Zakończony
Real Madryt
90+2'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Lucas Vazquez.

Real przypieczętował zwycięstwo! Wprowadzony Benzema dograł do Vazqueza, w polu karnym otrzymał piłkę z powrotem i najprawdopodobniej ustalił wynik spotkania!

94
51
38
24
45
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

18
6
7
5
12
89'

Real. Schodzi: Cristiano Ronaldo. Wchodzi: Karim Benzema.

39
21
20
24
18
88'

Betis miał rzut wolny z 25. metrów, jednak Joaquin uderzył nad poprzeczką.

9
7
4
11
10
85'

Gol! Strzelił Sergio Leon. Asystował mu Junior Firpo. Koniec meczu? Jeszcze nie!!! Junior Fripo z lewego skrzydła dośrodkował płasko na dalszy słupek, skąd praktycznie do pustej bramki trafił Sergio Leon!

56
81'
81'

Real Betis. Schodzi: Andres Guardado. Wchodzi: Sergio Leon.

3
81'

Żółtą kartkę otrzymał Casemiro. Za faul.

Real Madryt
6
4
2
14
9
79'

Cristiano Ronaldo mógł wyjść do sytuacji sam na sam, jednak sędzia błędnie odgwizdał spalonego Portugalczyka.

14
8
3
6
23
75'

Real Betis. Schodzi: Jordi Amat. Wchodzi: Javi Garcia.

Javi Garcia #3
14
3
3
1
4
73'

Real. Schodzi: Gareth Bale. Wchodzi: Isco.

26
9
14
9
10
73'

Andres Guardado zdecydował się na strzał... z własnej połowy. Piłka przeleciała tuż nad poprzeczką bramki Realu.

9
3
5
3
3
72'

Gareth Bale szykował się do strzału głową, jednak pojedynek powietrzny wygrał Aissa Mandi.

4
3
4
2
4
68'

Fabian Ruiz uderzył technicznie zza pola karnego, ale Keylor Navas niczym rasowy bramkarski kot złapał piłkę w locie. Betis przebudził się po 3 straconych golach.

12
5
5
4
4
67'

Betis nie rezygnuje! Loren główkował nieznacznie obok słupka.

6
3
3
2
5
65'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Casemiro.

Real w natarciu!!! Casemiro świetnie dograł z głębi pola w "szesnastkę", Ronaldo przyjął piłkę, popatrzył i uderzył nad interweniującym Adanem, który powinien zachować się zdecydowanie lepiej!

106
49
17
23
38
61'

Żółtą kartkę otrzymał Loren Moron. Przy okazji napastnik Betisu sfaulował Navasa.

11
61'

Keylor Navas interweniował daleko poza własnym polem karnym. Ależ ryzykował bramkarz Realu!

13
4
6
6
5
59'

Gol! Strzelił Marco Asensio. Asystował mu Dani Carvajal.

Po wyrównującej bramce Real wyraźnie przycisnął i zasłużenie zdobył kolejnego gola! Świetnie prawym skrzydłem ruszył Carvajal, zagrał w pole karne do niepilnowanego Asensio, który po raz drugi trafił dziś do siatki!

85
40
14
14
36
57'

Żółtą kartkę otrzymał Gareth Bale. Za dyskusje z sędzią.

Real Madryt
11
8
9
10
11
57'

Real Madryt szuka zwycięskiego gola! Gareth Bale wygrał pojedynek biegowy z Bartrą, a jego uderzenie sparował golkiper Betisu. Sędzia tego nie zauważył i zamiast rzutu rożnego rozpoczną gospodarze.

6
4
4
7
6
55'

Groźnie! Gareth Bale wpadł w pole karne, a jego strzał z ostrego kąta z trudem obronił Antonio Adan.

9
5
4
5
9
55'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Ramos. Stoper Realu nieprzepisowo zatrzymał kontrę rywali.

Real Madryt
8
5
3
6
10
55'

Ładna akcja Realu Madryt, jednak Cristiano Ronaldo został zablokowany.

3
50'

Gol! Strzelił Sergio Ramos. Asystował mu Lucas Vazquez.

Znów mamy remis!!! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Vazqueza do siatki po uderzeniu z główki trafił Sergio Ramos!

83
49
18
18
46
49'

Żółtą kartkę otrzymał Junior Firpo. Za faul.

Real Betis
12
8
6
6
13
48'

Andres Guardado uderzył z linii pola karnego nieznacznie nad poprzeczką bramki Realu.

