Dobra interwencja ter Stegena po strzale Juana Anora. Sędzia doliczył 3 minuty.

4
3
6
89'

Lionel Messi trafił do siatki, lecz sędzia nie uznał bramki ze względu na pozycję spaloną. Tym razem słuszna decyzja.

3
3
7
9
16
88'

Paulinho strzelił bardzo groźnie po ziemi z 16. metrów, jednak golkiper sparował piłkę na korner. Było blisko!

6
4
4
5
6
85'

Lionel Messi świetnie zagrał z klepki z Paulinho w polu karnym, jednak Argentyńczyka w ostatniej chwili uprzedził golkiper. Paulinho dopadł jeszcze do strzału, ale posłał piłkę wyraźnie nad poprzeczką.

3
2
4
6
3
84'

Sergi Roberto świetnie poczarował w polu karnym, jednak uderzył obok słupka. Po wejściu na boisko Semedo, Roberto został przesunięty do przodu i w ostatnich minutach jest zdecydowanie najaktywniejszym piłkarzem na boisku.

9
4
4
3
4
83'

4
82'

Barcelona. Schodzi: Luis Suarez. Wchodzi: Paco Alcacer.

7
4
5
5
6
81'

Bardzo słaby strzał zza pola karnego Juana Anora. Piłkę spokojnie złapał Marc-Andre ter Stegen.

5
2
2
2
2
76'

Barcelona. Schodzi: Sergio Busquets. Wchodzi: Paulinho.

12
10
7
4
5
75'

Najgroźniejsza okazja dla Malagi. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego tuż obok słupka główkował Luis Hernandez.

3
4
3
2
4
74'

Ależ pech Luisa Suareza! To się w głowie nie mieści! Urugwajczyk dostał świetne podanie od Sergiego Roberto i spudłował z 5 metrów!

3
3
5
10
4
72'

Z dystansu obok bramki Barcelony uderzył Cecchini.

2
2
7
3
3
72'
71'
69'

Lucas Digne powrócił do gry.

9
9
5
1
1
68'

Malaga. Schodzi: Esteban Rolon. Wchodzi: Emanuel Cecchini.

1
67'

Nokaut! Keko złożył się do strzału z 14. metrów i trafił wprost w twarz Digne'a. Francuz potrzebuje interwencji lekarzy.

1
1
1
4
4
65'

Druga bramka całkowicie podcięła skrzydła Maladze.

3
4
1
1
1
61'

1
60'

Luis Suarez świetnie urwał się rywalowi i z bliskiej odległości trafił w boczną siatkę. Ładna akcja Urugwajczyka.

7
3
2
2
2
56'

Gol! Strzelił Andres Iniesta. Asystował mu Lionel Messi.

Bramka na 2:0! Messi świetnie obrócił się z piłką, podał prostopadle w pole karne, skąd pod poprzeczkę uderzył Iniesta.

54
21
10
4
4
53'

Jest groźnie pod bramką Malagi. Z ostrego kąta silnie uderzył Lionel Messi, golkiper odbił piłkę przed siebie i jeden z defensorów wybił na korner.

2
3
3
1
6
53'

Na początku drugiej połowy Barcelona oddała inicjatywę Maladze. Lider chce wygrać ten mecz jak najmniejszym nakładem sił.

4
1
1
1
51'

Roberto Rosales soczyście uderzył z ok. 30 metrów, ale trafił wprost w golkipera Barcelony. Pierwszy celny strzał gości.

3
2
4
1
2
50'

W rzutach rożnych Malaga prowadzi 3:1. Stałe fragmenty gry gości nie przynoszą jednak żadnego zagrożenia pod bramką Barcelony.

3
1
1
2
46'

Początek drugiej połowy.

7
3
2
2
2
46'

Malaga. Schodzi: Diego Rolan. Wchodzi: Juan Anor.

Juan Anor #10
3
2
3
2
3
41'

Okazja dla Malagi. Gonzalo Castro skiksował jednak przy strzale z dobrej pozycji.

7
5
5
2
5
39'

Żółtą kartkę otrzymał Adrian Gonzalez. Piłkarz Malagi nadepnął na stopę Messiego i został ukarany przez sędziego.

1
37'

FC Barcelona wychodziła z błyskawiczną kontrą, jednak Lionel Messi niecelnie dogrywał w kierunku Luisa Suareza.

4
5
3
34'

Szybko zdobyta bramka ustawiła spotkanie. FC Barcelona spokojnie rozgrywa piłkę z dala od własnego pola karnego i czyha na możliwość dobicia rywala.

9
5
1
1
2
30'

Pierwsza okazja dla Malagi. Po dośrodkowaniu Juana Carlosa z lewego skrzydła na krótkim słupku niecelnie główkował Gonzalo Castro.

6
6
6
2
5
27'

Lionel Messi uderzył z 18. metrów i trafił w mur.

3
4
5
12
18
26'

Żółtą kartkę otrzymał Luis Hernandez. Za zagranie ręką tuż przed polem karnym Malagi. Będzie świetna okazja dla Messiego!

13
9
5
1
2
22'

Ivan Rakitić dośrodkował w pole karne do wbiegającego Sergiego Roberto, który został uprzedzony na długim słupku przez rywala.

3
1
4
2
7
21'

Żółtą kartkę otrzymał Roberto Rosales. Prawy defensor faulował przy linii bocznej Iniestę.

9
4
5
3
3
18'

Spokojny okres w meczu. Tymczasem na Camp Nou kibice zaczęli głośno domagać się niepodległości dla Katalonii.

10
4
4
3
4
13'

Lucas Digne bliski drugiej asysty. Po błyskawicznej kombinacyjnej akcji dośrodkowanie lewego defensora Barcy zostało jednak zablokowane.

1
3
5
9
6
11'

W tabeli tuż za Barceloną znajduje się Valencia, która niedawno wyraźnie pokonała Sevillę:

3
3
3
3
7
10'

Ivan Rakitić padł w polu karnym po interwencji bramkarza Malagi, jednak sędzia nie wskazał na "wapno".

1
1
12
3
5
7'

Powtórki gola wykazują, że piłka przed asystą Digne wyraźnie minęła linię całym obwodem.

3
2
8
2
2
6'

FC Barcelona po strzelonym golu kontroluje sytuację na boisku. Jeśli gospodarze podkręcą tempo, można spodziewać się pogromu.

10
2
2
3
2
Czy w lidze hiszpańskiej jest potrzebny system VAR?
6
3
3
3
2
2'

Gol! Strzelił Gerard Deulofeu. Asystował mu Lucas Digne. Ależ błąd arbitra na samym początku meczu! Digne dośrodkował piłkę już zza linii bramkowej, a do siatki z bliskiej odległości trafił Deulofeu. Zawodnicy Malagi protestowali, ale sędzia pozostał nieugięty.