6
10
23
89'

Gol! Strzelił Giampaolo Pazzini. Pazzini sam na sam z bramkarze, Navas odbił piłkę, ale ta wtoczyła się do bramki na 2:2!

127
60
24
32
56
88'

3
86'

Roger Marti uderzał głową z bliska, ale spudłował!

17
8
4
5
4
85'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marco Asensio.

17
14
11
4
11
84'

Cristiano Ronaldo pokazał kamerzyście, że ma pokazywać mecz, a nie jego twarz. Nie wiem jak inni, ale w jego oczach widać było. No właśnie, co?

22
32
7
16
13
82'

Real. Schodzi: Cristiano Ronaldo. Wchodzi: Marco Asensio.

41
32
15
17
18
81'

Gol! Strzelił Isco. Asystował mu Karim Benzema. Benzema z okolic pola bramkowego wycofał do Isco, a ten mocno uderzył na 1:2!

Real Madryt
81
54
23
29
64
79'

I znowu Ronaldo. Może jednak nic więcej nie napiszemy. Krótko: nic z tego nie wyszło. I tylka ta łza...

22
24
3
9
8
77'

Levante. Schodzi: Ivi Lopez. Wchodzi: Giampaolo Pazzini. Mamy debiut w Levante.

5
75'

Oier ma coraz więcej pracy. Strzał Carvajala z pola karnego obronił bramkarz Levante.

15
6
4
5
5
74'

Szarża Benzemy, strzał z pola karnego minął słupek o metr!

19
12
4
5
6
73'

Isco ograł w polu karnym obrońcę. Mocny strzał złapał Oier.

12
9
5
4
7
71'

Zamieszanie w polu karnym Levante, ale żaden z graczy Realu nie zdołał oddać strzału.

6
4
3
9
9
69'

Levante. Schodzi: Jefferson Lerma. Wchodzi: Roger Martí.

9
67'

Lerma usiadł na boisku, coś go pobolewa. Kolumbijczyk za moment zejdzie z boiska.

10
4
6
7
7
66'

Real. Schodzi: Gareth Bale. Wchodzi: Isco.

18
11
10
11
11
65'

Po chwili przestoju Real znowu mocniej zaatakował. Jednak wciąż remis, z którego bardziej muszą cieszyć się gospodarze.

10
4
3
6
8
64'

Płaski strzał Ronaldo, bramkarz pewnie obronił.

14
10
5
3
7
Cristiano Ronaldo zdobędzie w meczu gola?
15
14
5
7
10
62'

Levante oddaliło grę od własnej bramki. Real przestał zagrażać Levante. Strasznie sfrustrowany jest Ronaldo.

13
10
4
5
7
60'

Levante. Schodzi: Emmanuel Boateng. Wchodzi: David Salgueiro.

2
59'

Rozciągnięcie gry Levante na poziomie niektórych komentarzy... Z autu Real Madryt.

15
8
5
5
8
58'

Nie głowa, ale ręka Navasa ucierpiała po zderzeniu z Lermą. Kostarykańczyk już się powoli zbiera z murawy, ale jakiś taki nieswój jest.

14
5
6
4
10
57'

Kontra Levante i Navas uratował Real poświęcając... głowę. Z bliska uderzał Lerma!

7
4
6
5
11
56'

Z pola karnego uderzał Cristiano Ronaldo. Tym razem trafił w obrońcę. Oby CR7 nam się dzisiaj nie popłakał!

24
43
8
4
13
54'

Wysokie dośrodkowanie Luny, zgranie piłki głową, ale na przedpolu króluje Navas.

9
3
3
5
4
53'

Ronaldo w końcu zamiast uderzać dośrodkował. Problem w tym, że kilku partnerów było na spalonym. Nie klei się gra Królewskim.

14
17
5
2
4
52'

Kolejny rzut wolny dla Realu. Kto tym razem uderzy? Czyżby pan nieud... tzn. Cristiano Ronaldo?