7
4
1
2
6
46'

Żółtą kartkę otrzymał Mateo Kovacić. Za ostre wejście nakładką.

9
2
2
7
7
46'

4
45'

Sędzia doliczył minutę.

14
7
5
5
5
44'

Żółtą kartkę otrzymał Antonio Barragan. Za faul.

7
3
3
8
10
41'

Cristiano Ronaldo minął rywala, wpadł w pole karne i strzelił silnie w światło bramki. Antonio Adan z problemami i na raty złapał piłkę.

17
11
7
14
8
37'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Nacho.

Niesamowite - Betis już na prowadzeniu!!! Gospodarze wyprowadzili błyskawiczną kontrę - Joaquin zagrał w pole karne do Juniora Fripo. Strzał bocznego defensora Keylor Navas obronił, ale przy okazji nieszczęśliwie nabił Nacho, który zanotował samobójcze trafienie.

Real Madryt
75
45
23
41
67
36'

Cristiano Ronaldo trafił do siatki, ale w momencie podania był na wyraźnym spalonym. Bramka nieuznana.

12
13
4
10
14
36'

W końcu Real się obudził. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w bramkarza główkował Cristiano Ronaldo.

5
5
2
7
33'

Gol! Strzelił Aissa Mandi. Asystował mu Joaquin.

Betis dominował i doprowadził do remisu!!! Po centrze z lewego skrzydła z 5. metrów do bramki główkował Mandi! Defensora Betisu nie przypilnował Casemiro.

51
34
11
32
53
31'

Od 10 minut wyraźnie przeważa Betis. Andaluzyjczycy są bardzo groźni pod bramką Realu.

10
9
2
5
4
30'

Real. Schodzi: Marcelo. Wchodzi: Theo Hernandez. A jednak! Trener nie ryzykuje.

5
4
4
9
4
29'

Wyraźne problemy z mięśniem uda ma Marcelo. Brazylijczyk utyka, ale jednocześnie sygnalizuje, że nie potrzebuje zmiany.

4
2
1
18
7
28'

Znów zagotowało się w polu karnym po rzucie rożnym. Aissa Mandi jednak źle główkował.

1
3
2
2
3
26'

Ulalala! Joaquin przymierzył z rzutu wolnego w okienko bramki Realu Madryt, ale rewelacyjnie interweniował Keylor Navas!

8
4
4
2
5
Czy Betis zdobędzie bramkę jeszcze w I połowie?
1
1
3
4
2
24'

Coraz groźniej! Loren Moron z ok. 25 metrów strzelił płasko tuż obok słupka. Real ma w ostatnich minutach sporo szczęścia.

4
1
4
22'

W strzałach 4:3 dla Betisu, w celnych już 2:0 dla Realu Madryt.

5
3
1
21'

Ależ blisko!!! Po centrze z rzutu rożnego Aissa Mandi główkował centymetry obok słupka!

1
1
3
2
21'

Świetny powrót we własne pole karne zanotował Lucas Vazquez, który w ostatniej chwili wybił piłkę sprzed nóg Joaquina. Betis zaczyna coraz odważniej atakować.

3
3
1
3
18'

Po centrze z lewego skrzydła Loren Moron uderzył piętką wyraźnie obok bramki Realu.

6
3
4
4
4
15'

Marco Asensio często siedzi na ławce rezerwowych, a mimo to może pochwalić się świetnymi statystykami.

9
10
6
3
5
14'

Pierwsza ładna akcja piłkarzy Betisu. Joaquin zagrał z klepki z Boudebouzem, ale jego strzał został przyblokowany i piłka przeleciała obok bramki.

8
4
4
4
6
13'

Sergio Ramos źle główkował po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

8
4
2
5
4
11'

Gol! Strzelił Marco Asensio.

Bramka dla Realu Madryt!!! Piłkę po strzale Cristiano Ronaldo odbił przed siebie Antonio Adan, a w odpowiednim miejscu znalazł się Asensio, który skutecznie dobijał z główki.

90
50
26
23
34
9'

Marco Asensio groźnie dośrodkował z lewej strony pola karnego, ale na posterunku stał golkiper Betisu - Antonio Adan, który uprzedził Cristiano Ronaldo.

10
7
6
6
6
5'

Żółtą kartkę otrzymał Dani Carvajal. Piłkarz Realu nieprzepisowo zatrzymał kontratak Betisu.

Real Madryt
13
7
7
9
12
4'

Cristiano Ronaldo przyjął piłkę w polu karnym, minął rywala, ale ostatecznie został skutecznie zablokowany.