Zmiana w Alaves. Schodzi: Ruben Duarte. Wchodzi: Ermedin Demirović.

6
7
6
87'

Powtórki wykazują, że z bardzo bliskiej odległości Samuel Umtiti został trafiony w rękę. Bardzo kontrowersyjna sytuacja, ale karnego nie ma.

34
13
11
9
12
87'

Piłkarze Alaves dopominali się rzutu karnego za rzekome zagranie ręką jednego z graczy Barcelony.

6
6
8
10
18
84'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Argentyńczyk uderzył z rzutu wolnego nad murem i piłka po rękach golkipera wpadła do siatki!!!

FC Barcelona
188
115
35
22
32
83'

Wakaso Mubarak ponownie ostro fauluje, ale znów sędzia nie wyjmuje drugiej żółtej kartki. Będzie rzut wolny dla Barcy z 21. metrów.

25
13
7
9
19
82'

Andres Iniesta zagrał nieco za mocno do Luisa Suareza. Barcelona szuka zwycięskiego gola.

4
76'

Po błędzie rywala Luis Suarez uderzył z ostrego kąta nad poprzeczką.

12
8
11
17
26
75'

Zmiana w Alaves. Schodzi: John Guidetti. Wchodzi: Munir El Haddadi. To były napastnik Barcelony.

17
12
11
12
15
74'

Lionel Messi z rzutu wolnego uderzył prosto w golkipera.

10
9
10
28
14
72'

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Andres Iniesta.

Jest wyrównanie! Iniesta świetnie ruszył lewym skrzydłem, minął dwóch rywali i zagrał na długi słupek do Luisa Suareza, który po strzale z półwoleja zdobył upragnioną bramkę!

132
90
20
13
19
70'

Niesamowite! Pique odegrał przewrotką do Paulinho, który z najbliższej odległości najpierw trafił piłką w brzuch, a następnie głowę golkipera! Ależ szczęście ma Fernando Pacheco!

13
9
13
9
20
68'

Ależ blisko wyrównania!!! Lionel Messi zagrał kapitalną prostopadłą piłkę między nogami rywala do Luisa Suareza, który w doskonałej sytuacji trafił w nogę golkipera!

16
13
10
13
30
65'

Barcelona. Schodzi: Philippe Coutinho. Wchodzi: Paco Alcacer. Nie był to udany debiut Coutinho w Primera Division.

20
11
10
27
13
65'

Paulinho uderzył z 20. metrów, piłka odbiła się od murawy, lecz nie zaskoczyła golkipera.

10
8
7
10
12
63'

Zmiana w Alaves. Schodzi: Hernan Perez. Wchodzi: Alfonso Pedraza.

Alfonso Pedraza #17
9
4
3
3
3
62'

Deportivo Alaves miało okazję na kolejnego gola! Ibai Gomez mógł wyjść do sytuacji sam na sam, ale źle przyjął piłkę. Po chwili odegrał jeszcze do nacierającego w pole karne kolegi, jednak on został zablokowany.

14
5
8
3
9
59'

Jordi Alba wpadł z lewego skrzydła w pole karne, wycofał na 5. metr do Messiego, który nie trafił czysto w piłkę.

13
6
4
9
15
56'

Po zmianie stron niewiele dzieje się na Camp Nou. Barca ma nieco ponad pół godziny, aby odrobić straty.

6
3
3
8
3
52'

Barcelona. Schodzi: Lucas Digne. Wchodzi: Jordi Alba.

22
8
6
6
4
52'
21
5
3
4
3
50'

W Barcelonie potrzebne są zmiany. Po przerwie Katalończycy wcale nie podkręcili tempa.

11
4
5
6
9
46'

Początek drugiej połowy.

18
4
3
4
5
45+1'

Posiadanie piłki 74 do 26 procent dla Barcelony. Goście bronią się już całą jedenastką.

9
7
4
6
16
45'

Sędzia doliczył minutę.

6
4
4
5
2
43'

Lionel Messi uderzył silnie i precyzyjnie z rzutu wolnego, ale piękną robinsonadą popisał się Fernando Pacheco. Piłka leciała tuż przy słupku!

