7
4
1
90'

Było blisko kolejnego gola dla gospodarzy. Minimalnie obok słupka przestrzelił Cristiano Ronaldo.

11
5
4
8
5
88'

Ostatnie minuty rywalizacji na Santiago Bernabeu w Madrycie.

8
6
2
2
84'
ZMIANA

Sociedad. Schodzi: Juanmi. Wchodzi: Jon Guridi.

10
7
2
4
7
83'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Asier Illarramendi. Asystował mu Juanmi.

Real Sociedad nie odpuszcza i zdobył swoją drugą bramkę w tej konfrontacji. Piłkę głową zgrał Juanmi, zaś z powietrza uderzył Asier Illarramendi, pokonując Navasa.

37
23
10
18
29
80'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo.

Hat-trick Cristiano Ronaldo, a Real Madryt prowadzi 5:1! Na strzał z 15 metrów zdecydował się Gareth BaleGeronimo Rulli odbił piłkę przed siebie, a do futbolówki dopadł CR7, który bez problemów strzelił gola z najbliższej odległości.

74
39
12
14
26
80'

Cristiano Ronaldo niepocieszony, gdyż nie wyszło mu dośrodkowanie z prawego skrzydła.

7
11
3
10
4
78'

Real Madryt stara się odpowiedź rywalowi po straconym golu.

7
5
2
3
5
74'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Bautista Orgilles Jon. Asystował mu Mikel Oyarzabal.

Defensywa Królewskich dała się zaskoczyć Realowi SociedadMikel Oyarzabal zagrał dobre, prostopadłe podanie do Bautisty Orgillesa Jona, a ten trafił do bramki po krótkim rogu.

35
19
3
22
30
73'
ZMIANA

Real. Schodzi: Marco Asensio. Wchodzi: Gareth Bale.

15
5
3
4
3
72'

Do zmiany powoli szykuje się Gareth Bale.

9
3
4
3
2
69'

Rzut wolny z około 17 metrów wykonywali piłkarze Sociedad, lecz nie zdołali zmienić wyniku.

2
4
1
1
4
66'

Atakował Real Madryt, ale od własnej bramki rozpocznie Geronimo Rulli.

3
2
1
1
2
63'
ZMIANA

Real. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Mateo Kovacić.

11
3
2
3
4
63'
ZMIANA

Real. Schodzi: Lucas Vazquez. Wchodzi: Isco.

14
6
1
1
3
60'
ZMIANA
60'

Trener Realu Sociedad szykuje pierwsze zmiany w tym meczu.

6
6
3
2
2
58'

Królewscy znów przejmują kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami, a skompletować hat-trick chce Cristiano Ronaldo.

12
6
1
4
5
55'

Dobrą interwencję zanotował bramkarz Realu Madryt, Keylor Navas.

9
6
2
3
4
54'

Celnym strzałem z około 10 metrów popisał się Cristiano Ronaldo.

11
6
1
4
52'

Juanmi uderzał i strzelił w słupek. Przyjezdni byli o krok od zmniejszenia strat.

6
6
4
4
3
49'

Żółtą kartkę otrzymał Dani Carvajal, który faulował rywala.

Real Madryt
6
3
1
4
7
47'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Alberto De la Bella.

5
6
1
4
46'

Początek 2. połowy meczu Real Madryt - Real Sociedad.

10
5
2
2
1
43'

Jedna z nielicznych ofensywnych akcji Realu Sociedad.

9
7
1
3
4
40'

O krok od strzelenia gola po dograniu od Marcelo był Isco, ale piłka minęła bramkę gości.

16
3
4
5
3
40'

Końcowe fragmenty rywalizacji w I połowie meczu w Madrycie.

10
6
1
37'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Luka Modrić.

Real Madryt prowadzi już 4:0, a Cristiano Ronaldo ma na swoim koncie dublet. CR7 zamienił na bramkę dokładne dośrodkowanie Luki Modricia z rzutu rożnego.

73
44
12
10
35
37'

Real Madryt ma do tej pory wszystko pod kontrolą i ruszył z kolejnym atakiem.

18
12
1
2
1
34'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Toni Kroos. Asystował mu Dani Carvajal.

Gospodarze mają już trzy trafienia przewagi! Dani Carvajal zagrał piłkę na 17. metr do Toni Kroos, a ten pięknie przymierzył w prawy, górny róg bramki.

66
36
9
8
29
33'

Piłka po uderzeniu Cristiano Ronaldo odbiła się od słupka, a po chwili złapał ją Geronimo Rull.

14
8
7
11
8
32'

W dogdnej sytuacji przestrzelił Karim Benzema, któremu piłkę podawał Cristiano Ronaldo.

7
7
3
6
5
30'

Klub z Madrytu trochę się cofnął, jakby czekał na okazję do kontry.

10
6
5
2
4
27'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Marcelo.

Real wygrywa już 2:0! Miejscowy zespół rozegrał podobną akcję do tej z 1. minuty spotkania, po której strzelił gola. Tym razem w rolę egzekutora wcielił się Cristiano Ronaldo, zaś futbolówkę z lewej flanki po ziemi dośrodkował mu Marcelo. Portugalczyk nie miał problemów z pokonaniem Geronimo Rullego.

63
44
11
10
29
26'

Real Sociedad, po stracie gola na początku potyczki, musi ciągle się bronić.

13
9
2
2
4
23'

Marco Asensio oddał celny strzał głową, jednak wciąż bez zmiany wyniku na Santiago Bernabeu w Madrycie.

15
9
4
8
9
22'

Real ma ogromną optyczną przewagę, lecz nie potrafi zagrozić bramce przyjezdnych.

11
7
5
6
8
19'

Na razie Real Sociedad nie ma nic do powiedzenia, bo na boisku dzielą i rządzą gospodarze.

9
8
1
2
16'

Ataki Los Blancos stara się napędzać nieźle dysponowany Cristiano Ronaldo. Aktywny jest również Marcelo.

15
8
2
1
3
12'

Marcelo dopuścił się faulu i będzie rzut wolny dla gości.

8
5
2
5
3
11'

5
8'

Real Madryt wykonywał rzut rożny, ale nic nie wyszło z tej akcji.

11
8
2
5
4
7'

Ekipa z Madrytu stara się kontrolować boiskowe wydarzenia i dąży do strzelenia drugiego gola.

8
8
1
3
4'

Uderzał Mikel Oyarzabal, jednakże niecelnie.

9
7
2
4
1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lucas Vazquez. Asystował mu Cristiano Ronaldo.

Znakomity początek meczu dla Realu Madryt, który objął prowadzenie 1:0! Dokładne dośrodkowanie z lewego skrzydła posłał Cristiano Ronaldo, a bramkę strzałem głową zdobył Lucas Vazquez.

79
45
16
18
43
1'

Od środka boiska zawody rozpoczęli gospodarze, którzy występują dzisiaj w białych trykotach.