Primera Division: 13. kolejka
26 lis 2017 20:45
90+4'

Valencia miała piłkę meczową!!! Po błyskawicznej kontrze niepilnowany na długim słupku był Simone Zaza, który z półwoleja strzelił nad poprzeczką!

21
18
14
16
24
90+4'

Ależ groźnie! Po akcji Messiego piłkarz Valencii ryzykownie zagrywał do własnego bramkarza, który ratował się wybiciem.

23
13
17
18
24
90+3'

Andreas Pereira strzelił z ostrego kąta w boczną siatkę!

17
11
8
10
20
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

35
10
11
8
17
90'

Paulinho główkował nad poprzeczką po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

11
6
7
6
15
89'

Valencia. Schodzi: Carlos Soler. Wchodzi: Santi Mina.

9
6
4
5
7
88'

Żółtą kartkę otrzymał Goncalo Guedes.

11
4
5
5
6
86'

Valencia. Schodzi: Ezequiel Garay. Wchodzi: Ruben Vezo.

9
13
5
5
8
85'

FC Barcelona dalej atakuje. Lider Primera Division celuje w zwycięstwo!

42
23
2
4
11
82'

Gol! Strzelił Jordi Alba. Asystował mu Lionel Messi.

Wyrównanie!!! Kapitalne dogranie Messiego na długi słupek, a Alba po wślizgu wpakował piłkę do siatki! Asysta mistrzowska!

142
80
19
20
53
82'

Valencia. Schodzi: Rodrigo. Wchodzi: Andreas Pereira.

80'

Valencia ruszyła z kontrą 2 na 1, jednak Goncalo Guedes źle przyjął piłkę i nie dobiegł nawet do pola karnego Barcelony.

10
7
2
3
4
76'

Luis Suarez huknął jak z armaty, ale świetnie interweniował golkiper Valencii. Barca w ataku pozycyjnym.

20
13
5
2
7
74'

Żółtą kartkę otrzymał Rodrigo. Za faul w środku boiska.

12
4
1
1
8
72'
9
5
13
1
3
71'

Goncalo Guedes przerzucił piłkę na prawą nogę, znalazł się w świetnej sytuacji, ale fatalnie skiksował.

11
12
4
3
4
68'

Barcelona. Schodzi: Ivan Rakitić. Wchodzi: Gerard Deulofeu. Ofensywna zmiana w zespole gości.

17
8
3
2
3
66'

Barcelona atakuje większą liczbą piłkarzy i naraża się na kontry. Ależ nam się intensywny mecz zrobił na Mestalla!

13
8
1
4
4
63'

Samuel Umtiti staranował w polu karnym Guedesa, jednak sędzia nie wskazał na "wapno".

17
5
5
3
12
62'

Luis Suarez strzelił w bramkarza, jednak wcześniej został złapany na wyraźnym spalonym.

16
7
5
6
12
60'

Gol! Strzelił Rodrigo. Asystował mu Jose Gaya.

Bramka dla Valencii!!! Gaya wpadł z lewego skrzydła w pole karne, zagrał na krótki słupek i z 2 metrów do siatki piłkę wpakował Rodrigo!

74
31
16
29
88
57'

Goncalo Guedes zaszalał na lewej stronie pola karnego Barcelony - minął rywala i został powstrzymany przez świetnie wychodzącego ter Stegena.

6
5
3
4
7
54'

Coraz ciekawiej na Mestalla! W polu karnym znalazł się Lionel Messi, który przy strzale z ostrego kąta został zablokowany.

17
8
2
6
6
52'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego na krótkim słupku nad poprzeczką główkował Thomas Vermaelen.

9
2
1
5
51'

Valencia zaczęła atakować! Simone Zaza uderzył płasko z linii pola karnego, ale piłka przeleciała tuż obok słupka.

14
5
5
3
7
47'

Kolejne kuriozum. Sędziemu nie podoba się to, że Ezequiel Garay ma charakterystyczne dziury na getrach. Obrońca Valencii musi opuścić boisko i zmienić strój...

4
28
4
1
7
46'

Początek drugiej połowy.

17
6
3
3
4
44'

Żółtą kartkę otrzymał Gabriel Paulista. Za faul bez piłki na Messim.

11
3
1
6
8
42'

Geoffrey Kondogbia uderzył z dystansu, ale trafił w jednego z rywali.

11
3
1
7
3
42'

Świetna okazja dla Barcelony! Luis Suarez przepchnął rywala w polu karnym, a piłkę po jego strzale z ostrego kąta nogą obronił Neto. Do piłki dopadł jeszcze Lionel Messi, lecz został zablokowany.

12
6
3
2
6
39'

Ładna kombinacyjna akcja Barcelony, jednak strzał Iniesty nie sprawił problemów bramkarzowi Valencii.

10
8
3
4
4
38'

Barcelona nie załamała się po katastrofalnym błędzie sędziego i dalej atakuje.

15
5
3
2
3
34'

Tę bramkę widzieli wszyscy tylko nie sędziowie. Piłka odbija się wyraźnie za linią bramkową, a arbiter nakazał dalszą grę:

21
9
6
7
52
33'

Lionel Messi strzelił nad murem, ale udanie interweniował golkiper Valencii.

9
8
2
4
9
32'

Żółtą kartkę otrzymał Geoffrey Kondogbia. Za faul na Messim.

17
7
4
6
6
30'

Barcelona cieszyła się z bramki, która błędnie nie została uznana, a Valencia ruszyła z kontrą. Simone Zaza uderzył metr obok słupka.

9
7
3
5
20
30'

Ależ BŁĄD sędziego!!! Po strzale Messiego katastrofalnie interweniował Neto i piłka po jego rękach odbiła się metr za linią bramkową. Arbiter uznał jednak, że ta nie wpadła do siatki!

20
22
11
9
83
30'

Cóż za kuriozalna sytuacja! Piłkarze Barcelony cieszyli się z bramki, ale sędzia jej nie uznał!

15
7
7
7
37
28'

Piłkarze Valencii wyraźnie naciskają Vermaelena, który w koszulce Barcelony gra dziś po raz drugi w tym sezonie. Belg na razie nieomylny.

11
10
4
3
4
26'

W strzałach 2:0 dla Barcelony. Zdecydowanie brakuje groźniejszych okazji.

11
4
4
2
3
22'

Lionel Messi świetnie wypatrzył wbiegającego w pole karne Luisa Suareza, a ten odegrał wprost pod nogi rywala. Obrońcy Valencii wciąż czujni.

9
2
2
7
4
18'

Coraz większa przewaga Barcelony. Goście rozgrywają piłkę w okolicy 30. metra, ale z dojściem do "szesnastki" mają spore problemy.

16
5
3
4
5
14'

Lionel Messi jest na razie skutecznie odcinany od podań. Valencia gra bardzo dobrze w defensywie.

11
7
5
2
9
11'

Ciekawe, intensywne pierwsze minuty meczu. Valencia gra wysokim pressingiem i nie zostawia miejsca Barcelonie.

7
4
8
7
12
10'

Ivan Rakitić strzelił z dystansu w środek bramki Valencii i udaną interwencję zanotował Neto.

8
6
5
3
6
8'

Valencia miała dwa rzuty rożne z rzędu, lecz nie stworzyła zagrożenia pod bramką Barcelony.

13
5
3
2
3
7'

Pierwszy błąd Barcelony na tyłach. Płaski strzał Rodrigo został jednak zablokowany.

6
5
8
3
6
4'

Paulinho zdecydował się na strzał z ok. 30 metrów i golkiper Valencii wybił piłkę na korner.