3
3
5
89'

Gol! Strzelił Toni Kroos. Asystował mu Mateo Kovacić. Już 4:1! Kolejny świetny rajd przeprowadził Marcelo. Brazylijczyk podał do Kovacicia, ten odegrał piętką przed pole karne, a po płaskim strzale do siatki trafił Kroos.

53
34
13
14
26
88'

Real. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Mateo Kovacić.

11
5
1
5
7
87'

Żółtą kartkę otrzymał Dani Parejo. Za faul.

Valencia CF
5
2
3
84'

Gol! Strzelił Marcelo. Asystował mu Marco Asensio. Ależ akcja Marcelo! Brazylijczyk zagrał z klepki z Asensio i po świetnym rajdzie trafił na 3:1!

49
35
14
14
31
82'

Cristiano Ronaldo! Po świetnym płaskim dograniu Modricia z prawego skrzydła Portugalczyk uderzył, a piłka po rykoszecie poleciała wysoko nad poprzeczką.

10
5
4
7
7
81'

Realowi udało się oddalić grę od własnego pola karnego.

10
6
4
6
8
79'

Cristiano Ronaldo huknął z rzutu wolnego, jednak piłka poleciała nieznacznie nad poprzeczką.

10
5
6
4
8
78'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Marco Asensio.

11
2
2
2
1
77'

Valencia. Schodzi: Toni Lato. Wchodzi: Andreas Pereira.

2
75'

Valencia. Schodzi: Rodrigo. Wchodzi: Simone Zaza.

5
4
1
2
2
74'

Carlos Soler uderzył z dogodnej sytuacji, ale został zablokowany. Valencia atakuje coraz większą liczbą piłkarzy.

4
1
1
1
1
70'

Żółtą kartkę otrzymał Dani Carvajal. Za faul przed własnym polem karnym.

Real Madryt
10
4
4
4
4
69'

Real. Schodzi: Gareth Bale. Wchodzi: Lucas Vazquez.

11
2
2
4
68'

Teraz wyśmienita okazja dla Realu! Kapitalnie prawym skrzydłem ruszył Gareth Bale, który wpadł w pole karne i z końcowej linii wycofał do Cristiano Ronaldo. Uderzenie Portugalczyka z 6. metrów na raty obronił Neto.

9
3
3
5
5
68'

Valencia w natarciu! W strzałach 11:8.

11
3
4
2
2
66'

Ależ parada Keylora Navasa! Bramkarz Realu rzucał się w drugą stronę, a mimo to zdołał obronić nogą strzał po ziemi Daniego Parejo!

12
5
5
1
5
64'

Valencia atakuje! W groźnej sytuacji piłkę na róg wybijał Nacho.

11
2
4
1
63'

Żółtą kartkę otrzymał Raphael Varane. Za zagranie ręką.

7
3
2
4
7
62'

Ależ fatalnie uderzył Jose Gaya. Skrzydłowy Valencii w polu karnym Realu źle dołożył nogę i piłka poleciała daleko obok słupka.

4
3
1
4
6
59'

Żółtą kartkę otrzymał Jose Gaya. Za ostry faul.

Valencia CF
8
5
3
4
10
58'

Gol! Strzelił Santi Mina. Asystował mu Dani Parejo. Bramka kontaktowa dla Valencii! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Santi Mina uprzedził dwóch piłkarzy Realu i z 5. metrów trafił do siatki po strzale z główki.

59
34
16
30
35
57'

Wyraźne problemy ma Cristiano Ronaldo. Portugalczyk od jakiegoś czasu kuleje.

5
7
1
6
2
55'

Jose Gaya zagrał ciut za mocno do Rodrigo, który miał przed sobą pustą bramkę.

8
6
6
5
4
54'

Karim Benzema silnie uderzył w boczną siatkę.

1
1
1
4
54'

Cristiano Ronaldo padł w polu karnym, ale tym razem sędzia nie wskazał na "wapno".

5
9
3
3
5
52'

Żółtą kartkę otrzymał Gareth Bale. Za protesty.

Real Madryt
2
3
2
3
49'

Santi Mina przewrócił się w polu karnym po zderzeniu z Casemiro. Faulu nie było, gramy dalej.

3
2
2
3
46'

Początek drugiej połowy.

