półwoleja w boczną siatkę.

10
1
1
5
6
78'

Real skutecznie oddala grę od własnego pola karnego.

11
2
1
2
74'

Cristiano Ronaldo świetnie odegrał piętką do Benzemy, który został zablokowany.

10
2
1
1
4
72'
ZMIANA

Eibar. Schodzi: Ander Capa. Wchodzi: Ruben Pena.

wchodzi Wchodzi
Ruben Pena #11
schodzi Schodzi
4
1
71'
ZMIANA

Real. Schodzi: Dani Ceballos. Wchodzi: Marcelo.

71'
ZMIANA

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Lucas Vazquez.

8
5
3
3
6
70'

Eibar podchodzi coraz wyżej pod bramkę Realu, który może liczyć na błyskawiczne kontry. Będzie jeszcze ciekawie!

2
1
66'

W końcu przed wyśmienitą sytuacją stanął Cristiano Ronaldo. Portugalczyk przegrał pojedynek oko w oko z golkiperem Eibar! Po chwili fatalnie dobijał Karim Benzema.

2
9
5
7
65'

Luka Modrić świetnie minął rywala i z dystansu uderzył 2 metry obok słupka.

2
5
3
3
64'
ZMIANA

Real. Schodzi: Marco Asensio. Wchodzi: Karim Benzema.

2
5
2
6
12
63'
ZMIANA

Eibar. Schodzi: Charles. Wchodzi: Kike Garcia.

Kike Garcia #17
3
2
2
59'

Zupełnie niewidoczny jest dzisiaj Cristiano Ronaldo. CR7 zaczyna frustrować się swoją postawą.

5
8
7
4
55'

Takashi Inui padł w polu karnym Realu Madryt po faulu Casemiro, ale sędzia nakazał dalszą grę. To powinna być "jedenastka" dla Eibar i najprawdopodobniej druga żółta kartka dla gracza gospodarzy.

3
2
2
7
52'

Cristiano Ronaldo fatalnie wykonał rzut wolny z ok. 25. metrów. To zdecydowanie nie jest wieczór Portugalczyka.

9
7
10
7
49'

Isco powinien mieć na koncie dublet! Po zagraniu Marco Asensio reprezentant Hiszpanii strzelił po ziemi, ale udaną interwencją popisał się golkiper Eibar.

1
1
2
7
46'

Początek drugiej połowy.

6
5
1
1
2
42'

Theo Hernandez ruszył lewą flanką, ale jego dośrodkowanie przeciął golkiper Eibar.

7
4
2
3
10
38'

Przebudziło się Eibar. Jose Angel groźnie strzelił z dystansu, ale Kiko Casilla odprowadził piłkę wzrokiem i za chwilę wznowi grę z własnego pola karnego.

7
3
6
4
9
34'

Po drugiej bramce Eibar wyraźnie pogubiło się w obronie. Pachnie kolejnym golem dla Realu Madryt.

16
10
2
5
6
32'

Piękny strzał Casemiro! Piłka po uderzeniu Brazylijczyka nieznacznie minęła spojenie słupka z poprzeczką.

12
4
7
2
3
31'

Cristiano Ronaldo minął się z piłką w dobrej sytuacji. Ostatecznie arbiter odgwizdał pozycję spaloną Portugalczyka.

8
6
9
9
28'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marco Asensio. Asystował mu Isco.

Świetna akcja Realu i mamy już 2:0! Z lewego skrzydła na 8. metr dograł Isco, a z pierwszej piłki do siatki trafił Asensio. Po drodze futbolówka przeleciała między nogami defensora i tuż pod ręką golkipera.

63
27
7
10
19
26'

Marco Asensio uderzył z dystansu wprost w golkipera Eibar.

5
5
2
5
4
26'

Casemiro jest wyraźnie podenerwowany po ostatniej dyskusji z Jose Angelem. Przed chwilą Brazylijczyk ponownie faulował, ale sędzia tym razem nie ukarał go żółtą kartką.

3
2
3
4
15
24'

Spore zamieszanie po dośrodkowaniu Inui'ego na bliższy słupek. Ostatecznie gospodarze zażegnali niebezpieczeństwo.

3
4
2
4
7
23'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Charles. Napastnik Eibar popchnął Casemiro.

SD Eibar
10
7
5
6
8
23'

Żółtą kartkę otrzymał Casemiro. Za ostrą dyskusję z rywalem.

Real Madryt
6
9
5
5
10
23'

Ależ zgrzyt! Omal nie doszło do rękoczynów pomiędzy Casemiro i Jose Angelem.

6
3
4
3
3
20'

Cóż zrobił Charles?! Napastnik Eibar wychodził z kontrą 2 na 1, jednak zamiast zagrać do świetnie ustawionego kolegi, zdecydował się na próbę lobowania, która zakończyła się... fatalnym kiksem. Goście zmarnowali wielką okazję na błyskawiczne doprowadzenie do remisu.

10
5
3
6
10
18'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Paulo Oliveira.

1:0 dla Realu Madryt! Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Marco Asensio do własnej siatki celnie główkował Paulo Oliveira.

27
17'

Cristiano Ronaldo zdecydował się na strzał z dystansu, ale miał wokół siebie trzech rywali i został przyblokowany.

11
14
4
5
5
13'

Dość słaby początek w wykonaniu Realu Madryt. Przypomnijmy, że "Królewscy" w 4 z 7 meczów w tym sezonie na Santiago Bernabeu nie potrafili odnieść zwycięstwa.

7
6
4
6
7
9'

Spokojny okres w meczu. Żadna ze stron nie potrafi na dłużej przejąć inicjatywy.

7
4
7
5
8
5'

W strzałach celnych już 1:1. Niespodziewanie okazję do strzału z półwoleja miał Joan Jordan. Na posterunku Kiko Casilla.

9
12
5
3
5
2'

Real Madryt już mógł objąć prowadzenie! Marco Asensio znalazł w polu karnym niepilnowanego Isco, którego strzał obronił golkiper Eibar.