11
10
4
15
8
42'

Wakaso Mubarak niebezpiecznie poskrobał piszczel i stopę Philippe Coutinho. To mogła być druga żółta kartka dla zawodnika gości!

3
40'

I znów - Andres Iniesta świetnie znalazł w polu karnym Messiego, który źle przyjął sobie piłkę.

3
3
4
9
4
39'

Gra Barcelony może się podobać, ale tylko do pola karnego Alaves. Brakuje gospodarzom skutecznego ostatniego zagrania.

5
3
3
9
4
35'

Barcelona miała rzut wolny w okolicy linii bocznej pola karnego. Lionel Messi zdecydował się na bezpośredni strzał, po którym piłkę na korner wybił golkiper.

8
9
9
4
8
32'

Philippe Coutinho! Brazylijczyk dopadł do bezpańskiej piłki i z linii pola karnego trafił w udo rywala.

11
10
10
6
9
31'

I kolejna kontra Alaves! Tym razem z piłką na bramkę popędził Sobrino, który nie miał już sił na oddanie precyzyjnego strzału i posłał futbolówkę w rękawice ter Stegena.

10
3
3
3
4
29'

Andres Iniesta uderzył z 15. metrów nad poprzeczką. Momentami goście bronią się we własnym polu karnym 8 zawodnikami.

6
5
5
5
9
27'

Znów groźnie pod bramką Barcelony. Piłkę po strzale z powietrza Sobrino z trudem dosięgnął Marc-Andre ter Stegen.

14
4
4
8
13
27'

Żółtą kartkę otrzymał Ruben Duarte. Za ostry faul na Messim.

Deportivo Alaves
16
7
5
6
4
23'

Gol! Strzelił John Guidetti. Asystował mu Ibai Gomez.

Piłkarze Barcelony wyszli bardzo wysoko, Lionel Messi stracił piłkę i goście wyprowadzili wzorową kontrę! Guidetti ruszył z rajdem i w polu karnym... tak się poślizgnął, że przypadkowym strzałem całkowicie zaskoczył ter Stegena. Kuriozalna bramka!

43
31
42
43
107
22'

Żółtą kartkę otrzymał Wakaso Mubarak. Za faul.

16
8
2
2
2
21'

Groźnie w pole karne dośrodkował Lionel Messi, a Luis Suarez główkował wprost w golkipera.

4
4
4
3
5
20'

Optyczna przewaga Barcy, która tylko czeka na jakiś błąd w wykonaniu rywali. Pachnie bramką na Camp Nou.

10
7
3
2
2
16'

Groźna okazja dla Alaves! Marc-Andre ter Stegen jednak świetnie wybiegł z bramki i powstrzymał Ibaia Gomeza.

14
6
7
4
6
15'

Kapitalna akcja tercetu Lionel Messi - Andres Iniesta - Luis Suarez i było bardzo blisko gola samobójczego. Piłka przeleciała metr obok słupka.

15
5
4
3
2
13'

Philippe Coutinho rozkręca się! Nowy piłkarz Barcelony świetne uruchomił w polu karnym Semedo, który został zablokowany.

21
7
4
2
4
11'

Debiutujący w lidze Philippe Coutinho na razie niezbyt widoczny. Brazylijczyk gra za plecami napastników.

10
6
6
9
1
8'

Lionel Messi gra dziś po raz 200. w meczu Primera Division na Camp Nou. Statystyki? 211 goli i 74 asysty.

18
7
11
2
1
7'

Lucas Digne odebrał piłkę na połowie rywala i strzelił z dystansu po ziemi tuż obok słupka. Było groźnie pod bramką Alaves!

14
8
9
3
6
4'

Luis Suarez zacentrował zbyt mocno z narożnika pola karnego. Na razie wyrównany i spokojny początek na Camp Nou w Barcelonie.

18
6
6
6
5
20:19

Trener Ernesto Valverde zdecydował się na kilka zmian w podstawowym składzie Barcelony. Tylko na ławce rezerwowych zasiądą Sergio Busquets i Jordi Alba, a swój pierwszy mecz w Primera Division rozegra Philippe Coutinho.