1
1
46'

Valencia. Schodzi: Goncalo Guedes. Wchodzi: Carlos Soler.

45+2'

Ależ blisko! Goncalo Guedes uderzył i piłka po rykoszecie nieznacznie minęła słupek bramki Realu.

4
2
3
2
6
45'

Sędzia doliczył minutę.

3
3
2
2
2
44'

Valencia powinna zdobyć gola! Po świetnej akcji Santi Mina zagrał wysoką piłkę na 6. metr, ale Rodrigo przestrzelił, choć miał przed sobą praktycznie pustą bramkę.

4
2
1
3
6
41'

Casemiro podciął Parejo we własnym polu karnym, ale sędzia nie odgwizdał "jedenastki" dla Valencii. Kibice wściekli.

5
6
2
5
12
40'

Casemiro uderzył z dystansu obok słupka. Piłkarze Valencii po drugim karnym wciąż mają spore pretensje do arbitra.

8
7
4
4
6
38'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Portuglaczyk po raz drugi dzisiaj i po raz 101. w karierze trafia po strzale z rzutu karnego! Bramkarz wyczuł intencje strzelca, ale nie miał szans na skuteczną interwencję.

76
46
15
17
50
37'

Drugi rzut karny dla Realu Madryt!!! Martin Montoya przepchnął szykującego się do strzału głową Benzemę!

21
17
13
7
26
34'

Tymczasem Cristiano Ronaldo zdobył w swojej karierze już 100 goli po strzałach z rzutów karnych (kluby i reprezentacja).

15
7
5
3
6
33'

Spore zamieszanie w polu karnym Realu Madryt, jednak Geoffrey Kondogbia z bliskiej odległości źle trafił w piłkę i ją bez problemu złapał Keylor Navas.

6
2
2
2
6
31'

Po stracie gola Valencia ma optyczną przewagę, ale bardzo dobrze w defensywie spisuje się Real, który czyha na kolejne kontry.

3
2
2
2
6
27'

Cristiano Ronaldo dostał piłkę w pole karne, ale miał za mało miejsca i lekko uderzył wprost w golkipera.

8
7
6
9
12
25'

Cóż za akcja Kondogbii! Pomocnik Valencii nawinął jednego rywala, drugiego i strzelił celnie z 20. metrów. Piłkę przed siebie zdołał odbić Keylor Navas.

9
4
4
3
8
21'

Spore zamieszanie w polu karnym Realu Madryt i Rodrigo przy próbie strzału został zablokowany.

9
7
4
6
9
16'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Portugalczyk całkowicie zmylił bramkarza Valencii i mamy 1:0 dla Realu Madryt!

81
43
16
28
65
15'

Rzut karny dla Realu Madryt!!!

"Królewscy" przeprowadzili kapitalną kontrę po kornerze Valencii. Karim Benzema zagrał w "szesnastkę" do Cristiano Ronaldo, który był faulowany przez Montoyę.

21
14
6
6
18
14'

Dobry okres gry w wykonaniu Valencii. Piłkarze Realu mają sporo strat w środku boiska.

4
3
4
4
5
10'

Rodrigo miał sporo miejsca przed polem karnym Realu Madryt i huknął jak z armaty nad poprzeczką.

7
5
7
9
11
9'

Na razie piłkarze Valencii zostają na boisku.

13
6
6
5
7
8'

Neto i Ezequiel Garay po tym zderzeniu potrzebują interwencji lekarzy. Do rozgrzewki już ruszył rezerwowy golkiper Valencii.

10
11
5
12
12
7'

Jak tego Gareth Bale nie trafił?! Bramkarz Neto zderzył się ze swoim defensorem Garayem, bezpańska piłka trafiła na 14. metr, skąd z półwoleja uderzył Bale. Uderzenie Walijczyka zdołał jednak obronić golkiper.

8
12
7
11
8
7'

Początek wyrównany. Małą przewagę w posiadaniu piłki ma Real.

9
6
5
4
10
6'

Cristiano Ronaldo zderzył się z Garayem, ale już kontynuuje grę.

9
10
6
9
8
5'

Dośc niepokojący widok. Cristiano Ronaldo leży i trzyma się z grymasem bólu za lewe udo.