Primera Division: 11. kolejka
05 lis 2017 20:45
90+1'

Cristiano Ronaldo oddał dziś 7 strzałów. Na bramkę będzie chyba jednak musiał poczekać kolejne 2 tygodnie.

20
15
7
14
26
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

17
6
5
4
6
90'

Cristiano Ronaldo znów padł na murawę w polu karnym i znów sędzia nie zagwizdał. Po chwili piłkę po zblokowanym strzale Vazqueza złapał golkiper.

9
11
3
7
14
88'

Wydaje się, że ponownie do siatki nie trafi Cristiano Ronaldo. Portugalczyk, podobnie jak Karim Benzema, w tym sezonie ligowym zdobył tylko 1 gola!

9
10
3
8
12
83'

Ofiarna interwencja golkipera Las Palmas, który w niewiarygodnych okolicznościach obronił strzał Sergio Ramosa.

15
12
11
14
17
80'

Najpierw padł w polu karnym Cristiano Ronaldo, a po chwili Nacho. Wydaje się, że sędzia powinien wskazać na "wapno", ponieważ defensor Realu był wyraźnie kopnięty w nogę. Pachnie kolejnym golem dla gospodarzy.

16
13
5
6
15
79'

Żółtą kartkę otrzymał Ximo Navarro. Za ostry faul na Ceballosie.

12
78'

Real. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Dani Ceballos.

11
4
5
4
7
77'

Cristiano Ronaldo wciąż bez gola! Po zagraniu w pole karne Llorente Portugalczyk uderzył tuż nad poprzeczką.

5
4
4
5
7
76'

Z dystansu spudłował Marcos Llorente.

9
2
1
6
7
75'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Lucas Vazquez.

23
11
3
3
3
74'

Gol! Strzelił Isco. Asystował mu Cristiano Ronaldo.

Już 3:0! Marco Asensio wypuścił na prawe skrzydło Ronaldo, który idealnie dograł w pole karne do niepilnowanego Isco. Hiszpan również strzelił swojego 4 gola w tym sezonie.

59
36
13
15
25
71'

Co ciekawe, Marco Asensio z 4 golami jest najskuteczniejszym graczem Realu Madryt w tym sezonie La Liga:

19
12
8
4
5
70'

Ależ bomba Cristiano Ronaldo! Portugalczyk wpadł do środka z lewego skrzydła i uderzył z linii pola karnego centymetry nad spojeniem słupka z poprzeczką!

14
19
11
7
8
67'

Real. Schodzi: Casemiro. Wchodzi: Marcos Llorente.

4
4
5
7
12
66'

Jesus Vallejo fatalnie zagrał do własnego bramkarza, ale czujny Kiko Casilla skutecznie interweniował daleko poza polem karnym.

4
5
4
3
5
64'

Ofensywna zmiana w Las Palmas. Schodzi: Vicente Gomez. Wchodzi: Loic Remy.

4
63'

Żółtą kartkę otrzymał Toni Kroos. Niemiec nieprzepisowo zatrzymał kontrę gości.

Real Madryt
9
4
2
8
7
61'

Toni Kroos strzelił z dystansu i po rykoszecie Raul z wielkim trudem obronił jedną ręką.

9
4
1
5
6
Czy Cristiano Ronaldo zdobędzie dziś gola?
16
8
2
3
5
60'

Z ostrego kąta spudłował Marcelo.

6
3
3
5
9
56'

Gol! Strzelił Marco Asensio. WOW! Kapitalna bramka Asensio! Golkiper Las Palmas wypiąstkował piłkę przed pole karne, a Hiszpan popisał się cudownym uderzeniem z ok. 23 metrów wprost w okienko bramki gości!

69
35
10
13
26
54'

I znów pretensje graczy Las Palmas. Tym razem teatralnie w polu karnym padł Vitolo.

8
5
5
4
3
54'

Alberto Aquilani silnie wstrzelił piłkę w pole karne, a ta odbiła się od piłkarza Realu. Zawodnicy gości bezskutecznie domagali się rzutu karnego.

4
3
6
3
2
53'

Las Palmas będzie miał rzut wolny w pobliżu linii bocznej pola karnego. Faulował Jesus Vallejo.

