Girona FC. Schodzi: Christian Stuani. Wchodzi: Johan Mojica.

5
4
3
87'

Dziwna sytuacja. Wydawało się, że Aday zostanie zmieniony, a tymczasem opuścił boisko tylko na chwilę, aby skorzystać z pomocy lekarzy.

3
12
4
4
3
87'

Żółtą kartkę otrzymał Francisco Aday. Aday bardzo długo schodził z boiska i został ukarany kartką.

10
84'

Z ostrego kąta w bramkarza uderzył Marco Asensio.

14
9
4
1
6
84'

Lucas Vazquez trafił do siatki, jednak był na wyraźnym spalonym i sędzia przerwał grę gwizdkiem.

17
21
2
2
8
82'
ZMIANA

Girona FC. Schodzi: Portu. Wchodzi: Olarenwaju Kayode.

Portu #9
12
4
3
3
4
80'

Cristiano Ronaldo padł w polu karnym, ale gra toczy się dalej. Piłkarze Girony ofiarnie bronią się w "szesnastce" przed atakami Portugalczyka i Isco.

21
16
10
11
11
79'

Real Madryt nie ma pomysłu na rozmontowanie defensywy Girony. Gospodarze grają bardzo mądrze na tyłach.

24
13
4
7
10
78'

Głośne "Messi, Messi, Messi" na stadionie. Cristiano Ronaldo przed chwilą zanotował kolejną stratę w tym spotkaniu.

35
29
3
3
7
75'
ZMIANA

Girona FC. Schodzi: Borja Garcia. Wchodzi: David Timor.

5
73'

Po zmianach Real gra trzema piłkarzami w linii defensywnej. Beniaminek na razie skutecznie oddala grę od własnej bramki.

12
8
3
2
2
71'

Toni Kroos dośrodkował w pole karne, ale nieczysto w piłkę z główki trafił Cristiano Ronaldo, co ułatwiło interwencję golkiperowi Girony.

9
4
3
6
3
71'

Toni Kroos już po gwizdku podciął rywala, który nie chciał oddać mu piłki. Bez kartek.

7
3
2
3
5
68'

Ależ blisko gola dla Girony! Christian Stuani dostał świetną piłkę w pole karne, przerzucił ją nad Kiko Casillą, ale spudłował!

16
7
5
2
3
66'
ZMIANA

Real. Schodzi: Achraf Hakimi. Wchodzi: Marco Asensio.

66'
ZMIANA

Real. Schodzi: Marcelo. Wchodzi: Lucas Vazquez.

65'

Real ma wielkie problemy ze stworzeniem sobie podbramkowej okazji.

11
6
3
4
6
62'

Toni Kroos przyjął piłkę przed polem karnym i naciskany przez rywala uderzył nad poprzeczką.

7
9
4
6
4
58'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Portu. Asystował mu Pablo Maffeo. Niesamowite! 2:1!!! Pablo Maffeo strzelił z półwoleja, Portu odbił piłkę piętką i ta wpadła do siatki!

33
56'

Będzie bardzo ciekawie! Real już atakuje większa liczbą piłkarzy i naraża się na kontry.

6
54'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Christian Stuani.

Wyrównanie!!! Stuani przejął bezpańską piłkę, minął w polu karnym Nacho i uderzył przy bliższym słupku tuż obok golkipera Realu!

70
36
17
18
30
54'

Bramkarz Girony uprzedził Cristiano Ronaldo we własnym polu karnym.

6
4
2
3
51'

Wielki bilard w polu karnym Girony. Karim Benzema strzelił dość ekwilibrystycznie piętką, piłka odbijała się od piłkarzy gospodarzy i w końcu trafiła do golkipera.

1
4
2
1
1
48'

Tak wygląda doping na jednym z najmniejszych stadionów Primera Division:

1
3
46'

Początek drugiej połowy.

4
1
1
46'
ZMIANA

Real. Schodzi: Raphael Varane. Wchodzi: Nacho.

5
1
1
2
1
45'

Żółtą kartkę otrzymał Luka Modrić. Za taktyczny faul.

Real Madryt
8
7
1
2
43'

Bardzo nieudany strzał z dystansu jednego z graczy Girony.

1
6
1
4
39'

Aday, z rzutu wolnego z okolicy narożnika pola karnego, strzelił wyraźnie nad poprzeczką bramki Realu.

2
5
35'

Nieprawdopodobne! Słupek po raz drugi ratuje Real Madryt! Po centrze z lewego skrzydła Portu popisał się świetnym strzałem z główki, a piłka odbiła się od słupka i linii bramkowej! Ależ blisko!

10
7
6
6
14
31'

Karim Benzema namieszał w polu karnym Girony! Francuz zwiódł rywala i uderzył nad poprzeczką.

14
8
8
5
6
29'

Stadion wypełnił się praktycznie w 100-procentach. Na mecz z Realem Madryt przybyło ponad 13 tys. widzów.

10
5
4
2
3
26'

Cristiano Ronaldo szuka drugiego gola w tym sezonie ligowym. Karim Benzema zagrał na "wapno", a Portugalczyk oddał niesygnalizowany strzał lewą nogą. Na posterunku golkiper Girony.

11
7
5
5
4
23'

Cristiano Ronaldo główkował nad poprzeczką.

17
13
8
10
5
23'

Piłka po zblokowanym strzale Cristiano Ronaldo z 16. metrów przeleciała obok słupka.

14
10
6
13
5
22'

Sporo nerwowości w poczynaniach Realu Madryt. Tym razem fatalną stratę zanotował Sergio Ramos. Na razie bez konsekwencji.

5
4
1
3
2
21'

Achraf Hakimi niespodziewanie zagrał wprost pod nogi Borjy Garcii, który pospieszył się z decyzją i uderzył wyraźnie nad poprzeczką.

3
1
1
2
1
19'

Sergio Ramos niebezpiecznie zagrał w kierunku własnego bramkarza i Kiko Casilla musiał ratować się przed napastnikiem Girony wybiciem na korner.

7
2
1
1
16'

Girona nie odpuszcza. Było gorąco po centrze z prawej flanki. Niezbyt dobrze radzi sobie dziś Kiko Casilla, który ma spore problemy z ustawianiem się.

6
4
4
2
4
12'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Isco.

Real ruszył z wzorową kontrą i prowadzi 1:0! Z dystansu uderzył Cristiano Ronaldo, bramkarz sparował piłkę przed siebie, a skuteczną dobitką popisał się Isco!

Real Madryt
67
40
9
14
28
11'

Bardzo blisko gola dla Girony! Z prawego skrzydła dośrodkował Pablo Maffeo i piłka odbiła się od słupka bramki Realu!

9
8
8
6
6
8'

Niespodziewanie zrobiło się gorąco w polu karnym Realu. Po rzucie wolnym zupełnie osamotniony na 8 metrze znalazł się Portu, który jednak został nabity piłką przez golkipera i nie zdołał oddać strzału.

7
6
5
1
6
7'

Karim Benzema zagrał ręką we własnym polu karnym, ale sędzia nie wskazał na "wapno".

8
13
10
4
12
6'

Bardzo spokojny początek meczu. Gra toczy się głównie w środka boiska.

5
3'

W Katalonii piękna pogoda do rozgrywania meczu. Czekamy na pierwsze okazje podbramkowe.