1
3
90'

Gol! Strzelił Paulinho. Asystował mu Lionel Messi.

Messi miał przy sobie aż trzech rywali, ale jakimś cudem odegrał piętką na piąty metr, skąd do siatki trafił niezawodny Paulinho.

72
44
12
7
8
88'

Dwie kapitalne parady Cuellara! Bramkarz Leganes odbił do boku strzał z linii pola karnego Messiego, a po chwili zachował się równie świetnie przy dobitce Luisa Suareza.

4
3
3
2
9
87'

Po strzale z rzutu wolnego dobrą interwencją popisał się Marc-Andre ter Stegen.

9
3
3
3
3
Czy Luis Suarez zdobędzie dziś hat-tricka?
2
2
6
3
1
85'

FC Barcelona skutecznie oddala grę od własnego pola karnego.

6
82'

Barcelona. Schodzi: Paco Alcacer. Wchodzi: Denis Suarez.

81'

FC Barcelona szuka bramki, która przypieczętowałaby zwycięstwo w dzisiejszym meczu.

6
2
79'
75'

To powinno być 3:0! Luis Suarez strzelił w światło bramki, defensor Leganes wybił piłkę sprzed linii, a fatalnie dobijał Aleix Vidal. Boczny defensor Barcy nieczysto trafił w futbolówkę i zmarnował stuprocentową okazję.

1
1
1
1
9
72'

Żółtą kartkę otrzymał Dimitrios Siovas. Za faul na połowie Barcelony.

8
3
1
1
69'

Claudio Beauvue stanął przed wyśmienitą okazją, ale fatalnie spudłował z 10. metrów.

4
3
1
1
2
65'

Alexander Szymanowski strzelił z 10. metrów i ponownie świetnie ustawiony był Marc-Andre ter Stegen. Niemiec obok Luisa Suareza jest największym bohaterem Barcelony w tym spotkaniu.

5
9
63'

Marc-Andre ter Stegen uchronił Barcę przed stratą gola! Nordin Amrabat niespodziewanie urwał się Pique i znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, który obronił uderzenie nogami! Tu powinna być bramka dla Leganes!

7
10
1
1
62'

Nordin Amrabat uderzył z dystansu i piłka znów wylądowała w rękawicach bramkarza Barcelony.

5
6
2
2
3
60'

Gol! Strzelił Luis Suarez.

Luis Suarez po raz drugi! Lionel Messi świetnie wypuścił w pole karne Alcacera, jego strzał został obroniony, ale świetną dobitką z woleja popisał się Suarez. Urugwajczyk z dubletem!

44
25
7
3
5
59'

Barcelona. Schodzi: Andres Iniesta. Wchodzi: Paulinho.

10
6
4
1
59'

Barcelona. Schodzi: Nelson Semedo. Wchodzi: Aleix Vidal.

5
3
1
1
2
57'

Ostre spotkanie po zmianie stron. Sędzia co chwilę musi przerywać akcje.

4
2
53'

Żółtą kartkę otrzymał Luis Suarez. Urugwajczyk starł się z bramkarzem Leganes i został ukarany. "Żółtko" należało się również Cuellarowi, który dodał wiele od siebie.

1
1
3
2
6
53'

Pichu Cuellar uprzedził w polu karnym Messiego.

2
3
52'

Znów Marc-Andre ter Stegen! Claudio Beauvue dostał piłkę w pole karne Barcelony, strzelił płasko i Niemiec odbił uderzenie przed siebie.

5
1
1
50'

Alexander Szymanowski wstrzelił piłkę z ostrego kąta w światło bramki, lecz na posterunku stał Marc-Andre ter Stegen.

4
3
1
46'

Początek drugiej połowy. Po zmianie Leganes przechodzi na grę dwójką napastników.

2
46'
45'

Znów groźnie pod bramką lidera. Alexander Szymanowski dośrodkował z końcowej linii, ale Javi Eraso nie doskoczył do piłki.

3
1
1
2
41'

FC Barcelona chyba nie chce szybko "skończyć" tego meczu. Po bramce gra toczy się w środku boiska.

2
2
1
3
37'

Iskrzy na boisku. Ivan Rakitić popchnął Szymanowskiego, który miał spore pretensje do Chorwata. Obyło się bez kartek.

5
4
2
2
35'

Marc-Andre ter Stegen ratuje Barcelonę! Niemiec świetnie obronił strzał w długi róg Szymanowskiego!

9
6
1
1
3
29'

Żółtą kartkę otrzymał Gerard Pique. Za faul w środku boiska. Tym samym Pique nie zagra w następnej kolejce z Valencią.

1
2
1
8
16
28'

Ależ kiks golkipera Leganes! Paco Alcacer z ostrego kąta wstrzelił piłkę w światło bramki, a Pichu Cuellar w kuriozalny sposób odbił piłkę wprost pod nogę Luisa Suareza. Urugwajczyk strzelił do siatki z najbliższej odległości.

61
40
7
2
8
27'

Coraz groźniej robi się pod bramką Barcelony. Nordin Amrabat domagał się nawet rzutu karnego, ale sędzia zdecydowanym ruchem nakazał dalszą grę.

1
3
26'

Gabriel uderzył zza pola karnego po ziemi, ale piłka poleciała 2 metry obok słupka. Marc-Andre ter Stegen spokojnie odprowadził piłkę wzrokiem.

2
3
24'

Lionel Messi dopadł do bezpańskiej piłki, ale z półwoleja posłał piłkę daleko w trybuny.

5
3
3
4
20'

Nordin Amrabat ruszył z kontrą, minął Pique i z linii pola karnego uderzył technicznie wysoko nad poprzeczką.

3
8
1
2
18'

Senne widowisko. Barcelona ma przewagę, ale pojedyncze zrywy nie przynoszą efektów. Dobrze zorganizowana jest defensywa Leganes.

1
1
1
2
8
13'

Do siatki trafił Luis Suarez, ale wcześniej na minimalnym spalonym był Jordi Alba. Wciąż 0:0.

1
1
1
8
12'

W pierwszych minutach zupełnie niewidoczny jest lider strzelców La Liga - Lionel Messi. Argentyńczyk dobrze kryty przez rywali.

2
7'

Luis Suarez ładnie złożył się do strzału nożycami, jednak został zablokowany.

2
1
2
1
6
4'

Bardzo spokojny początek meczu. Optyczną przewagę mają goście.

3
5
1
15:50

Dla Busquetsa to mecz numer 450. w barwach Barcelony. W historii klubu tylko 6 graczy może pochwalić się lepszym dorobkiem.