6
2
5
4
8
48'

Dwie próby Isco - najpierw został zablokowany, a następnie nieczysto trafił w piłkę i posłał ją do boku boiska.

5
4
1
2
7
48'

Casemiro padł w polu karnym, jednak sędzia nakazał dalszą grę. Real od początku drugiej połowy w ataku pozycyjnym.

3
3
3
1
4
46'

Początek drugiej połowy!

3
1
1
1
1
45'

Żółtą kartkę otrzymał Isco. Za faul w środku boiska.

Real Madryt
8
7
3
9
11
44'

Dla Realu Madryt to 1. gol strzelony głową w tym sezonie Primera Division. Dla porównania - w poprzednich rozgrywkach "Królewscy" zdobyli aż 26 takich bramek.

3
4
6
3
6
44'

Calleri główkował nieznacznie nad poprzeczką. Sędzia błędnie wskazał pozycję spaloną napastnika Las Palmas.

11
7
4
4
4
41'

Gol! Strzelił Casemiro.

Real Madryt na prowadzeniu! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego jeden z graczy Las Palmas przedłużył głową zagranie, a na długim słupku skutecznie akcję zamknął Casemiro! Zasłużone prowadzenie Realu.

Real Madryt
82
57
21
32
51
39'

Karim Benzema nie trafił z główki w piłkę w idealnej sytuacji!

8
23
6
7
17
38'

Marcelo huknął zza pola karnego kilka metrów obok słupka.

9
14
4
9
10
35'

Coraz groźniej! Marcelo dośrodkował z końcowej linii, a Cristiano Ronaldo główkował pod nogi bramkarza. Wciąż bez bramek, ale Real wyraźnie naciska w ostatnich minutach.

12
16
6
5
11
34'

Cristiano Ronaldo drugi raz z rzutu wolnego i drugi raz prosto w mur. Tym razem strzelał z 28 metrów.

18
28
10
12
15
32'

Tym razem próbował Marco Asensio - z dystansu uderzył wyraźnie nad bramką.

17
11
10
10
13
32'

Dobry okres w wykonaniu Realu! Nacho huknął z linii pola karnego i piłka po nodze rywala przeleciała nieznacznie nad poprzeczką.

7
5
3
3
7
28'

Cristiano Ronaldo nawinął dwóch rywali, uderzył z 15. metrów i piłka tylko prześlizgnęła się po zewnętrznej części słupka Las Palmas. Zabrakło centymetrów!

12
21
10
9
12
27'

Toni Kroos strzelił silnie w światło bramki, jednak trafił w... Cristiano Ronaldo. To mogła być bramka!

9
23
5
7
13
24'

Cristiano Ronaldo strzelił w mur. Przypominamy, że Portugalczyk w tym sezonie Primera Division zdobył tylko 1 gola.

13
28
8
12
15
23'

Piłkarze Realu Madryt domagali się rzutu karnego za zagranie ręką Navarro. Ręka była, ale Isco wyraźnie nabił z bliskiej odległości rywala i sędzia nie zdecydował się wskazać na "wapno".

12
7
1
1
7
21'

Nie jest to wielkie widowisko na Santiago Bernabeu. Mistrzowie Hiszpanii mają problem ze sforsowaniem defensywy gości.

8
4
5
4
1
17'

Cristiano Ronaldo skutecznie przepchnął się w polu karnym Las Palmas i z półobrotu uderzył w boczną siatkę.

21
14
3
6
8
12'

Okazja dla Las Palmas! Vitolo wygrał starcie z Sergio Ramosem w polu karnym Realu i strzelił w światło bramki. Piłka prześlizgnęła się po rękawicach Kiko Casilli, a sprzed linii wybił ją Jesus Vallejo. Było blisko!

11
10
19
8
11
10'

Isco zdecydował się na niesygnalizowany strzał z dystansu, lecz nie trafił czysto w piłkę i ta poleciała daleko obok bramki Las Palmas.

15
12
5
9
9
5'

Marco Asensio uderzył z główki z 12. metrów, jednak ten strzał nie mógł sprawić żadnych problemów bramkarzowi.

17
7
4
9
8
4'

Karim Benzema zmarnował 100-procentową sytuację! Cristiano Ronaldo wypuścił w uliczkę Francuza, który popędził na bramkę Las Palmas, ale przegrał pojedynek oko w oko z golkiperem.