18
33
7
8
15
51'

Z rzutu wolnego Ronaldo, jak zwykle, trafił w mur i piłka po rykoszecie wyszła na korner.

10
7
4
3
3
50'

Po rzucie rożnym do piłki doszedł Marcelo, ale strzał Brazylijczyka został zablokowany.

4
1
1
6
3
47'

Odważnie rozpoczęli gospodarze drugą połowę. Gol na 1:1 dodał graczom Levante dużej pewności siebie.

14
2
4
2
5
46'

Gramy po przerwie!

12
6
1
2
1
44'

72% do 28% na korzyść Realu. To posiadanie piłki. A na tablicy wyników remis 1:1. Oto piękno futbolu.

19
12
7
8
10
42'

Gol! Strzelił Emmanuel Boateng. Błąd obrony Realu, sam na sam z Navasem znalazł się Morales, ale bramkarz obronił. Wobec precyzyjnej dobitki Boatenga był już bezradny. 1:1! To dużo niespodzianka.

Levante UD
74
42
11
20
31
39'

W końcu Levante pokazało się w ofensywie. Strzał sprzed pola karnego oddał Ivi Lopez, ale ponad bramką.

13
6
5
9
11
38'

Benzema do Ronaldo, ale ten na centymetrowym spalonym.

8
14
5
6
6
37'

Obraz meczu jest cały czas taki sam. Real na połowie Levante, gospodarze mają problemy z dojściem na stronę Królewskich.

14
8
3
2
3
34'

Nic nie potrafią zdziałać gospodarze pod bramką Realu. Całkowita dominacja Królewskich.

16
6
4
4
6
32'

Strzał Kroosa niespidzuewanie odbił Oier. Dobitkę Ronaldo obronił twarzą.

5
11
3
3
3
30'

Benzema urwał się obronie, jednak został zatrzymany przez bramkarza w narożniku pola bramkowego.

7
5
7
5
5
26'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ivi Lopez.

Levante UD
16
8
3
3
7
25'

Cristiano Ronaldo uderzył z rzutu wolnego, ale trafił w mur. Gdzie te wolne sprzed lat - pyta jeden z kibiców na stadionie.

17
17
9
8
9
24'

Coraz pewniej na boisku czuje się Real. Gospodarze po stracie gola wciąż nie potrafią dojść do siebie. A to już przecież działo się kilkanaście minut temu.

14
9
2
4
4
21'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sergio Ramos.

Real Madryt
11
8
6
14
15
18'

Ronaldo chciał Oiera lobować stojąc pięć metrów przed bramką. Piłka poszybowała ponad poprzeczką o... 10 metrów.

11
16
7
6
5
17'

Po objęciu prowadzenia Real panuje na boisku. Gospodarze trochę stracili koncepcję. Gdyby nie błąd bramkarza...

8
4
2
4
8
14'

Mocny, ale bardzo niecelny strzał Cristiano Ronaldo oddany z ok. 12 metrów.

15
15
7
7
9
14'

Dogranie do Benzemy, ale Francuz na spalonym.

13
10
8
7
7
13'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Cheik Doukoure.

9
11'

Gol! Strzelił Sergio Ramos. Po dośrodkowaniu z rogu głową uderzył Ramos, a bramkarz fatalnie się zachował. Piłka wpadła do siatki! Cóż za błąd! 0:1!

Real Madryt
80
36
14
21
44
11'

Kolejna szansa przed Marcelo, tym razem po rykoszecie tylko korner.

12
5
3
6
4
9'

Oier źle wybił piłkę i omal nie przejął jej rywal.

7
10
7
6
6
6'

Marcelo znalazł się w dobrej pozycji i prawdopodobnie uderzał. Ponad bramką.

13
7
5
6
7
6'

Dośrodkowanie do Ronaldo, ale Portugalczyka uprzedził obrońca.

9
5
4
6
9
3'

Gospodarze starają się wysoko atakować Królewskich, co utrudnia gościom rozgrywanie piłki.