Żółtą kartkę otrzymał Diego Godin. Za dyskusje z sędzią.

15
23
29
89'

Cristiano Ronaldo miał na nodze piłkę meczową, jednak po strzale z ostrego kąta został świetnie zablokowany przez Lucasa Hernandeza.

27
31
19
17
23
89'

Real się otworzył, co po kontrach próbują wykorzystać gospodarze.

25
17
7
7
9
86'

Było blisko! Toni Kroos oddał silny niesygnalizowany strzał i piłkę z rękawic wypuścił Jan Oblak. Cristiano Ronaldo nie zdołał jednak doskoczyć do dobitki.

26
19
12
12
16
85'

Real stawia wszystko na jedną kartę i szuka zwycięskiego gola. W końcu jest ciekawie na Estadio Wanda Metropolitano w Madrycie!

23
10
6
5
14
83'

Po zagraniu z rzutu rożnego dwa strzały Cristiano Ronaldo zostały przyblokowane.

24
17
10
12
15
82'

17
82'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Hernandez.

19
11
4
7
10
82'

Spore zamieszanie w polu karnym i sędzia ukarał dwóch zawodników żółtymi kartkami.

9
4
5
4
5
81'

Real miał rzut wolny z okolicy linii bocznej pola karnego. Cristiano Ronaldo zdecydował się na bezpośredni strzał, ale Jan Oblak sparował piłkę do boku.

11
8
4
5
6
79'

Znów gorąco!!! Yannick Ferreira Carrasco został zablokowany i gospodarze domagali się rzutu karnego. Bezskutecznie.

21
13
10
14
23
78'

Ależ akcja rezerwowych!!! Fernando Torres kapitalnie zabrał się z piłką, odegrał do Gameiro, który przelobował golkipera. Na linii bramkowej znalazł się jednak jeden z defensorów Realu!

13
9
4
6
11
77'

Żółtą kartkę otrzymał Juanfran. Za faul w środkowej strefie boiska.

14
8
4
5
5
77'

Atletico. Schodzi: Angel Correa. Wchodzi: Kevin Gameiro.

7
3
4
2
5
77'
76'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Marco Asensio. Francuz był zupełnie niewidoczny.

13
6
1
4
8
75'

Cristiano Ronaldo zdecydował się na sytuacyjny strzał z 17. metrów. Piłka po ziemi przeleciała obok słupka.

8
8
3
4
6
75'

Toni Kroos wpadł w pole karne i tak dośrodkował, że piłka wylądowała na siatce bramki Atletico.

5
7
5
5
7
72'

Niestety w drugiej połowie nie mieliśmy ani jednej dogodnej sytuacji.

12
3
5
11
12
70'

Żółtą kartkę otrzymał Koke. Piłkarz Atletico wyciął w środku boiska Modricia.

10
9
3
3
6
67'

Dużo gry w środku boiska. Coraz bliżej bezbramkowego remisu.

9
4
3
7
8
63'

Żółtą kartkę otrzymał Saul Niguez. Piłkarz Atletico nieprzepisowo zatrzymał kontratak rywali.

18
14
7
7
13
62'

Angel Correa groźnie dograł w pole karne, jednak Antoine Griezmann nie odczytał jego intencji i nie ruszył do tego zagrania.

10
7
4
10
8
59'

Piłkarze Realu Madryt domagali się rzutu karnego po zagraniu ręką Juanfrana. Dyskusyjna sytuacja, sędzia nie wskazał na "wapno".

18
11
7
9
22
56'

Saul Niguez strzelił z dystansu nad poprzeczką.

11
6
5
7
8
52'

Po zmianie stron również nie jest to porywające widowisko.

5
2
6
9
10
48'

Cristiano Ronaldo świetnie odegrał piłkę piętką do Modricia, który przy strzale z 10. metrów został zablokowany.

