28 paź 2017 20:45
90+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Paulinho.

FC Barcelona wyprowadziła zabójczą kontrę! Lionel Messi zagrał piłkę do Luisa Suareza, a jego strzał obronił Kepa Arrizabalaga, który wobec dobitki Paulinho był bezradny.

FC Barcelona
104
68
22
9
14
90'

Sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

11
6
3
6
8
90'

Lionel Messi uderzył z rzutu wolnego ponad bramką.

6
3
8
14
5
88'

Gospodarze, którzy atakują, mają już coraz mniej czasu na wyrównanie.

13
9
4
3
5
85'

Athletic Bilbao miał rzut rożny, a skuteczną interwencją popisał się Marc-Andre ter Stegen, ratując FCB przed utratą bramki.

15
10
4
1
2
83'
ZMIANA
83'
ZMIANA

Barcelona. Schodzi: Andre Gomes. Wchodzi: Nelson Semedo.

15
8
5
4
3
81'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Samuel Umtiti, który opóźniał grę i podważał decyzję sędziego.

6
6
5
4
7
78'

Aritz Aduriz zdecydował się na strzał, który pewnie wyłapał Marc-Andre ter Stegen.

12
6
3
4
3
77'

Od rzutu wolnego w okolicy środka boiska rozpocznie akcję FC Barcelona.

6
7
2
1
1
75'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Paulinho.

4
3
7
4
12
73'

Aritz Aduriz został złapany w pułapkę ofsajdową.

6
8
3
1
2
70'

Kibice na Estadio San Mames w Bilbao starają się poderwać gospodarzy do walki z liderem Primera Division. W ataku znajdują się piłkarze Athleticu.

4
4
4
2
4
68'
ZMIANA
65'

Inaki Williams zakręcił obrońcami Barcelony i oddał celny strzał. Marc-Andre ter Stegen pewnie złapał piłkę.

8
5
3
2
3
63'

Żółtą kartkę otrzymał Gerard Pique, który faulował Aduriza.

5
3
5
6
17
62'

O górną piłkę walczył Samuel Umtiti, jednak faulował przeciwnika.

3
2
2
3
1
60'

Inicjatywę stara się przejąć FC Barcelona, która obecnie spokojnie rozgrywa piłkę.

8
4
3
1
1
59'

Odważniej w ostatnich minutach atakują gospodarze. Aktywny jest Aritz Aduriz.

3
4
3
4
6
53'

Dobrze interweniował Samuel Umtiti i Athletic Bilbao będzie miał rzut rożny. Po dośrodkowaniu z kornera w poprzeczkę piłkę głową uderzył Raul Garcia.

3
3
8
2
2
50'

Inaki Williams niezadowolony z decyzji sędziego - nie zgadza się, iż faulował rywala.

8
1
2
1
3
48'

Groźnie atakowała FC Barcelona, ale Athletic Bilbao oddalił niebezpieczeństwo od własnego pola karnego.

1
1
6
3
9
47'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sergio Busquets.

2
1
2
4
13
46'

Start II połowy meczu Athletic Bilbao - FC Barcelona.

9
7
2
1
1
44'

Ostatnie fragmenty rywalizacji w I połowie potyczki.

7
4
5
4
4
42'

Lionel Messi strzelił z rzutu wolnego prosto w mur.

10
7
7
10
19
41'

Żółtą kartkę za faul na Messim otrzymał Ander Iturraspe.

Athletic Bilbao
13
9
5
4
11
40'

Paulinho uderzył mocno, ale piłka wylądowała na poprzeczce. FC Barcelona dąży do zdobycia drugiej bramki.

13
7
4
3
2
39'

Szarżował Lionel Messi, jednakże został zatrzymany.

18
8
8
7
4
36'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Jordi Alba.

Jordi Alba otrzymał piłkę z lewej strony i płasko dośrodkował w pole karne Athleticu Bilbao. Na piłkę nabiegł Lionel Messi, który pewnym strzałem po ziemi pokonał Kepę Arrizabalagę.

103
54
17
13
16
34'

Luis Suarez chyba zbyt szybko zdecydował się na strzał i wciąż bez zmiany wyniku.

8
4
5
10
6
31'

Z ofensywną akcją ruszyła FC Barcelona, ale po chwili została zastopowana.

11
5
5
7
11
29'

Huknął z dystansu Paulinho, lecz futbolówka minęła bramkę przeciwnika.

8
5
7
7
4
27'

Inaki Williams urwał się prawą flanką i dograł piłkę w pole karne, ale jego klubowi koledzy nie byli w stanie oddać celnego strzału.

13
3
3
6
5
24'

Na razie spotkanie może się podobać, bo toczy się w szybkim tempie. Tym razem celnie kropnął Ivan Rakitić.

11
8
9
4
5
21'

Lionel Messi był o krok od zanotowania trafienia, jednak strzelił w słupek, po tym jak minął golkipera gospodarzy.

13
8
9
8
14
19'

Aritz Aduriz nie wykorzystał znakomitej okazji do zdobycia bramki - w sytuacji sam na sam uderzył praktycznie wprost w bramkarza.

10
5
4
5
6
19'

Znów zagotowało się w polu karnym Barcelony, która zdołała uchronić się przed stratą gola.

8
2
2
3
6
17'

Groźnie głową po dośrodkowaniu z prawego skrzydła uderzył Aritz AdurizMarc-Andre ter Stegen zdołał wyłapać piłkę.

8
4
2
5
6
16'

Faulowany był Ivan Rakitić i Katalończycy rozpoczęli akcję zagraniem z rzutu wolnego.

8
2
2
4
5
14'

Gospodarze grają bardzo ambitnie. Samuel Umtiti zablokował strzał rywala.

9
2
1
1
3
12'

W natarciu znajduje się Athletic Bilbao. Interweniował Marc-Andre ter Stegen.

11
4
1
3
5
10'

Tym razem na spalonym został złapany jeden z zawodników z Bilbao.

6
3
2
2
2
9'

FC Barcelona starała się zaatakować lewym skrzydłem, ale nic z tej akcji nie wyszło.

5
2
2
8
3
6'

Celnie sprzed pola karnego uderzył Lionel Messi.

12
10
1
1
2
5'

Sporo walki w środku pola. Andre Gomes po chwili znalazł się na spalonym.

7
1
2
5
5
3'

Ruszył do przodu Andre Gomes, ale gospodarze przejęli piłkę.

6
2
3
6
1
1'

Od środka rozpoczęli goście, którzy spokojnie rozgrywają piłkę.