5
5
4
90+1'

Lionel Messi do Vidala, który w doskonałej sytuacji trafił w nogi golkipera Villarreal.

8
5
5
8
13
89'

Luis Suarez strzelił z rzutu wolnego, ale na posterunku stał golkiper Villarreal.

14
9
7
7
13
86'

Żółtą kartkę otrzymał Alvaro Gonzalez. Za faul.

Villarreal CF
15
9
4
5
7
86'
12
7
8
6
6
83'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Sergio Busquets. Kuriozalna bramka dla Barcelony. Victor Ruiz zagrał wprost pod nogi Busquetsa, który od razu oddał piłkę w pole karne do Messiego. Argentyńczyk przyspieszył, uciekł rywalom i strzelił obok bezradnego golkipera. Dwaj defensorzy Villarreal tylko leżeli za Messim po tym jak... zderzyli się ze sobą.

97
57
18
17
22
81'

Luis Suarez spudłował przy strzale z powietrza.

9
7
7
9
11
76'

Marc-Andre ter Stegen ratuje Barcelonę! Niemiec świetnie wybronił strzał z dystansu Triguerosa!

27
14
4
9
9
72'

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Paco Alcacer.

Piłka w siatce Villarreal po kapitalnej akcji Barcelony! Lionel Messi do Alcacera, ten wypuścił w pole karne Luisa Suareza, który minął bramkarza i trafił do pustej bramki. 5 podań z pierwszej piłki przed golem!

114
59
17
20
24
71'

Kolejna akcja na linii Lionel Messi - Jordi Alba! Argentyńczyk strzelił silnie w boczną siatkę.

10
7
4
7
10
68'

Barcelona. Schodzi: Paulinho. Wchodzi: Aleix Vidal.

19
13
9
5
8
67'

Słupek po raz drugi ratuje Villarreal! Po dośrodkowaniu Alby czubkiem buta w obramowanie bramki trafił Luis Suarez.

9
7
8
10
17
65'

Po czerwonej kartce Barcelona praktycznie nie opuszcza okolic pola karnego rywala. Pachnie bramką dla gości.

11
11
6
5
8
64'
61'

Żółtą kartkę otrzymał Cedric Bakambu. Za protesty.

15
15
6
4
8
60'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Dani Raba. Villarreal w osłabieniu! Młody napastnik Villarreal wjechał wyprostowaną nogą w stopę Busquetsa! Brutalny faul i zasłużona czerwona kartka!

41
24
10
11
14
59'

Ależ blisko!!! Jordi Alba dograł w pole karne do Messiego, który strzelił z pierwszej piłki dosłownie centymetry obok słupka!

7
4
5
5
8
59'

Paco Alcacer mógł mieć kapitalne wejście, ale nie trafił w piłkę po płaskiej wrzutce z lewej strony Jordi Alby.

5
3
7
4
8
58'

Barcelona. Schodzi: Denis Suarez. Wchodzi: Paco Alcacer.

12
7
6
4
3
56'

Groźne dośrodkowanie z prawego skrzydła. Żaden z piłkarzy Villarreal nie zdołał przeciąć lotu piłki, która wylądowała w rękawicach ter Stegena.

10
5
3
2
4
52'

Barcelona ma spore problemy ze stworzeniem podbramkowej sytuacji. Piłkarze Villarreal są świetnie ustawieni na tyłach.

7
3
2
4
10
48'
48'

Ruben Semedo doznał urazu uda. Będzie zmiana.

5
8
3
7
6
46'

Cedric Bakambu wbiegł w pole karne z lewego skrzydła i z ostrego kąta uderzył w boczną siatkę.

5
8
4
5
6
46'

Początek drugiej połowy.

7
3
6
2
3
45'

Rodri Hernandez skiksował przy strzale z 10 metrów.

8
9
3
4
4
45'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Busquets. Pomocnik Barcelony sfaulował Rabę na własnej połowie.

5
4
4
14
12
42'

Jaume Costa popędził lewym skrzydłem i dośrodkował w pole bramkowe Barcelony. Cedric Bakambu minął się z piłką.

5
8
3
4
6
38'

Lionel Messi uderzył płasko z 17 metrów i piłka przeleciała tuż obok słupka!

10
6
6
6
8
36'

Znów Roberto Soriano. Piłkarz Villarreal z 17. metrów uderzył wyraźnie obok słupka bramki Barcelony.

5
7
2
8
3
34'

Villarreal nie skupia się wyłącznie na defensywie. Największe zagrożenie pod bramką Barcelony sieje Roberto Soriano. Włoch przeprowadził kolejny atak, ale w ostatniej chwili został zastopowany przez Jordi Albę.

10
4
2
3
4
29'

To będzie ciężki wieczór dla Barcelony. Lider Primera Division do tej pory stwarzał zagrożenie tylko po stałych fragmentach gry. Dobrze na własnej połowie ustawiają się piłkarze Villarreal.

9
4
2
5
8
25'

Groźne dośrodkowanie w pole karne Barcelony, ale Roberto Soriano nie dosięgnął piłki, która wylądowała w rękawicach ter Stegena.

9
6
2
2
3
22'

Lionel Messi uderzył nad murem piłkarzy Villarreal, jednak Sergio Asenjo zdołał z problemami na raty złapać futbolówkę.

12
5
4
6
13
20'

Będzie rzut wolny dla Barcelony z odległości 21 metrów. Do strzału już szykuje się Lionel Messi.

10
10
5
3
4
16'

Pierwsza kapitalna interwencja ter Stegena! Niemiec odbił silny strzał z powietrza Roberto Soriano. Piłka odbiła się od murawy i leciała tuż przy słupku, jednak bramkarz Barcelony popisał się świetnym refleksem i zdołał sparować futbolówkę. Było groźnie!

9
6
4
4
8
14'

Optyczna przewaga Barcelony, ale na razie bez zarzutu spisuje się linia defensywna gospodarzy.

9
5
2
2
7
10'

Ivan Rakitić chciał dośrodkował z prawej flanki, jednak piłka poleciała w światło bramki Villarreal. Na posterunku stał Sergio Asenjo.

5
4
3
5
7
7'

Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła główkował Dani Raba. Młody napastnik Villarreal nie sprawił jednak żadnego problemu ter Stegenowi.

5
10
2
5
5
4'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w słupek główkował Gerard Pique!

11
8
13
8
11
3'

Pierwsza akcja Messiego. Argentyńczyk szarżował przed polem karnym, ale jego strzał został zablokowany.

8
6
5
11
12
20:05

Spotkanie poprowadzi De Burgos Bengoetxea.

4
3
5
4
4
20:05

W zespole Barcelony z powodu urazów nie zagrają Andres Iniesta, Samuel Umtiti, Javier Mascherano, Ousmane Dembele i Rafinha.

4
4
4
7
9
20:05

FC Barcelona kontynuuje passę meczów bez porażki. Po tym jak poległa w Superpucharze Hiszpanii z Realem Madryt, nie przegrała w żadnym z 22 kolejnych meczów (17 zwycięstw, 5 remisów).

10
3
3
3
3
20:05

W ostatnim niedzielnym meczu 15. kolejki Primera Division Villarreal CF przyjmie ekipę FC Barcelona. "Żółte Łodzie Podwodne" plasują się na 6. miejscu w tabeli, "Duma Katalonii" jest liderem.