17
11
5
9
7
46'

Real. Schodzi: Sergio Ramos. Wchodzi: Nacho. Ramos nie mógł kontynuować gry po tym jak został kopnięty w nos pod koniec pierwszej połowy.

9
7
2
13
8
46'

Początek drugiej połowy.

12
7
2
3
3
45'

Marcelo huknął z dystansu wprost w rywala.

14
11
4
5
8
45'

16
3
5
2
5
45'

Marcelo po świetnym zagraniu Isco wpadł w pole karne, ale dograł wprost pod nogi rywala.

10
6
5
6
4
43'

Spokojna końcówka pierwszej połowy. Po zrywie Realu Madryt znów mamy piłkarskie szachy w środku boiska.

6
3
6
6
6
40'

Sergio Ramos zmienił koszulkę i z dwoma opatrunkami w nosie powrócił na boisko.

11
26
8
6
4
38'

Gra została wznowiona, Sergio Ramos opatrywany poza boiskiem.

13
8
4
14
7
37'

Przy strzale z główki Sergio Ramos został kopnięty w twarz przez rywala. Hiszpanowi leci krew z nosa i na boisku zjawili się lekarze Realu.

19
5
6
21
11
36'

Coraz groźniej pod bramką Atletico! Po dośrodkowaniu Marcelo piłkę do środka zgrał Casemiro, a szczupakiem obok bramki uderzył Sergio Ramos.

18
12
1
8
9
35'

Bardzo groźnie z rzutu wolnego uderzył Cristiano Ronaldo i Jan Oblak wybił piłkę na rzut rożny.

14
9
3
6
4
34'

Żółtą kartkę otrzymał Stefan Savić. Za ostry wślizg w nogi Kroosa.

20
7
3
5
4
32'

Najlepsza okazja dla Realu Madryt! Po świetnej akcji na linii Toni Kroos - Cristiano Ronaldo Niemiec w doskonałej sytuacji strzelił tylko w boczną siatkę!

8
6
1
6
17
29'

Gra toczy się w środku boiska. Żadna ze stron nie potrafi na dłużej przejąć inicjatywy.

12
25'

Niesygnalizowany strzał z powietrza oddał Gabi. Piłka przeleciała daleko obok słupka.

10
6
7
4
7
23'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego nieczysto w piłkę z główki trafił Angel Correa.

13
3
3
4
7
21'

Thomas Partey strzelił z dystansu, jednak został zablokowany przez pierwszego rywala.

14
6
5
5
4
20'

Żółtą kartkę otrzymał Dani Carvajal. Coraz ostrzej! Boczny defensor Realu ostro sfaulował rywala.

Real Madryt
8
4
5
10
12
19'

Iskrzy w Madrycie! Angel Correa kopnął piłką prosto w głowę leżącego Benzemy. Sędzia nie ukarał Argentyńczyka.

11
8
9
5
17
16'

Cristiano Ronaldo wychodził do sytuacji sam na sam, jednak świetny powrót zaliczył Juanfran, który niespodziewanie wyprzedził Portugalczyka.

20
11
5
6
10
13'

Nie będzie to łatwy wieczór dla Cristiano Ronaldo. Każdy jego kontakt z piłką "nagradzany" jest solidną porcją gwizdów.

21
12
4
9
15
12'

Dwa groźne dośrodkowania w pole bramkowe Atletico, ale defensorzy miejscowych byli na posterunku.

15
7
5
3
7
10'

Real ma spore problemy z rozmontowaniem defensywy Atletico. Gra toczy się daleko od pola karnego gospodarzy.

12
5
3
3
8
6'

Pierwsze minuty dla Atletico. Gospodarze skutecznie oddalają grę od własnej bramki.

18
3
1
4
8
3'

Ależ okazja dla Atletico! Powinno być 1:0! Po błędzie gracza Realu przed idealną szansą stanął Angel Correa. Argentyńczyk miał przed sobą tylko Kiko Casillę, a mimo to strzelił obok słupka.